Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 17:11:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани бебета АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ "  (Прочетена 114071 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #45 -: декември 02, 2011, 10:46:13 »

La_fleur няма да се притесняваш,ако пък се наложи ще лежиш в болницата щом е за доброто на бебо,но дано нямаш повече оплаквания и се чувстваш добре,щом сега си тооолкова заредена Bravo
Аз също съм на Магнерот 3 по 1 т. и още си пия фолиевата.Мисли си само хубави неща и ще видиш че всичко ще е 6 give_rose
Lola_bunny много се радвам миличка,че всичко е минало ок при вас,че бебчо расте и дивее yahoo
Аз като ходех предния път беше мн.интересно и не спираше да мърда,сега днес ще си запазвам час за 16.12. да го гледаме пак да видим с какво ще ни изненада тоя път danceg На теб пола казаха ли ти,аз също не го усещам още,утре тр.да влезна в 17г.с. понеже нали сме с 1 седмица по-големи иначе принципно тр.да съм 16 г.с. и така аз нямам засега какво да ви се похваля,чувствам се добре и ще чакам с нетърпение да дойде ред за следващата ни среща с бебо на 16.12.
Желая на всички много положителни емоции и като имате време пишете по някой ред,цунки и галки по коремчетата danceg
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 02, 2011, 11:00:33 »

Не  са  ни  казали пола още, но  и аз  не  бързам де...На 30.12 трядва да  ходя на Фетална  морфология на  4D и ако  бебо си покаже....  pardon Въпреки, че  аз почти  съм  сигурна че ще е момче... имам някъкво  такова усещане, а в  къщи  ми  правеха бабишки методи за  разпознаване  на пола и на два пъти  излизаше, че ще е момче Wink
Вие  имате  ли  някъкви  такива усещания за пола и съвпадат  ли с  това,  което каже доки( тези,  които вече  знаят де)?  smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #47 -: декември 02, 2011, 13:48:20 »

Ти тогава коя седмица ще си като ходиш на феталната морфология blum
Ами аз също имам чувството,че ще е момче,не са ми казали още,ама така си мисля аз tease
А как се движите с килограмите мамчета give_rose give_rose
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 02, 2011, 15:36:50 »

Tъкмо ще  съм  влезнала в  19 г. с.
А за  килограмите...  качила  съм  3. 500, което ме  учудва малко, тъй  като  толкова  лесно  си  ги  трупам обикновенно... blush
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #49 -: декември 03, 2011, 10:47:09 »

Питах те за седмицата в която ще си,понеже чета различни мнения,едни казват в 19 че може,апък други от 21г.с и затова ми беше интересно какво ти е казала твоята гинеколожка,аз вчера си запазих час за консултация на 13.12 и тогава ще решим кога ще ходя за феталната,по моите изчисления аз тогава тр. да съм в 18 г.с.,ок,желая ти приятен и слънчев уикенд изпълнен с много любов и щастие danceg heart
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 04, 2011, 08:04:51 »

Ехоо ето и включване от мен smile
Аз тази седмица ходих на преглед, килограма който бях качила този месец съм го свалила т.е същите килограми съм си, през който забременях!Но това хич не ме успокоява, защото с Мишока свалих 4кила до 6м и от там нататък качих още 18+4те, който бях свалила  blush
Доки пак каза, че е момиче, но и това не ме успокоява, защото Мишока докато излезна в 45дневен болничен беше момиче,но тогава бях ходила на частен лекар в 3м и ми каза 100% момче,а ми бях сигурна че е момче.Сега имам чуството, че е момиче, хапвам страааашно  сладко вафли, шок.бисквити "траяна" една кутийка не ми стига  blush  откачам за сладко, а с Мишока дори не го търсих тва сладко.Гледам, че имам и пигментация вече по лицето, а с Мишока го нямах!Оплавам се от много лесно уморяванетежи ми коремчето, а не голямо... охх това, което исках да се оплача, с първата бременност не бях така,но всяка бременност е различна smile
Аз на ФМ никога не съм ходила, нито с Михаел,нито сега... плаща ли се само в София ли има ФМ, тук в Ямбол не правят!Заплаща ли се, ако да колко?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #51 -: декември 04, 2011, 11:18:11 »

Златииии,много се радвам,че и ти се включи тъкмо щях да те издирвам blum
Много хубава новинка за момиченцето yahoo и това за килата е супер,аз съм качила към 1 и нещо,незнам как ще продължа,апък коремчо ще тежи,така е и моето малко вече си личи,вчера си щракнах 3 нимки с телефона да се накефя малко danceg
Относно ФМ заплаща се,незнам дали навсякъде се прави,но най вероятно не,понеже аз съм от Казанлък и тук не се ,ходя в Стз на частно и мисля,че е там към 50 лева на 4д + диск с бебчо по време на прегледа,това е което мога да ти дам като инфо,дано съм била полезна по някакъв начин give_rose give_rose give_rose
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 04, 2011, 13:51:37 »

bobi123, ехх ако знаех, че си в Казанлък, лятото искарах 15 дни в с.Крън , но всеки ден бях с Мишока в Казанлък по кафетата и катерушките(който са ви кът). Искарахме си страхотно, ходихме двамата и на шипка и на етъра... На теб кога ти е термина?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 04, 2011, 15:34:18 »

Втората ФМ е добре да се направи между 18 и 23 седмица  give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #54 -: декември 04, 2011, 17:27:17 »

Ех Златииии,откъде да знам,много се радвам че си била тук,значи пак има шанс да дойдеш,така ли yahoo ,но този път с 2те мишочета danceg Много ще се радвам да се видим,ти в Крън роднини ли имаш,понеже и аз имам една приятелка от там,с която учихме в средното и се виждаме доста често,колко приятна новинка самооо blum
Аз трябва да раждам на 27.05.2012
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 04, 2011, 19:33:35 »

боби123, не нямам роднини в с.крън ,мъжа ми строиха къща там, нали работи във фабрика за нискоенергийни къщи и ходят по цяла България smile та лятото беше там и аз отидох на гости там той работеше през деня, а аз и Мишока обикаляхме Казанлък и разкошотиите около Казанлък smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #56 -: декември 04, 2011, 20:14:04 »

Еееее,жалко,значи няма шанс да се видим sad
Дано дойде пак,та да дойдеш и ти good Дай фейс или скайп,ако нямаш нещо против де blum
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #57 -: декември 06, 2011, 13:07:42 »

Здравейте на всички бъдещи мамчета   
Време е и аз да се запиша при вас, в 11г.с. съм, а термина след вчерашното Ехо се оказа на 24 юни 2012  (на майка ми рожденният ден - какво съвпадение а?)  Bravo.
Както казах вчера видяхме бебчо за първи път, подскачаше като в дискотека  danceg, много сладък беше, имаме си снимчици, но е друго да го гледаш както мърда. Ехографката пита на кой се е метнало толкова игриво, а мъжлето побърза да каже - " на мамчето " и ме цунка по челото, че той е толкова кротък.  честно казано погали ми сърцето като го изръси това LOVING
Вчера дадох доста кръв за доста изследвания, както и за Даун ( с моя го обсъдихме и решихме да го направим теста ), другата седмица във вторник ще му измерят вратлето и резултатите ще ги получим веднага след измерването, заедно с кръвните от тази седмица.
Желая на всички мамчета, лека бременност и много приятни моменти с маничетата в коремчетата
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #58 -: декември 06, 2011, 20:09:47 »

fibi браво мила,чувството е наистина неповторимо,апък относно датата на термина и аз съм на датата на която са майка ми и брат ми 26.05 ,съвпадението е уникално,наистина,абе Господ си знае работата мисля аз blum Леко бременеене и много се радвам ,че се множим yahoo Хубаво е,че сте си направили Синдрома на Даун,апъук за боцкането-то тепърва почва,ама това да ние дерта,щом е за нашите ангелчета ще търпим give_rose danceg
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #59 -: декември 09, 2011, 10:36:20 »

Здравейте момичета, при мен нещата вървят добре след атаката от контракции, така че ми намалиха "Магнерот"-а, чувствам се много добре и да се похваля с...момченце Girl_hide! Както татко си пожела, че аз клонях силно към момиченце, но това ни е късметът, да ни е живо и здраво! Даже не стигнах до 4Д прегледа - той е насрочен за 13.12, но моята лекарка беше категорична и на обикновения апарат, че е мъжко бебе. А и аз някак колкото и да исках малко момиченце вътрешно си усещах, че е момченце. Иначе по разните му там показатели сладко-солено и др. подобни не съдя, защото аз по принцип ям много кисело и солено, но откакто забременях здраво набивах и шоколад, бонбони и др. та са бабини деветини за мен. Имайте търпение и вие ще разберете какви ще са вашите бебоци, ние сега с таткото даже малко съжаляваме, че научихме, защото някак магията на изненадата се изпари smile. Колкото до килограмите, аз не ги следя много, защото съм си доста слабичка, но мисля, че откакто забременях съм качила 3 кг.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines