Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:24:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 5  (Прочетена 236858 пъти)
 
cari_rali
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #30 -: август 24, 2010, 13:15:49 »

здравейте нека и аз като прясно регистрирала се тук да дам една идейка за сватбени торти....има една телевизия Fiesta и по нея тече предаване което се казва Черешката на тортата има доста добри идеи защо да не вашата торта да е уникалнна smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 30, 2010, 17:04:55 »

Аз съм доволна от Гаврош. Тортата изглеждаше добре, доста сходна със снимката, която им бяхме пратили, а на вкус беше супер. Не съм пробвала другите им пълнежи, нашият беше Луи XIV, ако не се лъжа.
Активен
soniav
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #32 -: септември 02, 2010, 14:51:54 »

Аз мога да кажа, че НЕ съм доволна от Дел Сол, за наше съжаление...
Активен
elida
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #33 -: септември 10, 2010, 13:56:42 »

От Ламор Варна.Беше с тъмни блатове,гръцки крем ,банани и теч.шоколад.Многоо вкусна.

Какво точно представлява гръцкия крем? Да не е някой тежък от рода на маслените кремове?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 10, 2010, 17:24:44 »

Напоследък чух много хвалби за сладкарски цех Захаро в Поморие ,но миналата седмица вкусих по случай кръщенето на племеницата си торта от там и бях супер разочарована ,беше направена с маслен крем ,което за мен е недопостимо в днешно време за един цех уж с толкова уважавано име.Реших да го споделя с вас ,защото може някой от момичетата тук да искат да си поръчат свадбената торта там , а е хубаво да чуват всякъкви отзиви преди да си изберът ,кое ще е мястото което ще подслади вашия така специален ден.
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #35 -: септември 10, 2010, 19:20:27 »

Момичета знам, че тук не е мястото, но не се сетих къде другаде да попитам. Къде се поръчват украсени петли или кокошки за кумовете? Някой има ли представа и може ли да даде съвет? За София става въпрос.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 10, 2010, 21:22:44 »

По принцип ги правят ресторантите или поне при нас в Бургас е така.
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #37 -: септември 15, 2010, 18:57:11 »

здравйте момичета,
  сватбеният ни ден мина...  yahoo всичко беше по план...  blush е което изскочеше като питанка го решавахме в движение  smile
  в галерията съм качила снимка на нашата торта в лилаво това бе цветът на сватбата

  ДАНО ВИ ХАРЕСА!!!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 18, 2010, 20:33:18 »

Нашата торта беше от Лагуна, София и с чисто сърце мога да кажа, че беше най-вкусната торта, която съм яла досега, не защото беше нашата, но наистина беше много вкусна и мекичка - еклерова с баварски крем. А дизайнът ми го направиха по снимка и просто надминаха себе си! Специално за нас купиха четириъгълна изместена стойка без да мрънкат. Много сме доволни и даже отидохме пак след сватбата да си хапнем от нашата торта.

Ето я и нея:

Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #39 -: септември 19, 2010, 10:57:23 »

Ние поръчахме нашата торта от Маркрит-бисквитена с баварски крем.Много сме доволни!
Всички гости казаха,че страшно им е харесала тортата,а някои дори,че не са хапвали по-вкусна Bravo
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 19, 2010, 15:42:51 »

Браво, Ariel, тортата ви е страхотна.
Ние все още не можем да си намерим добър сладкар sad, все нещо нямат.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 19, 2010, 20:10:22 »

Страхотна торта Ariel, незнам за вкуса ,но видът и е перфектен. Bravo
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #42 -: септември 20, 2010, 20:03:08 »

Ariel, тортата е страхотна, не се съмнявам и за вкуса - Лагуна имат невероятни торти и не са тежки smile
Но мен по-конкретно ме интересува фигурката - страхотна е  Bravo
От къде сте я купили?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 23, 2010, 16:52:39 »

Благодаря мили момичета за хубавите думи!

Katrine, фигурката си я поръчахме от един холандски сайт за сватбени нещица. Но съм виждала смешни фигурки в много сайтове - американски, английски, eBay. Вече ги има навсякъде - търси в Google: Funny Cake Toppers и ще видиш колко резултати ще ти излязат.  smile
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #44 -: септември 27, 2010, 14:36:09 »

Само искам да спомена, че когато ми пратиха оферти от няколко ресторанта, в които имаше включена сватбена торта, ми казаха също, че ако искам да си внеса аз, трябва да представя сертификат за качество.
Така че plamak, ако наистина си го решила, задължително попитай в ресторанта каква им е практиката!
Иначе и двете торти са  judges

Всички, уважаващи себе си фирми, производители на торти, имат сертификати по принцип. А това пък в ресторанта да ме задължат да си взема тортата от тях (понеже знам за такива случаи) е направо луда работа...... Аз тортата ще си я взема от сватбена агенция Бо Криейшънс или от Неделя smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines