Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 5  (Прочетена 236923 пъти)
 
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #285 -: април 13, 2011, 16:21:21 »

malinka_a За Торти Чочко имам противоречиво мнение. Два пъти поръчвах от тях торти, едната беше старохотна, а другата нищо особено.

За моята торта реших да разрежем пред гостите една малка, а отделно да вземем една правоъгълна, която да сервират.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 13, 2011, 16:37:39 »

Ох,сега вече съм в чуденка за "Чочко".
Ще проверя и в Неделята, дали могат да я направят. Там поне до сега съм доволна от резултата.
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #287 -: април 13, 2011, 17:10:47 »

malinka_a Ох, извинявай ако съм те притеснила, не ми беше това целта.
И двете торти, които поръчахме от тях бяха хубави на външен вид  smile, но едната не беше добре сиропирана и беше доста суха. Иначе мисля, че ги произвеждах в Хасково, но са пресничики.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 14, 2011, 08:49:57 »

Няма проблем, не си ме притеснила. Ние имаме още време докато стигнем до поръчката, та ще пообикалям още малко. Но вече знам какво точно търся. yahoo
Благодаря  give_rose
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 14, 2011, 14:24:18 »

Аnelcka80, много интересни идейки give_rose! Много съм заплесната, изобщо не съм се сетила за специален комплект за рязане на тортата, може и да забърша нещо от Ebay, погледнах - има голямо разнообразие smile

Хекси, малко офтопик, обаче ние май на една дата ще се женим Oh my ... Аз, незнайно защо, мислех, че сте през май, обаче не точно на 22.05. Ех, че хубаво, ще споделим един и същ Голям ден blum
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 15, 2011, 13:36:07 »

Soulless, дам, ще сме заедно на клона на 22ри май smile

Ето тука идейни торти в духа на нашата тема на сватбата ''Алиса''. За съжаление, едва ли ще можем да се класираме за някои от тези - чисто ценово мисля, че ще излязат доста скъпо.

Но така или иначе сама ще декорирам малката ни торта за ритуала с карти за игра. Така вместо кейк топер ''младоженци'', щя има вале и дама пика и купа  blum





Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 19, 2011, 17:42:04 »

Искам да ви покажа моите младоженци за тортата. Харесах си ги в един магазин, забавни са и се връзват прекрасно с нас, защото годеникът ми е автомобилен състезател  Girl_hide





Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #292 -: април 19, 2011, 18:31:00 »

Много е сладка фигурката Ви  girl_wink
Сега ще разглеждам за някоя малка едноетажна или двуетажна торта, която да разрежем, представям си я много весела и забавна  LAUGHTER, тъй като за гостите ще има пастичка за всеки  yahoo
Ето и нашата фигурка:

Грешка!
Няма достатъчно място в папката. Уведомете администраторите или използвайте личната си галерия, за да качите снимките си във форума.

Фигурката в галерията blum
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: април 19, 2011, 18:40:31 »

Много е сладурска фигурката ви. От къде я взехе и за колко, ако не е тайна smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #294 -: април 19, 2011, 19:28:32 »

Ах, ама каква тайна  blum - от Варна, 28лв е girl_wink Хаахахах смятам да ѝ боядисам косата на булката, че  е руса, а пък аз съм с тъмна коса sarcastic
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 19, 2011, 19:33:53 »

Хехе, тя и моята е точно 28 лв. Аз в момента живея в Копенхаген и я взех от тук, защото снощи четох разни коментари, че в България били много по-скъпи или ги давали под наем за 20-30 лв. Всъщност тук имаше и доста по-евтини, но тази ми допадна най-много  Girl_hide
Поздравления и за твоята, много ми харесва, аз търсех точно нещо в такъв стил - забавно smile

Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 26, 2011, 08:58:31 »

Момичета, ето и моя ъпдейт за тортата. След обикаляне се спряхме на ''Крамер'' - торта Бонапарт с лимонов крем. Няма да бъде сватбен вариант, а обикновения - редовен вариант. 2 по 40 парчета и 1 торта за ритуала ни излиза 150 лева - транспорта ни е 3 лева.

Украсата, която аз подготвих - вместо фигурки на младоженци, реших в тематиката на Алиса, да се добавят карти за игра Вале и Дама.
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 26, 2011, 18:14:42 »

Къде  във  Варна има  такива магазини за  фигурките за  тортата Offtopic
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #298 -: април 26, 2011, 19:13:06 »

Във Варна съм ги виждала: едното място - сладкарница Крамер, а другото - в един булченски магазин, беше близко до ритуалната зала  Wink
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #299 -: април 26, 2011, 19:35:39 »

Цял следобяд обикалях Пиротска и сладкарници и не успях да си харесам фигурка за тортата. sad Има само 5 разновидности на фигурки.  cray
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines