Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:34:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194290 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 06, 2009, 14:35:36 »

Ами честно казано се гледах с една подобна рокля, но те са по по фигурата и там ми изхвръква дупето, а при тази понеже е разкроена не си личи така.Тук е уловката.Иначе са много нежни.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 06, 2009, 14:50:11 »

роклята на бубка много ми харесва, но аз останах много разочарована от обслужването в Холидейсона в София и затова се отказах от тях - за всяка промяна, която исках да направят по роклята, приемаха като лична обида и ми обясняваха колко глупаво било това, което искам. Иначе роклята, която си харесах там, беше наполовина по-евтина от тази, която накрая поръчах в Принцес, но поне си спестих главоболията.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 06, 2009, 15:01:11 »

Моникабири, и аз затова не бях ходила тук в София - заради това, което бях чула за отношението в магазините им. С резерви влязох и във варненския, но при все че беше 3-ти март, т.е. най-вероятно работеше собственичката/управителката на магазина и се държа доста добре. Нямах проблем с това, дори ми каза, че реално роклите и в София да са поръчани се шият там (може би и затова тук много-много не се радват ако иска човек промени). Каза дори, че ако имам въпроси или някакви помени в последствие - мога да им пиша на мейла, който тя проверявала и, че могат да ми изпратят роклята за втора проба и получаване в София  good
Маги, мерси  give_rose
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 06, 2009, 15:05:23 »

о, това е много добре, значи не всички са толкова лоши angry радвам се, че с теб жената е била толкова мила и най-вече, че си намерила идеалната рокля. моята ще е готова за проба до края на март и вече нямам търпение да я видя, вече 100 пъти съжалих, че не съм си поръчала готова да си спестя емоциите:)
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 06, 2009, 15:15:46 »

bubka, поздравления за избора, много ти е красива роклята!
Иначе във варненската Холидей Сона се държат добре с клиентите, аз за това нямам оплаквания. Само ме бяха ядосали, че ми забавиха роклята и не се обадиха. Ама хайде, разбирам ги, имат много поръчки покрай абитуриентите. Аз всъщност си взех вече роклята от тях заедно с късо було, дето е за 35 лв. и съм много доволна. Обаче си я закарах във Велико Търново, където ще е сватбата и каквато съм патка зальохана, се прибрах във Варна и забравих да я снимам да я покажа GROAN.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 06, 2009, 15:20:24 »

късо було за 35?!!!?
това ми звучи супер. аз си поръчах в принцес заедно с роклята и дълъг воал, но забравих да питам колко ще струва, имам опасения, че ще е доста....
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 06, 2009, 15:23:24 »

О,то даже е скъпо tease. Аз гледах за 28 лв. в един булчински магазин във Варна, където предлагаха рокли на "Аз и ти".
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 06, 2009, 15:25:01 »

хм, май се прецаках - моето ще бъде минимум 200:( и то без да е нещо особено, но изобщо не помислих, че мога да го поръчам от другаде  angry
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 06, 2009, 15:29:48 »

monikabiri, спокойно, сигурна съм, че ще бъде красиво good. Пък и след като чух цена 400 лв. в La Sposa, вече няма какво да ме учуди mega_chok
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 06, 2009, 15:36:17 »

Моника, и на мен такива цени ми казаха в Холидей Сона - 35лв късото, стандартно було; 50лв дълго - ама колко е това дълго  pardon
Иначе и аз много исках направо да си взема готова рокля, ама с мойте размери е абсурд нещо готово да ми стане  nea
Енигма, а можеш ли да покажеш от сайта какъв ти е модела?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 06, 2009, 15:51:12 »

Ето я от сайта им:



Аз исках да я снимам, защото на живо изобщо не изглежда така. Тук даже ми изглежда някаква смотана. Роклята е цяла, като цвят е слонова кост, а коланът е много нежно прасковено. На снимката изглежда един такъв бял и не се личи особено. А пък за булата, дългото ми го слагаха, но изобщо не ми хареса. Все пак роклята има обръчи, има обем и малко става борба за надмощие tease. С късото е супер.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 07, 2009, 20:54:26 »

Момичета, преди месец една съфорумка си беше поръчала рокля от ebay и беше много доволна. Случайно още някой да се е насочил натам и да може да ми препоръча пробван ebay продавач, че май и аз  се замислям натам да се насоча имайки предвид, че в Бг ще съм скоро само за няколко дни и после едва седмица преди сватбата и така няма да има време за корекции ако се наложи и ако я поръчам там.

Надявам се да има отговорчета  girl_wink

Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 07, 2009, 21:20:53 »

Здравей Дарче,

Трябва да те предупредя обаче, че ако си нестандартен размер, по ибей няма да можеш да си харесаш рокля, която да ти седи перфектно - там роклите са с номера 8 и 10, които са 40 42 български размер мисля. Също така много от роклите са намалени от 3000 на 500 примерно, защото са проби от магазините или витрините и трябва изрично да питаш дали нямат някой изтеглен конец, паднало манисто. Аз се бях насочила към подобна покупка, но на мен роклите не ми стават - имам голям бюст за 12 размер, а талия и ханш - за 8! Иди кажи после, че големите гърди са предимство  laugh

Проверила съм поне сто сайта, знам кой какви неща внася, говорила съм и с някои продавачи, тъй че само ми кажи горе-долу каква рокля искаш и ще ти постна десетина линка.

Чакам подсказки, за да помогна  smile
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 07, 2009, 21:29:00 »

Аз останах с впечатление, че момичето, което си беше поръчало рокля от ибей тук последно си беше описало подробно всички мерки и роклята й стана перфектно. Това е за тези, които шият роклите според мен.
Иначе ако са някакви готови ще е определен номер, да.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 07, 2009, 21:57:25 »

snowwhite - ставаше въпрос за рокля поръчана от китайски продавач в и-бей. Там всички рокли се шият по конкретните мерки на купувача (така както сам се е измерил и е заявил)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines