Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:35:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224921 пъти)
 
Natals
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #210 -: февруари 05, 2012, 16:29:28 »

Някой знае ли какви са цените на сватбените рокли на Dani Mizrachi, и дали имат магазин в България?
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #211 -: февруари 05, 2012, 22:23:20 »

този радичев има много красиви рокли..даже намерих подобна на моята, която толкова дълго търсех.. ако все пак го бях видяла най-вероятно бих си купила от него рокля smile
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #212 -: февруари 05, 2012, 23:29:47 »

хахаах,колко е малък света, младоженците на снимката ги познавам:)
иначе аз също искам да споделя за този дизаинер, говорих с него миналия месец. Мог да го опиша като земен човек, които доста успешно шие роклите на големите дизайнери, които всички така добре знаем. Също ще ви отвори магазина си и в неделя ако му звъннете за да ви чака. Има два магазина в Асеновград. И неговите рокли са едни от направените с хубави материали.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 06, 2012, 09:52:44 »

abrakadabra, а как се казва магазините му в Асеновград? Благодаря за полезните препоръки за този дизайнер... give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 06, 2012, 10:02:52 »

На мен в Асеновград ми препоръчаха Роси-87.. една миналогодишна булка си е шила роклята там иначе имали и готови модели..та като дойде време за рокля ще отида там д авидя какво предлагат
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #215 -: февруари 06, 2012, 11:42:34 »

 Момичета, реших да споделя с вас една много идейна и елегантна рокля за тези, които ще шият своята  smile Както се вижда от първата снимка е от гладка и прибрана към тялото материя (може би сатен). Над нея може да се добави, прикрепена с красива лента ефирна част от органза или копринен шифон.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #216 -: февруари 06, 2012, 12:50:04 »

хахаах,колко е малък света, младоженците на снимката ги познавам:)
иначе аз също искам да споделя за този дизаинер, говорих с него миналия месец. Мог да го опиша като земен човек, които доста успешно шие роклите на големите дизайнери, които всички така добре знаем. Също ще ви отвори магазина си и в неделя ако му звъннете за да ви чака. Има два магазина в Асеновград. И неговите рокли са едни от направените с хубави материали.

Е, добре, радвам се, че споделяте хубави впечатления за Стоян Радичев, така че да призная, аз от него си поръчах роклята. Само че преди това не намерих никакви отзиви за него (което малко ме притесни) и реших да не споделям мнение за работата му, преди да видя резултата. Но наистина още преди да поръчам, ми направи впечатление, че си разбира от работата и в консултациите му имаше резон. Освен това и двете му ателиета бяха пълни, за разлика от другите (включително оборотната Сиана), в които нямаше никой. Явно на местно ниво си го знаят. Да не говорим, сайтът му е сравнително приличен, явно полага повече старание.

Ivelka, ателието си се казва Stoyan Radichev, с червени или винени букви мисля. Като влизаш в Асеновград и караш по "главната", едното се пада отляво, като отдясно имаше една или две банки (едната май беше Алианц). Другото е по-надолу, пак отляво, но няма как да ти обясна, защото там вече е едно разклонение. Но се пада горе-долу срещу Сиана. Като питаш, ще те упътят.

Моята проба (първа и единствена) се очаква в края на февруари, началото на март, тогава ще споделя.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #217 -: февруари 06, 2012, 14:00:00 »

Как варират цените му на Радичев, че си харесха два модела
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 06, 2012, 15:19:25 »

Уау!  good  Аз тъкмо разгледах сайта на Радичев и мога да кажа, че съм очарована от различните и красиви модели и чудесното им представяне чрез добрите фотографии! Отново благодаря, че споделихте за този дизайнер. Когато дойде време за роклята, първо при него ще отида! yahoo
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #219 -: февруари 06, 2012, 20:12:13 »

Много ще се радвам, ако не съм сбъркала с избора и ако съм помогнала.  smile

Macituu, цените са му като навсякъде - 450 лв. средна цена. Роклите с повече или по-скъпа дантела и малко повече, но нищо сравнимо със София.

Има нещо, което ме издразни в Сиана, в тази връзка - харесах една рокля като съчетание на платовете, и попитах за цената - беше малко под 400 лв., ако не се лъжа. Попитах колко ще ми струва същата, но с моя силует - права, вталена (т.е. предполага и по-малко плат и по-малко помощни материали като тюлове, обръчи и пр.). Казахи ми 600-700 лв. Мерси, довиждане.

При Радичев цената на готовата рокля и тази, която поръчах, беше същата (поне по уговорка, ще видим накрая какво ще каже, но за мен няма да има място за пазарлъци), и то при все, че добавих тюл като допълнителен "пласт".
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 06, 2012, 20:32:43 »

 Абе дами какво толкова го хвалите този тюл?? Роклята ми за бала беше с много тюл и равносметката е, че след една вечер носене се раздърпа и разпокъса по края от собственото ми настъпване. Ако знаех що за материя е не бих си ушила такава рокля повторно. Сегашната има само едно парченце тюл в най-горната част на кринолина за повече обем/но според мен и това е много/. От опит ви казвам обръчите са с пъти по удобни от тюла и изобщо не тежат! Спокойно мога да твърдя, че полата ми с 4 пласта плат + кринолин е с пъти по лека и удобна от тази с А линията!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #221 -: февруари 06, 2012, 20:44:29 »

Фами, в Сиана не са много коректни, от опит го казвам. Хубаво, че си им казала довиждане.

Казват ти едно, а после хоп и става друго, бях писала преди време, че малко попретупаха една бална рокля,а наметката (която е буквално от един метър сатен, кантована в края) изведнъж стана на цена 80лв, за тези пари можеш на места да си намериш ушито болеро. За съжаление се сетихме да попитаме и да поръчаме шала (или въпросната наметка, как му казват  girl_impossible) след като вече бяхме капарирали роклята, после ходи търси същия цвят плат да го шиеш. За роклята да не разправям, от договорена цена 350 или 380 не помня, след като я капарираш и отидеш  2ри път да си я вземеш стана 400. Аз лично се почуствах много излъгана тогава. Бяхме дали половината капаро 150 или 200 лева, вече не помня точно, и после имат инструмент да си те изнудват за още 20 или 50лв за самата рокля. 20 лева не са голяма сума, но е някак грозно и много некоректно.

Успех на всички момичета, които са поръчали там, дано при вас мине безпроблемно всичко. Огледайте си роклята внимателно преди да я платите - всички подгъви ли са на място, ако има банели, корсети дали ви убиват. И не им казвайте в никакъв случай, че сте пътували с кола. Проверете кога е последния автобус за София в съответния ден и претендирайте, че ще се прибирате с него. Ние казахме, че сме с кола и ни мотаха до последно. Бяхме говорили уж до 4 да е готова, а ни мотаха до 6.30. Вече бяхме толкова изморени на края, че пропуснахме да огледаме внимателно.

Не искам да тълкувате поста ми като целящ да опетни името на фирмата, искам само да предупредя момичетата за какво да си отварят очите. Факт е, че в този магазин имаше едни от най-хубавите рокли в целия град и не случайно там избрахме да направят роклята на сестра ми, в крайна сметка тя беше една от най-стилните в техния клас, след малките корекцийки Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 06, 2012, 20:51:11 »

punk_girl123 , ти сватбената рокля повече от една вечер ли смяташ да си я носиш  crazy . Тюла е много красив и дори да има риск на края на вечерта да се поразкъса в края- много важно---> нали цял ден и вечер ще си изглеждала и си се чувствала красива  Wink .Всеки вижда различни плюсове и минуси в разнообразните материи. И за да го хвалят- явно има защо  blum
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 06, 2012, 20:57:18 »

Аз може и да не я облека но може да зарадва друга булка. А аз просто се чудя как може хората да си шият рокли от подплата crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #224 -: февруари 06, 2012, 20:59:19 »

Ще цитирам само емотиконите от последните 2 поста  crazy и  crazy   diablo

Всички си имаме различни виждания за стилно и красиво Wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines