Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:34:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194410 пъти)
 
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 10, 2009, 16:59:04 »

Здравейте момичета,
някой може ли да ми каже тези рокли от кой сайт са, мисля, че беше български, но не съм сигурна. Видяла съм ги от някъде, но сега не мога да открия от къде.


* 4176.jpg (26.97 KB, 298x374 - видяно 4547 пъти.)
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 10, 2009, 17:00:33 »

и тази


* 2163.jpg (12.86 KB, 298x374 - видяно 4506 пъти.)
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 10, 2009, 17:30:45 »

linna_1986: и двете рокли са на Мори Лий

http://www.morilee.com/DressDetail.aspx?C=12&D=4176&P=1

http://www.morilee.com/DressDetail.aspx?C=1&D=2163&P=1
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 10, 2009, 17:35:17 »

Здравейте момичета,
някой може ли да ми каже тези рокли от кой сайт са, мисля, че беше български, но не съм сигурна. Видяла съм ги от някъде, но сега не мога да открия от къде.

Роклите са на Mori Lee
http://www.morilee.com/

Техен представител за Бълрагия е модна къща Романтика.
http://www.romantika-fashion.com/
Тези рокли ги има в магазина на бул. Витоша 42

Първият път когато ходих там една от роклите мисля че я имаха в наличност но по-добре провери на място. Аз пробвах една подобна рокля и мога да те ориентирам за цените - около 1600 или поне толкова беше тази която аз пробвах.
Преди 2 седмици отново минах от там и леко неприятно ме изненадаха когато ми казаха че пробите вече се заплащат - по 50 лв за 2 рокли.
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 10, 2009, 17:38:42 »

и аз търсех точно такъв модел tsvet_3. Бях убедена , че ще ми стои добре, но след много обикаляне и проби нито една  рокля с подобен модел не ми стоеше добре. За това, ако имаш възможност трябва да я пробваш, защото човек си мисли едно, а то след това друго излиза. Аз в крайна сметка тази си поръчах, но модела все едно е направен за мен, нищо че малко се разминава от първоначалната ми идея.

Роклята е много красива. Честито.
В M.Tyler  ли си я поръчала.
Аз мисля че там пробвах подобна - може да е била и същата.
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 10, 2009, 20:03:36 »

роклята струва 360 лв. ох незнам ще помисля още. ама много ми хареса наистина  cray освен това имам повече от три месеца до свтбата. ако нещо не е наред все ще намеря шивачка да го оправи  good

От кой град си. Няма ли възможност в някой от магазините при вас да я ушият, така поне няма да се притесняваш за размера и. Примерно тук във Варна има магазини, които казват че могат да ушият рокля по избор на клиента. girl_wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 10, 2009, 23:12:50 »

Преди 2 седмици отново минах от там и леко неприятно ме изненадаха когато ми казаха че пробите вече се заплащат - по 50 лв за 2 рокли.

С риск да се повторя, не намирам за нормални тези плащания за проби. diablo
Един търговец трябва да те спечели със стоката, която продава, а не да те кара да плащаш за да имаш правото да пробваш с цел пак на него да направиш оборот.  NO

Аз категорично отказах да платя за тези проби, още повече, че в никоя друга държава не съм чувала да има такова нещо!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 11, 2009, 00:57:27 »

tsvet_3, поздравявам те, че си успяла да накараш Контеса да си говорят с теб. Аз ходих, занесох им снимка на модела за да ми кажат ориентировъчна цена преди поне 3 седмици и никой не ми се обажда още. Не съм ги молила за детайлна кройка на цялата гама номера - само груба сметка плат + труд.
 А за модела, който ти си си харесала - смятам, че непременно трябва да облечеш нещо такова, първо, за да си сигурна, че е твоята кройка, и второ, да ти вземат мерки тези, които ще я шият, защото кройката трябва да е перфектна. Просто нямаш воланчета, наборчета, обем и други хитринки, които да оберат луфтовете при кроенето. И трябва да си я вземеш лично за да можеш да им кажеш, ако някой шев е правен все едно насън, защото съм забелязала, че правите тегели са най-проблематични. На балната рокля на сестра ми, която беше нещо подобно, се наложи поради невероятно качествена изработка, да прибавяме апликация върху единия шев. Стана много идейно, но на булченска рокля ще е по - трудно да се постигне.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 11, 2009, 01:20:33 »

олееее момичета за какво говорите?как 6те пла6тате за проба на рокля?ами те тия хора знаят ли какво е агенция за за6тита на потребителите(купувача в случая)?тук има такава и може6 да се оплачи6 а направи6 ли го лелеееее повече никой няма да им влезе в магазина за6тото започва едно проучване по медиите и т.н то това не може да е законно как по 50 лева за проба?тия хора знаят ли какво са 50 лева? че сигурно имат рокли който и толкова не струват....е това вече е прекалено!!
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 11, 2009, 08:50:11 »

Благодаря Ви момичета.
Роклята е от M.Tyler.
stasi_ge  в деня в който ти си  поръча твоята рокля и аз си  поръчах моята. Разминахме се в бутика. Аз приключвах с поръчката когато ти влезна в бутика.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 11, 2009, 09:43:56 »

Благодаря Ви момичета.
Роклята е от M.Tyler.
stasi_ge  в деня в който ти си  поръча твоята рокля и аз си  поръчах моята. Разминахме се в бутика. Аз приключвах с поръчката когато ти влезна в бутика.
може ли да споделиш цената give_rose
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #71 -: март 11, 2009, 10:07:00 »

доколкото си спомням цените им варират от 1000 до към 3000 лева, което не е много според мен за роклите които правят. като изляти са... аз си харесах една тяхна в едно старо списание и мисля като дойде времето да оти да лично.... не ща да слагам тигана, преди да се е хванала рибата още Dance2
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 11, 2009, 16:46:58 »

няма да им дам 50лв за проба, а исках точно от там да започна с пробите, дори ми бяха фаворити. а да не говоря, че съм с нестандартни форми и има вероятност от 10 рокли и една да не ми пасне. Благодаря ви момичета. ако знаете къде още се плаща за пробите в София споделяйте, защото аз съм от Пловдив и съм решила да си търся рокля от столицата. Да не ми е напразно обикалянето.
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 11, 2009, 17:09:05 »

няма да им дам 50лв за проба, а исках точно от там да започна с пробите, дори ми бяха фаворити. а да не говоря, че съм с нестандартни форми и има вероятност от 10 рокли и една да не ми пасне. Благодаря ви момичета. ако знаете къде още се плаща за пробите в София споделяйте, защото аз съм от Пловдив и съм решила да си търся рокля от столицата. Да не ми е напразно обикалянето.

Ако наистина ти харесват роклите там може би си струва да провериш. На мен ми казаха че от скоро взимат пари за проби за новата колекция на Романтика и за американските рокли - Morl Lee, Madeline Garden и другите фирми на които са представители. Но пък може да са ми поискали пари за проба защото за втори път ходих до магазина. Което разбира се също не е коректно.

А относто къде се плащат пробите:
Аз съм пробвала в :
1, Холидей
2, Холидей Сона
3, Shu-Shi
4. M.Tyler
5. Mon Amour
6. Princess

и там пробите не се заплащат.
В форума съм чела че в Bridal Fashion - представител на Pronovias се пробват 3 рокли безплатно а за всяка следваща се заплаща по 100 лв. ,които накрая ти се приспадат от цената на роклята ако си я закупиш от там.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 11, 2009, 17:29:25 »

В форума съм чела че в Bridal Fashion - представител на Pronovias се пробват 3 рокли безплатно а за всяка следваща се заплаща по 100 лв. ,които накрая ти се приспадат от цената на роклята ако си я закупиш от там.
Аз бях останала с впечатление, че не се плаща за всяка следваща, а еднократно се плащат 100 лв. ако искаш да пробваш повече от 3 рокли. Иначе тази тема я разисквахме вече, аз се изказах тогава pardon
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines