Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:39:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 9  (Прочетена 194291 пъти)
 
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 11, 2009, 20:41:41 »

В Принцес Пловдив те чакат да се съблечеш, да си полу-облякал роклята и тогава ти казват "Ама вие нали знаете че се плаща 50 лева за проба". Е, честно така ми причерня, че им казах? че щом е така изобщо няма да им пробвам роклите.
В Принцес София щом се обадих по телефона това ми беше първият въпрос. Казаха ми, че била минимална цената. Kогато питах какво означава минимална цена ми казаха 20 лева.

Нищо обаче не се плаща в Ла Споса Варна (забравих как се казваше магазинът), където мога да кажа, без да искам да правя реклама, че получих много добро обслужване.

Не мога да твърдя със сигурност, трябва да попитам по-запознати с тази част, но ми се струва че никой не може да ви накара да платите за нещо чиято цена не е афиширана. Така че ако ви го кажат в края на пробата, според мен имате пълно право да откажете. Надявам се не са толкова глупави, но след случката ми в Пловдив, се съмнявам...  crazy crazy crazy
« Последна редакция: март 11, 2009, 22:08:07 от minalina » Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 11, 2009, 22:05:15 »

Явно на всеки клиент казват различно защото аз лично 2 пъти съм пробвала в Принцесс София и веднъж в Пловдив и не са ми казвали че се плаща. В магазина в Пловдив ходих преди месец а в София преди десетина дни. Или това с плащането е нова политика или карат клиентите на онче бонче и си избират от кой да изкарат някой лев отгоре.

Искам да ви предупредя че за една и съща рокля ми дадоха различни цени в Пловдив - 750, в София - 900.
Което си е истинско безобразие.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 11, 2009, 22:17:58 »

Може и да зависи от това дали пробваш рокли на Принцес или на Сан Патрик (нали Принцес са им дистрибутори).

А за цените наистина трябва да се внимава много. Да знаете колко съм се ровила и съм се обаждала преди да намеря моята  на възможно най-ниска цена.  girl_impossible
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #78 -: март 11, 2009, 23:05:25 »

Момичета, аз пак за моята рокля... ами не мога, влюбих се в нея и това е!! Сега всичко друго ми бледнее пред очите и се реших да ми я ушият. Знам, че няма да е стане перфектна като на снимката, но съм длъжна да опитам, иначе с всяка друга как ще се чувствам- незнам!  sad Моля ви да ми препоръчате няколко местенца в София, където работят добре и където имат богат избор на материали, за да ги посетя и преценя кое би било най-добро за мен. Благодаря!
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 12, 2009, 09:46:06 »

И на мен не са ми искали пари за проба в Принцес, макар че ходих там два пъти, първия пробвах около 15 рокли на Сан Патрик и не ми взеха пари, а втория път беше, за да си поръчам и ми дадоха да пробвам модел, подобен на това, което искам. Това, което не ми хареса на мен, е, че според мен много произволно определят цените на роклите - моята ще бъде около 1200 лв., макар че е съвсем семпла, а това беше и цената, която ми бяха казали по-рано за рокля по модел на Сан Патрик, която беше с много повече плат и по-сложна по мое мнение. Явно понеже първия път мерих по-скъпи рокли са решили, че мога да отделя толкова пари:) Въпреки това обаче отношението в техния магазин беше най-доброто от всички места, където ходих, и нямаше нацупени продавачки, които да ми правят забележка за това кой модел харесвам или не.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 13, 2009, 11:25:20 »

Здравейте!
Аз ще бъда след няколко месеца булка и започнах да се оглеждам за булчински рокли. Само, че това, което поне за сега видях в българските магазини (не съм обилколила много) или не ми харесва или не ми е по джоба. Но открих някои прекрасни рокли, които можеш да поръчаш по интернет и на добри цени. Ако някой се интересува може да види следните адреси:
http://www.lightinthebox.com/wholesale-Wedding-Dresses_c1181?page=1 и http://www.bridalonlinestore.com/
Въпросът ми е някой купулав ли си е рокла по интернет и дали е доволен?
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 13, 2009, 14:07:30 »

mur4e,
 на тоя сайт според мен са взети  снимките от други места (оригиналните фирми) и сигурно ги шият за по-малко пари, понеже тези цени ми се виждат доста ниски. Ако има някой , който е поел риска да си поръча-моля  да сподели, че и на мен ми е интересно.
А аз да се похваля, че моята рокля, ще пристигне понеделник, вторник, както и сандалите ми , така че ще съм почти готова. Остава ми воал , но него после заедно с роклята....lol))
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 13, 2009, 14:17:09 »

Момичета, аз реших да си поръчам рокля на шивачка. Дали не съм луда, а? Дали няма да съжалявам.. Имам резервен вариант, една позната ми е обещала нейната, но колкото повече наближава сватбата, толкова по-малко я искам.. Защото е с корсет, доста задължаваща, а сватбата ни като цяло непрекъснато отънява и избледнява, и мисля, че такава принцесенска рокля вече тотално, тотално не се връзва на нищо друго и ще изглежда направо нелепо. За какво трябва да внимавам най-много когато ще ми шият роклята?
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 13, 2009, 14:17:49 »

mur4e,
 на тоя сайт според мен са взети  снимките от други места (оригиналните фирми) и сигурно ги шият за по-малко пари, понеже тези цени ми се виждат доста ниски. Ако има някой , който е поел риска да си поръча-моля  да сподели, че и на мен ми е интересно.
А аз да се похваля, че моята рокля, ще пристигне понеделник, вторник, както и сандалите ми , така че ще съм почти готова. Остава ми воал , но него после заедно с роклята....lol))
good точно така правят. иначе няма как да ти я направят по твоите размери точно. съфорумката tatitt си поръча рокля по този начин, но от e-bay и миналия месец я получи без забележки и беше много доволна. незнам обаче каква е гаранцията за другите сайтове. все пак e-bay си е доказан. аз така се сдобих с мечтаните сватбени чаши. tatitt е разказала по-подробно в предишните части на темата за роклите, така че който се интересува може да погледне.
Активен
curls
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #84 -: март 13, 2009, 16:00:58 »

Здравейте, момичета!
Тъй като виждам, че доста сте пообиколили и разгледали, ви моля за помощ!

Първо да обрисувам ситуацуята:
Ще правим сватба в края на април (решихме го преди седмица). Както знаете за толкова време е  невъзможно да си ушиеш рокля. Тъй като сватбата ще е съвсем скромна (13-15) човека исках семпла рокля. Ходих до M-Tyler и си харесах няколко модела шаферски рокли, които в подходящ цвят щяха да са идеални за булчински, но се оказа, че от моя размер имат готови само свтло сини, лилави и други неподходящи цветове. Това означава, че ще трябва да търся от друго място готова рокля.

Много ви моля - знаете ли магазини и ателиета в София (може и Плевен), където да има стилни рокли, които да могат да минат за булчински? Става дума, че може роклята да е от магазин който да не е специално за булчински рокли, но да е официална и светла на цвят (бяла, екрю, слонова кост...). И цената да е до 500лв.
Благодаря ви предварително!!! give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 13, 2009, 16:04:14 »

Разгледай абитюрентските рокли.Между тях може да има в светъл цвят.Колкото до Плевен се съмнявам да намериш sad
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 13, 2009, 16:04:21 »

Здравейте, момичета!
Тъй като виждам, че доста сте пообиколили и разгледали, ви моля за помощ!

Първо да обрисувам ситуацуята:
Ще правим сватба в края на април (решихме го преди седмица). Както знаете за толкова време е  невъзможно да си ушиеш рокля. Тъй като сватбата ще е съвсем скромна (13-15) човека исках семпла рокля. Ходих до M-Tyler и си харесах няколко модела шаферски рокли, които в подходящ цвят щяха да са идеални за булчински, но се оказа, че от моя размер имат готови само свтло сини, лилави и други неподходящи цветове. Това означава, че ще трябва да търся от друго място готова рокля.

Много ви моля - знаете ли магазини и ателиета в София (може и Плевен), където да има стилни рокли, които да могат да минат за булчински? Става дума, че може роклята да е от магазин който да не е специално за булчински рокли, но да е официална и светла на цвят (бяла, екрю, слонова кост...). И цената да е до 500лв.
Благодаря ви предварително!!! give_rose
провери в мон амур в софия, имат хубави рокли на добри цени, особено ми харесва модела, публикуван в последния брой на списание булка, цената му е 460 лв без камъни сваровски и 450 с тях
Активен
curls
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #87 -: март 13, 2009, 16:10:35 »

Записвам си веднага...
Благодаря за бързите отговори!
А балните рокли дали ги продават ако ти станат или пак трябва да се поръчва да се шие?... huhhuh.gif
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 13, 2009, 16:24:51 »

Момичета, аз реших да си поръчам рокля на шивачка. Дали не съм луда, а? Дали няма да съжалявам.. Имам резервен вариант, една позната ми е обещала нейната, но колкото повече наближава сватбата, толкова по-малко я искам.. Защото е с корсет, доста задължаваща, а сватбата ни като цяло непрекъснато отънява и избледнява, и мисля, че такава принцесенска рокля вече тотално, тотално не се връзва на нищо друго и ще изглежда направо нелепо. За какво трябва да внимавам най-много когато ще ми шият роклята?
Много момичета си шият сватбените рокли при шивачка и много от тях остават доволни. Моята рокля е ушита по модел от снимка и аз останах възхитена. Всичко опира до това дали можеш да се довериш на шивачката. Ако си виждала ушити от нея неща, които са ти харесали, не мисля че поемаш риск. В крайна сметка човек или може да шие или не. Важното е добре да й обясниш точно какво искаш, за да не стане недоразумение и да се окаже, че ти си представяш роклята по един начин, а тя- по друг. Аз въобще не съжалявах, че моята рокля е ушита, макар че всички казваха че поемам голям риск. Но аз само като видях шивачката и след 5 минути разговор с нея вече знаех, че мога да й се доверя.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 13, 2009, 16:33:01 »

Записвам си веднага...
Благодаря за бързите отговори!
А балните рокли дали ги продават ако ти станат или пак трябва да се поръчва да се шие?... huhhuh.gif
Сестра ми сега е абитурентка и доколкото знам, ако ти стане роклята веднага ти я дават, не се налага да ти я шият.
Междудругото преди 2 седмици обиколихме магазините в Плевен, имаше хубави бални рокли, но не видях да има такива в светли цветова, които да са подходящи за булка, което не означава че няма такива, защото все пак аз не съм гледала за такова нещо и може и да е имало и да не съм видяла, но масово роклите бяха по-шарени.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines