Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:59:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Рени  (Прочетена 34500 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 02, 2009, 11:46:32 »

Гери, извинявам се, че чак сега. Ама снощи рано, рано заспах пред телвизора. И не можех да пиша. И ако искаш ми вярвай сега отговарям на въпросите ти от 11.00ч. мисля за отговорите на въпросите и едва сега приключвам. Ама, че работа. Подъбракх се днес отново за пореден път. crazy

1.Спомняш ли си сънищата си?
Много рядко имам спомен от сънищата си. Спомням си най-прекрасния сън - имам син и той е роден през март.

2.Имаш ли тайни от съпруга си?
Всеки си има своите тайни. Опитвам се да сподел всичко с Иво, защото той е единствения човек, който отбягва да ми дава съвети. Най-голямата ми тайна от него е, че го обичам повече отколкото му казвам и показвам.

3.Кое е любимото ти ястие?
Любимо ястие нямам. В смисъл такова без, което немога. Обичам безкрайно много пържени картофки. Обичам и картофено руло. Едно, което аз си правя когато имам време.

4. А ястието, което обичаш да приготвяш на мъжа си?
Аз му приготвям много неща, ама той милия продължава да си е клечка, а аз до него мечка. girl_wink Но ако трябва да бъда честна. Правя доста експерименти като му приготвям ориз и домати. Така, че май това е ястието, колкото и смешно да звучи.

5.Обичаш ли да пътуваш?
Обичам да пътувам, макар че почти не ми остава време за пътуване. Май пътувам все по работа и рядко за удоволствие. Сега обаче съм решила да поправя грешката и ще пътувам за удоволствие. На 13-ти или на 20-ти юни пътувам за София и съм решила да видя някой сладурки от форума.  danceg danceg danceg Обещала съм тържествено на Булечка и Ani да се видим.  heart Дала съм обещание и на armani_code, че ако отидем на почивка в Бургас при свекърва ми ще ходим заедно на плаж. give_rose

6.Кое е най-красивото място, на което си била?
Както казах пътувам рядко и все наблизо. Най-красивото място, на което съм била-за красиво незнам, но внушително със сигурност - Крепостта на Македонски в Гърция.

7.Ако имаш само 5 лв в джоба какво би си купила?
Бих си купила хубава книга.

8.Коя е любимата ти дреха?
Любима дреха точно нямам. Обичам да ходя с панталони и дънки, рядко с поли. През деня се обличам така, че да ми е удобно да работя - предимно с дънки. А когато ще ходим някъде и аз като всяка жена съм суетна. Преобличам се по няколко пъти, за да се харесам и тогава излизам. MANICURE Makeup

9.Какво би простила и какво не
Ами незнам точно, но мисля че не бих простила изневяра и това ще сложи край на брака ни. В това отношение сме коренно противоположни личности с Иво. За него има различни видове изневери, за мен всичко свързано с трети чужд за връзката ни човек е изневяра. Надявам се никога да не ми се случи и да ми се налага да реагирам. beating

10.Кой жест на Иво досега те е разчуствал и трогнал най-много?
Жестовете, които Иво прави към мен ас безкрайно много и винаги ме трогват. Най-силно, обаче, почувствах покрепата и обичта му когато загубих бебето. Тогава той ми каза "За мен е важно, че ти си добре, защото си моя свят." Това ме трогна най-много. Дори предизвика доста сълзи. cray cray cray

11.Какво би променила в себе си
Бих променила това, че съм много доверчива и наивна. Искам и да см малко по-твърда, да приемам живота малко по-философски.

12.Какво би променила в съпруга си
Бих искала да е малко по-сдържан в реакциите си и най-вече дане превръща хола в работилница. В общи линии си го харесвам такъв какъвто е. Аз също не съм идеална. Ако тръгнем да се променяме няма да имаме време да живеем.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 02, 2009, 14:13:04 »

Рени благодаря за отговорите и се надявам да не съм те затруднила.Знам колко е трудно понякога да опишеш нещата които усещаш и чувстваш и знам колко трудно ми беше да отговарям на някой въпроси които на мен ми задаваха в моята тема за горещия стол.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 02, 2009, 15:39:51 »

Аз няма да задавам въпроси, защото още ме е срам blush . Повечето сте от доста време във форума и малко или много сте си близки по някакъв начин, аз за сега само чета и тайно ви опознавам.
Този път обаче не се сдържах и реших да се включа и да кажа на Рени, че прочетох на един дъх всичко, че без да я познавам лично, от отговорите, които е дала и най-вече начина, по който го е направила (особено на два от тях) се вижда един наистина открит и добър човек, който заслужава да му се сбъдне всяко съкровено желание. Искрено ти го пожелавам, Рени Flower
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 02, 2009, 19:09:51 »

Гери, не си ме затруднила ни най-малко с твоите въпроси. За мен беше удоволствие да ти отговоря макар и с малко закъснение от ден-два. Ама ти знаеш, че аз съм зает човек girl_wink

Сега към въпросите на armani_code, че да не я разсърдя, а тя е толкова мила.

1. Любим град
Харесвам много италианските градове и най-вече Милано. За любим може би родната ми Нова Загора.

2. Кое цвете те описва
Кактус - доста съм бодливичка.

3. И кое животно
Ами може би котката ме описва най-добре. В смисъл с този, който едобър с мен и за съм добра, обаче ако ме настъпят става страшно. По този повод ще ти разкажа набързо една случка. Имахе един познат, който много дразнеше моята котка. И всеки път като ни идваше на гости или я мачкаше или и духаше в ушите. Риташе я. Единия път след поредния му тормоз тя изчезна. След пет минути се чу зловещ писък и видях котката как виси със забити нокти на главата му и рита със задните си крака. Целия стана в кръв. Ето такава съм и аз. Като се опитват да ме тормозят ставам много лошо. Реагърам късно, но остро.

4. Кое не харесваш в себе си
Не харесвам това, че лесно се доверявам на хората и ги допускам до себе си. А понякога те просто искат да се присмиват на света около мен.

5. И кое харесваш  smile
Оооооо, аз едва ли мога да кажа, че харесвам нещо в себе си. Попитах Иво какво харсва в мен и той каза "Това, че си работлива, организирана и лъчезарна". Може би това харесвам и аз.  blush

6. Вярвяш ли в съдбата
Определено вярвам, че има нещо, което ни ръководи. Пример: Не исках да отивам на почивката, на която се запознах с мъжа ми. Майка ми ми събра багажа и ме прати на сила. А виж какво стана.







Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 02, 2009, 19:25:36 »

Реничка, малко въпросчета и от мен!!! give_rose
Ако повтарям някой се извинявам, уж четох, четох... blush

И така:

 1. Какво предпочиташ - натурален сок/фреш или кола?
 2. Каква храна харесваш?
 3. Обичаш ли да готвиш и остава ли ти време за това?
 4. Какво ти дава сили да се справяш с трудностите?
 5. Кой първи каза: "Обичам те!"?
 6. С какво те спечели Иво?
 7. Какво/кой може да те извади извън кожата ти?
 8. Какво правиш в сободното си време?
 9. Имаш ли хоби?
10. Смяташ ли, че новото поколение "излизат" неграмотни от училище?
11. Мислила ли си да живеете извън България?
12. Имаш ли девиз или любима фраза?
13. Ако фея може да ти изпълни три желания, какво би си пожелала?

Това е от мен! kiss2
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 04, 2009, 17:31:06 »

Ох, Танче много се извинявам, че забавих малко отговорите на въпросите ти, но не ми оставаше време. Сега се надявам да ти дам отговори такива, че чакането да си е заслужавало. give_rose give_rose give_rose

1. Какво предпочиташ - натурален сок/фреш или кола?
Определено най-много ми харесва фреша. Ама имам случаи, в които просто немога да устоя на една ледено студена Кока кола или Пепси.

2. Каква храна харесваш?
Обичам пържени картофки, салатки и други такива, но за да ми е по-лесно ще ти кажа че мразя зелени подправки от рода на магданоз, джоджен, чубрица и риган. Мразя и пикантните ястия. pardon

3. Обичаш ли да готвиш и остава ли ти време за това?
Обичам да готвя и най-вече да експериментирам в кухнята, обаче рядко ми остава време за това да направя кулинарна изненада на моите хора. Обикновено се прибирам и правя първото, което ми попадне пред очите. Доста често изненадвам Иво с репликата "Тази вечер си на пържени яйца" и той горкия скоро може да закудкудяка, ама това е положението. Ето тази вечер например нямам идея какво ще правя за вечеря.  pardon

4. Какво ти дава сили да се справяш с трудностите?
Какво ми дава сили? Дава ми сили подкрепата на семейството ми, ината ми и вярата, че утрешния ден ще бъде по-добър от днешния. smile

5. Кой първи каза: "Обичам те!"?
Най-вероятно съм била аз, но не си спомням. Разсъждавам така, защото Иво е много обран в емоциите си. Единствения път когато реагира емоционално и то не сдържано емоционално бе когато загубих бебето. Тогава видях сълзи в очите му. Така, че най-вероятно аз съм казала първа Обичам те!. give_rose

6. С какво те спечели Иво?
Както вече казах и на Магито - С честността си и възгледите си за живота. С това, че знае какво иска и винаги го постига.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 04, 2009, 17:31:34 »

7. Какво/кой може да те извади извън кожата ти?
Доста неща могат да ме извадят извън кожата ми. Това са човешката простотия, приказки по мой адрес или по адрес на мои близки, непрофесионалистите също. Дори някой от постъпките на Иво може да ме извади от разновесие.

8. Какво правиш в свободното си време?
В интерес на истината от известно време имам много малко свободно време, но в него обичам да се срещам с приятели, чета книга или вестници Reading Read, за да не пропусна нещо. Както вече казах в момента се опитвам да прочета осмомартенския си подарък от Злати и съм стигнала само до половината.  Girl_hide А имам срок докато я прочета да забременея. С темпото, с което чeта ще забременея след има няма 150 години. angry

9.Имаш ли хоби?
Имам хоби. Колекционирам малки стъклени фигурки.

10.Смяташ ли, че новото поколение "излизат" неграмотни от училище?
Категорично смятам, че образованието в България е на безкрайно ниско ниво. И не, защото учителите ни не са квалифицирани, но питам аз как един учител, който взема триста лева заплата ще успее да накара един ученик, който само телефона му струва два пъти повече, да го слуша и уважава. За съжаление има деца с нарушена ценностна система още от малки и тази ценностна система или по-скоро липсата на такава е възпитана още в семейството от най-ранна детска възраст. Обвиняваме учителите, но те не са виновни, че има родители, които само парадират с парите си и нахъсват децата си затова как парите, а не образованието са важни. Желанието ми е един ден не нашите деца да ходят да учат в чужбина, а чуждестранните деца да идват при нас, да се учат да говорят български. Със сигурност трябва да се работи в посока промяна на положението в българското образование, защото е недопустимо децата ни да пишат буквата Ч с 4 или буквата Ш с 6. Да не знаят, че столицата на Република България е София, а не Софиa и че Рила и Пирин са две отделни планини, а не част от Родопите.

11. Мислила ли си да живеете извън България?
България е прекрасна страна, но с лоши управляващи. Какво се случва на четири години едни и същи с малки изключения. Ама тези малки изключения какво правят. Две години свикват, една година я работят я не, а последната от четирите години си правят предизборната кампания за следващия мандат. Но НЕ съм мислила да напускам страната.

12. Имаш ли девиз или любима фраза?
Не е важно да е винаги хубаво, важното е да е различно от обикновеното.

13. Ако фея може да ти изпълни три желания, какво би си пожелала?
1. България да стане страна нормална за живеене.
2. Да имам собствен спортен вестник.
3. Всички момичета от бебеправещите скоро да се похвалим с прекрасни новини.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 04, 2009, 18:07:41 »

Ренка, много, много благодаря за прекрасните и изчерпателни отговори!!! kiss2 kiss2 kiss2

И стискам палци да се сбъднат желанията ти!!! good good good good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 28, 2009, 15:06:20 »

Ренка, така и така сме започнали да отваряме стари темички, теб няма как да си те пропусна  tease. Надявам се, да се забавляваш с моите въпросчета  give_rose

1. Ако трябва да опишеш с цветове живота си, кои ще бъдат те и кой какво символизира?
2. Капризен човек ли си?
3. Кое твое качество искаш да наследи бебчо (като му дойде времето)?
4. Какъв талант би искала да притежаваш? Защо?
5. Кое твое качество от детството не се е променило до днес?
6. Би ли нарушила някой твой морален принцип за пари?
7. Кой е най-добрият човек, когото познаваш?
8. На кого искаш да кажеш БЛАГОДАРЯ и... защо?
9. Обича ли високи скорости, покачване на адреналина?
10. Би ли променила нещо в себе си (нещо в тяло, лице, душа, нрави...)?

 give_rose tease blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 28, 2009, 16:21:08 »

Ей, Стаси, много ме изненада с твоите въпросчета.

1. Ако трябва да опишеш с цветове живота си, кои ще бъдат те и кой какво символизира?
С ръка на сърцето мога да кажа, че животът ми е доста пъстър, разнообразен и цветовете, които го характеризират са доста.
Бял - моето безгрижно детство.
Розово - черен - студентския ми живот - времето, в което срещнах много приятни и добри хора, с част от които поддържам връзка и до днес. Черен, защото това е времето, в което загубих баща си.
Червен - любовта и животът ми с Иво. Много страст, емоция, изненади и адреналин.
Жълт - благодарността ми, че съм се появила на този свят и имам възможност да поглеждам всяка сутрин слънцето и да благодаря на Господ, че съм видяла поредната сутрин и започва поредния вълнуващ днес.
Зелен - отношенията ми с моята майка. Както зеленината на природата има различни багри, така в нашите отношения има различни нюанси, от силна обич и привързаност, до нямането на време една за друга, до леките скарвания.
Има и други, но да не става отговорът ми цветова енциклопидия спирам. Girl_hide

2. Капризен човек ли си?
Не съм сигурна, че мога да отговоря еднозначно на този въпрос. Може би съм капризна по отношение на храната, защото не ям всичко и не обичам някой друг да ми готви или да се опитва да ми обясни колко е хубаво да ям пиле с ориз, например. Ок всеки си има право на мнение, моето е че пилето ми мирише на лошо и не позволявам на никой да ми обяснява противното, т.е. колко е вкусно и полезно. В крайна сметка, затова хората са различни, а не се правят във фабрика и в един и същи калъп. Ако това може да се нарече каприз, значи съм много капризна. Откровено казано съм доста взискателна. Не обичам като се каже един час за срещи да се закъснява за него или да се променя в последния момент, когато аз съм си направила програмата според него. Когато съм на заведение и ми донесат мръсна чаша я връщам, както връщам и прибори които не са добре измити или е ми е по-лесно да хапна с ръце, отколкото с тях.

3. Кое твое качество искаш да наследи бебчо (като му дойде времето)?
На този въпрос може би трябва да отговори Иво, защото аз немога да кажа кое е качеството, което искам детето ми да притежава, но той със сигурност ще знае. Една черта от характера ми, обаче, съм сигурна че не искам детето ми да притежава. Не искам да позволява на хората, да го разплакват, както аз позволявам понякога на простаци от заобикалящия ме свят да ме нараняват до такава степен, че да им плача.

4. Какъв талант би искала да притежаваш? Защо?
От малка много исках да мога да рисувам, за съжаление това никак не ми се отдава. Защо искам да мога да рисувам ли? Ами, защото действа успокояващо, защото обичам да съм сред природата и исках да мога да запечатвам мигове, но за съжаление немога. Надяввам се един ден детето ми да прилича на майка ми или на Иво в това отношение и да може да изразява с четката заобикалящия ни свят.

5. Кое твое качество от детството не се е променило до днес?
Не се е променило това, че съм много доверчива и открита към хората, нещо което в много случаи ми носи само неприятности. Не се е променила и привързаността ми към животните.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 28, 2009, 16:21:27 »

6. Би ли нарушила някой твой морален принцип за пари?
Не, не бих нарушила свои морален принцип за пари. Точно, защото парите са тези, които развалят приятелствата, убиват любовта и разделят хората. Все едно да ме попиташ дали бех приемла един милион лева, след което никога повече да не видя майка си, Иво или близките си. Парите са важни, но не са най-важните. Ето Чичо Скрудж, например - плува като в басейн в трезора с парите си, но го прави сам. Определено не искам да живея сама.

7. Кой е най-добрият човек, когото познаваш?
Най-добрият за мен човек е един човек, който много ми липсва - Това е баща ми.

8. На кого искаш да кажеш БЛАГОДАРЯ и... защо?
Искам да благодаря на майка ми, защото ме направи човек и това, което съм.
Бих искала да мога да благодаря на баща ми, защото ми показа какво е да бъдеш истински родител.
Искам да благодаря на Иво, че ме приема такава каквато съм и при честите ми закъснения, заради работата ми все още е мой съпруг. Исакм да му благодаря, че е до мен във всичко, което преживях в последните месеци и ми вдъхва надеждата, че ще дойде и нашето време да сме родители.

9. Обичаш ли високи скорости, покачване на адреналина?
Не съм от най-екстремните личности, но много ми се иска да скоча с парашут.

10. Би ли променила нещо в себе си (нещо в тяло, лице, душа, нрави...)?
Не бих променила нищо в себе си. Аз съм това, което съм и ако някой иска да ми е приятел трябва да ме приеме такава каквато съм. Леко пухкава, с големите ми бузи и липсата на силикон по мен.

Сега да си кажа, забавлявах се доста, имаше и малко  cray , аз съм си такава. Дано отговорите ми ти харесат.  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 28, 2009, 17:42:28 »

Ето това се казва журналист - личи ти от всяка дума  blum
Определено много ми харесаха отговорите ти - даже на места  cray...
Такава си ми душичка, че чак ме е срам да ти досадя с още малко въпроси, ама утре е нов ден - така че се оглеждай smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 28, 2009, 18:53:09 »

Мале, мале - луда душа не трае smile tease
Намислих ти вече едни хубави "пиперливи" въпросчета и ще ти ги задам, докато не съм ги забравила  yahoo

1. Как си представяш един твой ден, ако си мъж?
2. ... А ако си дете?
3. Колекционираш ли и какво?
4. С чехлички по плажа или с ботушки из планината?
5. Как би прекарала празник - на круиз, на екскурзия, на почивка, вкъщи? Защо?
6. Какъв подарък би могъл да ти се хареса? А би те разплакал?
7. Какво ще напишеш тази година в писмото до Дядо Коледа (Мраз)?
8. Книга/списание/телевизия/радио/кино/театър/интернет - как би ги подредила по важност за теб?
9. Кафе или чай?
10. Какво би споделила за себе си, което смяташ че незнаем все още?
11. Как смяташ - лесно ли е да се създаде марка България? Би ли се заела с тази задача? С какво би започнала?

Оххх, приключвам, че ако продължавам така мога да изкарам още поне 10 въпроса, ама малко по малко, за да е сладко  tease
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 28, 2009, 21:26:43 »

Стаси, миличка, започвам да ти отговарям, като ще се опитам този път да не бъда многословна.

1. Как си представяш един твой ден, ако си мъж?
Спомням си преди време бях чела някъде, че един мъж казал, че ако е жена ще се самоубие, защото неможел да си представи, че по цял ден ще гледа модни списания, фешън канала и ще си купува парцалки и джунджурии. Да си призная честно аз немога да си представя, че ще съм мъж. Не искам да загубя сутрешното си кафе поднесено от Иво в леглото, палачинките в неделя сутрин, възможността да ме карат да се чувствам обичана и желана жена. Но ако един ден се събудя като мъж сигурно денят ми ще започне с четене на сутршния вестник, отиване на работа, заглеждане и задяване с колежка. Ох, дори немога да си го представя. Но затова пък ще ти сложа линк към любимата си реклама
http://www.youtube.com/watch?v=1ILl5wza8ZA&feature=player_embedded

2. ... А ако си дете?
Прозаично, но факт. Събуждане в 6.30ч., посещение на банята, закуска, отиване на училище, връщане от училище, игра с приятелки и сладки сънища.

3. Колекционираш ли и какво?
Да, колекционирам малки фигурки от стъкло. Имам над 50 сигурно всички са различни и като тръгна по магазините само се оглеждам за подобни неща.

4. С чехлички по плажа или с ботушки из планината?
Имало едно време едно момиче и едно момче, тесе запознали на плажа. Оженили се и след това отишли само веднъжда видят морето, но не пропуснак възможност да отидат сред гората, в планината и на реката.
Ти виждал ли си ноемврийска роза,
разцъфнала на фона на снега...
Мисля, че това си заслужава да се види. Ако искаш ще ти изпратя цялото си стихотворение, за да прочетеш, защо предпочитам с ботуши в планината, а не с чехли на плажа.

5. Как би прекарала празник - на круиз, на екскурзия, на почивка, вкъщи? Защо?
Немога да отговоря еднозначно на този въпрос, защото отговорът зависи от много неща и обстоятелства. Зависи от повода, т.е. какъв е празника. Винаги съм си мечтала за околосветско пътуване с кораб и ще съчетая много празници - годишнината от сватбата ни, рождения ден на Иво, Коледа, Нова година, имения ден на Ивчо. Единственото ми условия е да съм в приятна компания, да няма караници и разправии, защото скоро бяхме на един рожден ден и там едното семейство се скараха, започнаха да си разменят унизителни реплики и на всички настроението ни се скофти а най-вече това на рожденика. Затова много внимателно ще подбера компанията.

6. Какъв подарък би могъл да ти се хареса? А би те разплакал?
Аз много обичам да правя подаръци, но изключително много се притеснявам когато трябва на мен да ми подарят подарък. Харесвам много неща, бих се зарадвала на хубава книга, сувенир, цвете. Би ме разплакал подарък, който ще ме върне назад към нещо забравено от детските ми години. Въпросът е за това какъв подарък ще ми хареса и ще ме разплаче, но искам да ти кажа, че най-много се ядосвам като получа подарък-парфюм. Умирам от яд  diablo  Абе по-добре нищо не ми подарявай, отколкото да ми натрапваш вкуса си. Дори и да не ми хареса се чувствам задължена поне на срещите с човека да си слагам от този парфюм и се чувствам дискомфортно, особено като ме и попитат - Хареса ли ти подаръка? Те моите приятелки знаят, че не обичам подобни подаръци и не ми правят. Единствения на когото не се сърдя като ми подари парфюм е Иво, защото той знае кой са любимите ми и ме изненадва с тях по разни поводи, а и без поводи.

7. Какво ще напишеш тази година в писмото до Дядо Коледа (Мраз)?
Мили дядо Коледа,
Пише ти едно пораснало дете с непораснали мечти и желания…
Незнам колко съм слушкала и папкала през тази година, но искам да те помоля за нещо, защото знам, че ти изпълняваш най-съкровените желания на децата. А аз цял живот ще си остана дете. Искам да те помоля и тази година, твоите ангелчетата, които ще посетят дома ни, за да си вземат частица от нашата коледна трапеза, за посипят от онзи вълшебния прашец, който крият в шапките си, за да не може нито един лош човек, страшна болест или дори лоша мисъл, да доближат дома ми и да докоснат обитателите му.
Искам добрите хора да са тук дълго, а не да си тръгват първи.
Искам по-малко работа за лекарите и адвокатите.
Искам повече мир и спокойствие на Земята.
Искам любовта да лекува всичко в настоящето, а не да чака бъдещето  да й свърши работата.
Искам майките да плачат само от радост.
Искам да измислят бонбони с крем Щастие.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 28, 2009, 21:27:24 »

8. Книга/списание/телевизия/радио/кино/театър/интернет - как би ги подредила по важност за теб?
Радио, кино, театър, книга, списание, телевизия и интернет - това е моята редичка. Ако не си пращах материалите по интернет, сигурно хич нямаше да го ползвам.

9. Кафе или чай?
Кафе - черно, горещо и силно, а не негърска пот. laugh

10. Какво би споделила за себе си, което смяташ че незнаем все още?
Не мисля, че има нещо, което незнаете за мен. Всичко съм си казала и показала. Може би не съм успяла да ви кажа колко много ви ценя като приятели, да ви благодаря ви за подкрепата в трудните за мен моменти. Това е. Надявам се и доста радостни моменти да споделим заедно. Обичам ви! kiss2 kiss2 kiss2

11. Как смяташ - лесно ли е да се създаде марка България? Би ли се заела с тази задача? С какво би започнала?
България си е марка и то не от днес или вчера. Самия факт, че е оцеляла през толкова много години под владичеството на толкова империи говори само по себе си, че  марка. Съвсем отделен въпрос е колко ние хората й оценяваме това, което имаме, доколко пазим природата й, доколко се чувстваме горди като чуем химна.
Да, бих се заела със задачата България да е това, което трябва да бъде като име и като място сред другите държави. От къде бих започнала незнам, но мечтата ми е един ден когато започна да чета сутрешния вестник и да не намирам новини за убийства, корупция, разбита нарколаборатория в някой български град или село. Въпросът ме провокира за следното ми разсъждение незнам защо, но отидох в посока за приятелството. Един прекрасен пример за всеотдайно приятелство е мускетарският девиз:"Един за всички, всички за един", но за съжаление в нашата реалност когато всеки иска всичко за себе си и не се притеснява дали ще нарани някого, той си остава актуален само в книгата на Александър Дюма „Тримата мускетари”. В реалността тази фраза е просто сбор от думи, които много трудно ще запазят своята цялост без да се разпръснат в безкрайността. В джунглата сякаш нещата са по-ясни. Врагът си е враг, силният-силен, а слабият-жертва. А при нас-уж сме разумни същества, а дълбоко в душата и съзнанието ни винаги просветва червената светлина на едното НО.
Всеки ден за съжаление сме свидетели на случаи с корумпирани хора, на убийства, на кражби, изнасилвания, заловени наркотици и т.н. И това за какво-само заради лични облаги. Довчерашни приятели кръстосват шпаги, врагове прилепват в приятелска прегръдка и това само заради свои или чужди интереси.
Ако трябва да се заема със задачата да направя марка България бих започнала от тук, от отношенията между хората, защото докато ние не се променим и не престанем да бъдем лицемери марката България е само далечна химера.

Не успях да спазя обещанието си, но това е. На който му е интересно е добре дошъл да чете. Това съм аз в целия си блясък.
Благодаря за вниманието!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines