Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 5  (Прочетена 236922 пъти)
 
lilium4eto90
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #75 -: ноември 15, 2010, 23:46:10 »

Ето малко торти и от мен. Аз съм нова тук, но ще се радвам да получа ценни съвети от Вас за сватбата ни. Нямаме определена дата за сега, но много се вълнуваме. Случайно попаднах на тези. Правени са в София.













Мен ме впечатлиха.
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #76 -: ноември 22, 2010, 12:31:57 »

Здравейте момичета. Нашата сватба ще е лятото, още не сме се ориентирали точно за датата, но и аз вече съм си харесала торта. Много искаме да е плодова или да е с бял шоколад( по желание на младоженеца  smile )
нещо подобно http://www.apieceofcake.com.au/popups/largephoto.php?section=wedding&id=W12
какво ще кажете? или да си харесам друга  blush smile
Сватбата ще бъде в Сливен, и се притеснявам, че няма да се съгласят да ни я направят такава.
Момичетата, които си правят в големите градове поне имат избор на сладкарници girl_wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 23, 2010, 23:12:08 »

lilium4eto90 всички торти са много красиви и стилни , вече избора ви ще зависи от личните ви предпочитания , вкусът и , както и темата на сватбата .Успех в избора. smile
Morning_Flower тортата е много нестандартна и интересна , но според мен ще ви е много трудно при рязането на парчето ,което правите вие, тъй като има големи парчета шоколад, който за да не се натроши се режи с предварително затоплен нож , което не знам дали ще ви го подсигорят в денят на сватбата или просто ще трябва да се справяте както можете.Не съм наясно как са цеховете в Сливен , но предполагам че все някой ще се навие да я направи не е толкова сложна все пак.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 25, 2010, 18:15:46 »

Да пусна и аз няколко торти, които ми попаднаха в полезрението smile



* 227.jpg (66.86 KB, 768x768 - видяно 438 пъти.)
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 25, 2010, 18:17:26 »

И още малко, че нещо не ми се получава с прикачването на няколко снимки  badgirl


* 524218_1.jpg (16.17 KB, 300x377 - видяно 6016 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #80 -: ноември 25, 2010, 18:46:04 »

Показали сте много красиви торти!! Така ме впечатлихте, че реших си свалих някои от тях на компютъра, а и реших да продължа да ровя из нета. Ще ми позволите ли да ви покажа какви други красоти открих? smile





Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 25, 2010, 19:09:13 »

Първата е уникална, но как ли ще се реже това нещо  crazy
Активен
gerimeri
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #82 -: декември 07, 2010, 12:56:39 »

Ние останахме доволни от сладкарница Скалата . Но скоро ходихме там и нещо не останах очарована. Става въпрос за Пловдив
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #83 -: декември 08, 2010, 11:54:39 »

plamak_ мерси за съвета girl_wink, ще го имам впредвид, идеята ми е да има плодове, а парчетата шоколад може изобщо да ги няма  smile
 момичета супер торти сте показали, и аз ще се поразровя да предложа нещичко интересно
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #84 -: януари 06, 2011, 15:28:09 »

 Днес се замислих, че може би има бъдещи младоженци, които въпреки огромното разнообразие от сладкарници, не откриват "своята" торта  Wink Мисля, че разрешение за тях могат да бъдат нови майстори сладкари. По-долу са линковете към блоговете на такива, за които знам, че изпълняват поръчки за сватбени торти:
-за София
http://ladybug-kali.blogspot.com/2010/11/shoe-cake.html
-за Пловдив
http://krasu.multiply.com/photos
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 06, 2011, 16:27:54 »

Добра идея michelle , точно защото не бях сигорна дали ще ми направи някой точно това което искам но и да е на по сносна цена , реших да си я направя сама ,хубаво е че има и такива места които ще ви направят нещо индивидуално точно и специално за вас.Пожелавам успех на всички в търсенето на вашата торта  smile.
Активен
desita_
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #86 -: януари 09, 2011, 00:55:55 »

momi4eta az sam nova tuk i mi e mnogo interesno da 4eta diskusiite no ima li mladojenki ot Ruse moje li nqkoi da mi pomogne s izbora na torta i mqstoto ot kadeto da q pora4ame? Blagodarq predvaritelno smile
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #87 -: януари 12, 2011, 21:04:05 »

Някой може ли да ме посъветва за 20 души , каква торта да взема, на колко етажа, откъде мога да поръчам красиви и елегантни торти, колко вървят цените за София  blush
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 12, 2011, 21:39:59 »

AnitaP повече от 2 етажа няма да ти трябва , защото горният етаж с фигурките е за вас , останалото се режи на гостите , но то като си я поръчвате  казвате брой парчета , а не етажи така че и там ще ви ориентират според тортата.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 12, 2011, 21:43:44 »

Е за 20 души не ти трябва, освен ако не държиш, торта на етажи. Една голяма торта ще ти свърши добра работа. Ето какво открих в интернет, не мога обаче да ти дам отзиви за тях
http://www.tortivega.com/bg/gallery_wedding/2/#cake5
http://www.markrit.com/svatbeni-torti.html
http://www.luckybg.com/
поне изглеждат доста прилично... smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines