Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:16:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194261 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 07, 2009, 22:07:07 »

Не знам тогава, аз съм ужасно скептична и не бих се навила да дам рокля на Маг Сотеро да ми се шие от китаец без да ме е виждал. Не бих се съгласила на нищо, преди да съм видяла снимки в детайли от готова ушита рокля от същия модел. Те най-вероятно ще кажат, че нямат и тогава аз им казвам да ми пратят снимки или мостри от самите платове, бродерии, украси. Получих пет такива и се благодарих, че бях внимателна! Всички баха ужасни, а аз щях да си дам пари за това  angry Така че, първо питай страшно много и изисквай снимки (но не на про манекен в съвършено снимана рокля) преди да се решиш.

Все пак, ако искаш, ще постна сайтовете с готовите рокли в случай, че искаш good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 08, 2009, 11:23:45 »

Здравей Дарче,

Трябва да те предупредя обаче, че ако си нестандартен размер, по ибей няма да можеш да си харесаш рокля, която да ти седи перфектно - там роклите са с номера 8 и 10, които са 40 42 български размер мисля. Също така много от роклите са намалени от 3000 на 500 примерно, защото са проби от магазините или витрините и трябва изрично да питаш дали нямат някой изтеглен конец, паднало манисто. Аз се бях насочила към подобна покупка, но на мен роклите не ми стават - имам голям бюст за 12 размер, а талия и ханш - за 8! Иди кажи после, че големите гърди са предимство  laugh

Проверила съм поне сто сайта, знам кой какви неща внася, говорила съм и с някои продавачи, тъй че само ми кажи горе-долу каква рокля искаш и ще ти постна десетина линка.

Чакам подсказки, за да помогна  smile
В почти всеки саит на продавач в ибей има точно определени размери, които са от 4 до 30 (32-58) освен това има и таблица с точно описание за по-нестандартните(от които съм и аз, моят бюст също е 12, а талията ми е 8 ). Даваш си точните размери и ти шият роклята.Ето ти пример
 http://cgi.ebay.co.uk/Custom-made-Wedding-Bridal-Gown-Dress-Evening-HS0175_W0QQitemZ230328281663QQihZ013QQcategoryZ91248QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262
Аз също си поръчах роклята така, но след доста дълга комуникация с различни продавачи( дано съм улучила точния girl_wink
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 08, 2009, 20:26:15 »

mucito много ми хареса роклята от линка. Такава ли ще бъде роклята ти. Може ли повече инфо относно поръчката. Какъв е срока за получаване и въобще, ако има къде да прочета повече инфо. girl_wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 09, 2009, 08:47:44 »

mucito много ми хареса роклята от линка. Такава ли ще бъде роклята ти. Може ли повече инфо относно поръчката. Какъв е срока за получаване и въобще, ако има къде да прочета повече инфо. girl_wink
Не, това не е моята рокля, просто произволна, исках да покажа само, че има как да се поръча ако си с по-нестандартни размери! а за всичко друго- пишеш на дадения продавач и той ще ти обясни(срок, ако искаш да промениш нещо примерно цвета на панделката на тази или каквото и да е друго)
tatit (наша съфорумка) вече получи своята рокля от ибей(между другото пак по неини размери, а не по стандартните там и роклята е прекрасна и доста добре й стои) можеш да я видиш назад в темата!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 09, 2009, 12:40:52 »


Благодаря ви за отговорите, момичета  thank you

Ако ще поръчвам от ebay, то определено ще е по моите мерки, въпреки, че съм със сравнително стандартни мерки съм, защото съм около 170 и 58-59кг.

snowhite, ако можеш пусни линковете защото се интересувам и от тукашни (UK) сайтове. Доста от тях съм чувала че предлагат проба с уговорка, така че ще ми е от голяма помощ ако пуснеш линковете  smile. Права си, че е най-добре да видиш и пипнеш материята на рокята, защото не се знае иначе от какви материали ще ти я ушият.

Хайде, чакам линковете, когато имаш време (а сигурнa съм и други съфорумки има в UK, които ги чакат  girl_wink)

Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 09, 2009, 22:55:20 »

Ето тук могат да направят вс по ваш размер, но е малко скъпо - но роклите са феноменално красиви!

http://stores.ebay.com/Katherines-Couture-Bridal-Store
http://stores.ebay.com/Julius-Atelier-Couture_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsxQ3asstQQtZkm


Тук работят само с оригинални дизайнерски рокли с ОГРОМНО намаление

http://stores.shop.ebay.com/Scarletts-Closet-Sample-Sale__W0QQ_armrsZ1
http://stores.ebay.com/Bride-to-be-Boutique_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsxQ3asstQQtZkm
http://stores.ebay.com/Fabulous-Gowns_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsxQ3asstQQtZkm
http://stores.ebay.com/designer-bridals_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsxQ3asstQQtZkm
http://stores.ebay.com/forbridesonly_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsxQ3asstQQtZkm

И сайтът с най-красиви дизайнерски дрехи е:

http://stores.ebay.com/Your-Dream-Dress

Надявам се, че съм помогнала, но тези магазини са в Америка, но шипват навсякъде smile
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 10, 2009, 10:58:32 »

Здравейте! През уикенда ходих до магазина на Maggie Sottero в Букурещ и исках да споделя с Вас, че задължително трябва да имате предварително записан час по телефона, за да Ви обърнат внимание. Освен това роклята трябва да се поръча поне 4 месеца предварително. Имат близо 50-тина рокли в наличност или поне аз толкова видях, но ми казаха че за 3 месеца (колкото остават за моята сватба) не могат да ми помогнат. Дано това е от полза за булките, който са мислили дали да не отидат до там.
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 10, 2009, 11:17:13 »

здравейте.аз малко късно да се включа,ама да честитя на стаси роклята.браво стасе,роклята ти е страхотна.илия излезе голям късметлия.много е хубава.честито
а сега и аз да кажа-обикалях по магазините и мисля че си харесах как ми стои една рокля.сега другата седмица ще ходя да пробвам и ще се снимам ако ми позволят и ще кача снимки!!!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 10, 2009, 11:31:16 »

Здравейте! През уикенда ходих до магазина на Maggie Sottero в Букурещ и исках да споделя с Вас, че задължително трябва да имате предварително записан час по телефона, за да Ви обърнат внимание. Освен това роклята трябва да се поръча поне 4 месеца предварително. Имат близо 50-тина рокли в наличност или поне аз толкова видях, но ми казаха че за 3 месеца (колкото остават за моята сватба) не могат да ми помогнат. Дано това е от полза за булките, който са мислили дали да не отидат до там.
От чисто любопитство да попитам как вървят цените там? Роклите на Маги Стореро са си произведение на изкуството според мен, аз много ги харесвам.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 10, 2009, 11:33:46 »

Anbibian, роклята, която аз си бях избрала от сайта струваше 950 евро.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 10, 2009, 15:23:02 »

момичета аз май си харесах рокля! danceg направо не мога да повярвам. само че магазина е във Варна и ще ми я доставят по куриер по моите мерки направена. много се притеснявам дали да я поръчам, но много ми хареса. точно каквото търсех е и цената е повече от изгодна. пускам снимки да си кажете мнението! give_rose


* roklq.jpg (46.02 KB, 283x439 - видяно 3631 пъти.)
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 10, 2009, 15:23:39 »

и отзад:


* roklq grab.jpg (61.01 KB, 505x438 - видяно 359 пъти.)
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 10, 2009, 15:33:59 »

За рокля с така широко отворен гръб мисля, че трябва да отидеш да ти вземат мерки на място. В противен случай има вероятност да ти се отваря при движение и да радваш всички с гледката shok
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 10, 2009, 15:47:53 »

и аз търсех точно такъв модел tsvet_3. Бях убедена , че ще ми стои добре, но след много обикаляне и проби нито една  рокля с подобен модел не ми стоеше добре. За това, ако имаш възможност трябва да я пробваш, защото човек си мисли едно, а то след това друго излиза. Аз в крайна сметка тази си поръчах, но модела все едно е направен за мен, нищо че малко се разминава от първоначалната ми идея.


* 5019f.jpg (37.63 KB, 439x550 - видяно 367 пъти.)
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 10, 2009, 16:09:26 »

роклята струва 360 лв. ох незнам ще помисля още. ама много ми хареса наистина  cray освен това имам повече от три месеца до свтбата. ако нещо не е наред все ще намеря шивачка да го оправи  good
« Последна редакция: март 10, 2009, 16:11:25 от tsvet_3 » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines