Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 23:36:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 5  (Прочетена 236715 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #405 -: юни 17, 2011, 12:17:06 »

Ами миличка съветвам те да отвориш гугъл, да напишеш сватбена торта и да разглеждаш всички торти , и ако си харесаш някоя да говориш в дадената фирма , която си решиа а я прави дали могат да ти сложат пеперудки . Все пак те са декоративни украси и мисля , че могат да се сложат на всяка една торта ! Харесай си цвят, модел торта , стойки ако още има такива и украси на торти пък говори със сладкарите да ти я направят както искаш ти !
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 17, 2011, 12:37:26 »

Ахам !! Ясно защо ние нямаме торта за кумата ! Ние няма да имаме тази традиция с играенето за пилета и питки и торти smile Благодаря все пак за отговора !

И ние няма да имаме тази традиция, затова тортата ще е една.  pardon

При нас проблемът е от следното естество, младоженеца, семейството му, кума, и доста от гостите не могат да играят ХОРО. Е, такова нещо чували ли сте? Отговорът е, че били гражданчета...на бъзик, разбира се го казват...Но смях ще е на моята сватба, ще има интересни танцови изпълнения със сигурност.. danceg
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #407 -: юни 17, 2011, 12:41:50 »

И ние няма да имаме тази традиция, затова тортата ще е една.  pardon

При нас проблемът е от следното естество, младоженеца, семейството му, кума, и доста от гостите не могат да играят ХОРО. Е, такова нещо чували ли сте? Отговорът е, че били гражданчета...на бъзик, разбира се го казват...Но смях ще е на моята сватба, ще има интересни танцови изпълнения със сигурност.. danceg
Питаш ме дали съм го чувала ??? Ххахха аз съм в това положение , само че за семейството му не съм сигурна .. Знам само че майка му не иска и не може нищо да танцува !
Айде стига сме спамили в темата хаха дай да го коментираме това някъде другаде !
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #408 -: юни 17, 2011, 13:12:16 »

Питаш ме дали съм го чувала ??? Ххахха аз съм в това положение , само че за семейството му не съм сигурна .. Знам само че майка му не иска и не може нищо да танцува !
Айде стига сме спамили в темата хаха дай да го коментираме това някъде другаде !
разглеждала съм ... но нищо неми допада ,явно трябва да вкарам въображение... sad huhhuh.gif
Колкото до танците и аз ви разбирам напълно ,завършила съм хореографско училище ,колкото до моя любим ,не може да играе дори право хоро.... girl_impossible biggrin
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юни 17, 2011, 13:14:01 »

Ето още няколко торти с панделки и пеперуди. Мисля, че те успешно съчетават двата елемента, без да идва трърде кичозно.



Първите 3 имат и място и фугура, понеже беше споменала, че искаш.


Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юни 17, 2011, 14:54:37 »







Ехаааааааааааа, тук какви тортииииииииииии самоооооооооо
http://www.stockfood.at/results.asp?txtkeys=Hochzeitstorte
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юни 17, 2011, 17:19:48 »

Ето ти няколко предложения и от мен и дано си харесаш моделче на тортата скоро:  smile





« Последна редакция: юни 17, 2011, 17:21:23 от Princess_of_the_Dawn » Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #412 -: юни 17, 2011, 21:32:35 »

Здравейте момичета, дайте идея откъде може да се купи фигурка за тортата, която да е на младоженците в кола. Много ми се иска на нашата торта да е такава, но никъде по бг сайтове не откривам подобно нещо  nea
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юни 17, 2011, 23:16:21 »

Ерика, ето тук можеш да погледнеш http://prikazenden.com/magazin/product.php?ProductID=920,
, но ми се струва доста висока цифрата  crazy
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юни 17, 2011, 23:44:21 »

На мен лично фаворита ми е от досега показаните на госпожица последната. Обожавам vintage стил... Ето още предложения от мен







Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #415 -: юни 18, 2011, 20:40:37 »

anelcka80 леле тортите са страхотни ,предпоследната мн ми допадна  :bravo:и аз мн си падам по vintage стилът третата и предпоследната са просто...мн готинико изглеждат  Torte chee
Активен
Ерика
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #416 -: юни 18, 2011, 22:44:32 »

Ерика, ето тук можеш да погледнеш но ми се струва доста висока цифрата  crazy

ellimink, благодаря! Цифрата е главозамайваща, трябва да разровя за нещо на нормални цени. Това е просто прекалено скъпо  Oh my ...
Активен
delyana
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #417 -: юни 19, 2011, 16:23:43 »

А пък аз си поръчах тортата от CharmyBride... Честно казано исках да е нещо супер оригинално.  И да не се среща често. Направо се загубих при избора, и блатовете и пълнежа могат да са поне двайсет вида. Най -накрая  се спрях на Red velvet. Значи тортата е цялата бяла отвън а като я разрязахме отвътре беше червена точно като тъмно червено кадифе. И беше много вкусна аз много обичам малини затова си я поръчах с малиов сироп.
Съжалявам че снимките не са ми готови, ще кача като станат, за да я видите, а моделът е ето този http://charmybride.com/product_info.php?cPath=188_189&products_id=1237


* cake-white15215167.gif (67.92 KB, 360x504 - видяно 460 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 19, 2011, 18:15:44 »

delyana, ммммммммм звучи невероятно сладко! Ще споделиш ли колко пари струва парчето от тази торта crazy
Активен
delyana
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #419 -: юни 19, 2011, 19:26:46 »

ами по три и десет ни излезе. Имаше и по "украсени" модели, с панделки и цветя, но на мен това ми хвана окото.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines