Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:46:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 64063 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 19, 2009, 14:28:33 »

Момичета малко съм озадачена :huh:сега се поглеждам и виждам,че дясното ми стъпало е отекло *crazy*ама аз днес не съм пускала климатика и стоях доста седнала,та сега лягам и вдигам краката и ако не спадне ще се обадя на акушерката ми да я питам...Много ми е странно.Дано не е нещо притеснително.А и вчера май се преуморих и вечерта малко ме позаболя коремчето(силно казано заболя де) и може да са били подготвителни контракции,ама аз като не знам какво е :girlhide:Като м/у да ти се ходи до тоалета и менструални...през 5мин май по половин минута няколко...Ох започват се май подготовките на тялото huhhuh.gif
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 19, 2009, 16:24:58 »

Тони, гледах, че и Марианка е писала в нейната тема за коремчето, контракциите, сега и ти.  crazy На мен от 2-3 дни, откакто офанзивно съм по магазините, коремчето ми доста често е на камък и като полежа се оправям.  girl_impossible Снощи даже ме понаболяваше. Май трябва да го даваме по-полека вече, аз поне за себе си си обещах да се кротна малко-ей ся се прибирам от тур по магазините и направо каталясах и коремът-пак на камък.   nea
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 19, 2009, 16:42:16 »

Fenix ами така си е,вече трябва да я даваме по -полека :girl_wink:И аз като си полежа и всичко ми минава,ама то по цял ден лежи ли се :girlhide:Ето сега си полежах с вдигнати крака и спаднаха....просто е крайно време да започна да се държа като бременна tease
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 19, 2009, 17:12:03 »

Явно си ни е време. smile Тони пробвай този крем за който писах по-горе. Аз съм много доволна. Капилярите ми не са така изявени и краката не са така подути, даже мога да си видя кокалчето на глезена blum.  А за контракцийте нямам думи - снощи се събуждах от такива с болки, но упорито се въртях в леглото и си казвах че ако раждам те ще се засилят още, така че по-добре ако може да си поспя. Днес цял ден съм пак така, но интересно е че като съм права и се движа са по-малко болезнени, отколкото като легна или седна. С нетърпение очаквам прегледа си утре, за да получа повече яснота smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 19, 2009, 17:18:59 »

darling ще взема да го пробвам,макар че аз кокалчетата си ги виждам през цялото време 8Pсамо днес така това дясно стъпало ме стресна,но явно съм стояла повече на дясна кълка :girl_wink:Добре,че сега е ОК,както и лимфния възел или жлеза,дето ме болеше вече е ОК danceg
А ти с тези по-чести контракции незнам....ще ми е интересно да разбера какво ще ти каже лекаря утре. girl_wink
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 20, 2009, 10:38:39 »

Здравейте момичета, и аз се присъединявам към вас- коремът ми доста често е като камък и не се спирам по цял ден.Днес съм от 7.30 на крака и сега се прибрах малко да почина и пак тръгвам по задачи girl_wink Всички ми се карат и повтарят че било крайно време дасе кротна,ама.....не се получава. blum
Пожелавам един приятен и колкото е възможно спокоен ден на всички мами и бебоци give_rose!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #126 -: август 20, 2009, 13:29:02 »

Дам, стягането на корема е от преумора. Явно както е казала Тони вече трябва да почнем да се държим като бременни и да почиваме повече  good ама пък точно накрая има най-много работа за вършене. А и аз как обичам всичко аз да си пипна, как да викна някой и да му казвам "сега това така, онова така направи"  nea
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 20, 2009, 13:49:32 »

Момичета я по леко с преуморяването - най-добре е да си се насладите на последните дни с коремчетата, без да се претоварвате. smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 20, 2009, 14:05:36 »

Чакайте и аз като родила вече мама да ви се скарам тук на бъдещите мами - я да лягате с вдигнати карка и да мързелувате и да мрънкате някой да ви слугува щото то това ще ви е ....после и да искате няма почивка!!!Аз така съжалявам, че не се държах като бременна през всичките 9 месеца и не слушах подобни съвети (през бременността изкарах нашата сватба и на 2 кумувахме, пътувахме из европа, правихме ремонт през последния ми триместър като и аз боядисвах в 8-я.....)!!!Да знаете, че детето после си го връща - ако някоя майка си е мързелувала през бременността и детето после е кротко, а ако не....елате да видите сега какво чудо си имам аз на главата!И колко и да искам пак да се върне времето и да се възползвам и да не правя нищо няма как да стане...Но съм се зарекла, че ако дай боже един ден пак бременея ще е съвсем различно - да ми слугуват всички и само ще охкам и ще пъшкам и ще лежа по цял ден  pardon Така че опичайте си акъла докато можете и успешно бременеене до края ! blum
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 20, 2009, 14:07:48 »

Но съм се зарекла, че ако дай боже един ден пак бременея ще е съвсем различно - да ми слугуват всички и само ще охкам и ще пъшкам и ще лежа по цял ден  pardon

Няма да можеш да го правиш, душа, щото Дани хич няма да му дреме, че ти искаш да мързелуваш......
Докато бях бременна сестра ми така ми казваше, че това е най-безгрижния период от живота ми и викога вече няма да е същото. Нито с втората бременност, нито с нищо друго.
И е права.

Но наистина сега е момента за мързел и спокойствие.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 20, 2009, 14:10:17 »

Сигурна съм, че си праваЗатова тукашните бъдещи мами да се хващат в ръце....
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 20, 2009, 19:00:02 »

хаха, така е. И аз по време докато носих бебчо не се спирах по цял ден, дори почти до последно на работа бях. В големите жеги крача с корема пред мен и да ви кажа малко съжалявам, че не се поглезих тогава. Почивайте си момичета сега, че после наистина има доста грижи и най-вече безсъние, макар че и с него се свиква. Успех на всички бъдещи мамчета и скоро чакаме още бебчета да се появат!!!  Bravo smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 20, 2009, 19:31:37 »

Ааа, не сте съвсем прави ! smile Аз тази бременност съм толкова глезена, колкото за първата дори не съм си помислила, но сигурно е защото и баткото все пак е голям smile. Не ми дава една чанта да вдигна, а като ми звъни по телефона да пита как съм, първо пита дали съм седнала funnytooth
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 21, 2009, 07:08:58 »

Здравейте момичета smile, Аз също си почивам и се глезя доста. Ама вече ми е скучно от толкова почивки искам вече да се занимавам с нещо  дори и да не спя smile.
Да се  отчета вчера ходих на консултация.. и най накрая ми пуснаха изследвания то аз ще влизам в деветият месец те сега се сетиха. Гледаха ме на видеозон точно 30 секунди. и нищо не ми казаха т.е  каза ми "ето има главика , грабначе перфектно е, готова си."  Добре че ходя при друг лекар , че иначе щях да я набия тази "лекарка".
Незнам вие как се чувствате ама, сте и по напред от мен, на мен ми е супер тежко вече немога да се обръщам от едната страна на другата, като седя повече седнала и веднага ми стават двойни краката, и постояно лежа ама то писва. Много ме наболява кръстта и долу яйчниците , сигурно е нормално  щом бебо е голям... Само да ви попитам моята "лекарка " ми предписа  да пия уринал и се чудя да го пия ли или не казаха дори и в аптеката, че е безвреден само на билкова основа ама знам ли...
Днес най после ще ходя на пазар за бебчо.... моято мило  не иска ама ... то тез мъже много суеверни свекърва ми му казала след като вляза в деветия да пазаря, тя е доста суеверна жената и взе малко да прекалява със съветите crazy Ама твърдо съм решила да купя повече неща за бебо днес.
Лек и усмихнат ден ви желая . Съжелявам за дългият пост
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 21, 2009, 09:41:36 »

Миме, а защо уринал ? Да не би да задържаш течности ?
И моите крака се подуват леко, но в същото време нямам проблем с отделянето на течности. А болките са и от тежеста на бебето и от мястото, което то си прави, така че спокойно! Освен това момичета си спомням един пост на KlaraFina, че всяка една контракция е от полза, така че ако ги приемем нормално сигурно ще ни е по-лесно.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines