Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:28:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА !!!!!!! част 2  (Прочетена 150895 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 09, 2009, 09:37:05 »

ето линк за срещата,давайте идеи и да се съберем http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,9067.180/topicseen.html
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 09, 2009, 12:10:30 »

Магазинът под Черно море, за който май става дума е на Брайт. Имат още един по-нататък по пешеходната улица. Има най-различни обувки, но от по-ниския клас, в едно магазинче под Валентина, срещу магазина на Hush puppies. Невзрачно магазинче с доста обувки наблъскани на витрината. Вътре обувките, доколкото ги разгледах, са български, но редовно са от изкуствена кожа. Обаче, както се случва обикновено, те са с най-сладката форма. Може да пробваш и там.
 Освен това може да обиколиш и магазинчетата по Пискюлиев. Там са доста за обувки на една улица. И имаше и белички. Аз търсех с отворени пръсти, така че не съм се заглеждала по затворените, но сигурно има.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 09, 2009, 16:25:30 »

Днес се видяхме с фотографа, но то така или иначе вече бях решила, че ще е той. За Ангел Ненов става въпрос. Малко не ми хареса, че не можах да му взема думата и изглеждаше сякаш прави всичко някак стандартно. То не е толкова лошо де, но просто мен това стандартното мен не ме удовлетворява на 100 %. Но не ме разбирайте погрешно, неговите снимки пак са най-добри сред варненските фотографи според мен и смятам, че ще се получат нещата. Просто се занимавам с фотография отскоро и заради това съм толкова критична и претенциозна.
Видяхме се и със Съни, допадна ни, сигурно него ще вземем. Само още се чудя дали да имаме и водещ отделно. Аз по принцип исках, но гледах двд със сватба на Съни и той самия също добре си водеше. Та се чудя дали евентуално да не се видим с водещия, който ни предлага агентката и така да преценим.
Активен
MERRIMENT
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #423 -: април 09, 2009, 19:42:27 »

antoinette,много ми харесаха обувките.Страхотно нежни са!
Аз искам да са затворени отпред,но като чехъл отзад.Има едно магазинче до Валентина на 2 ет. лъдето всички обувки за по 15-20.00ле естествено от изкуствена кожа,но има интересно модели!
Активен
mtzaneva
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 09, 2009, 22:08:52 »

Здравейте отново момичета!

Аз се позагубих малко и сега като чета колко сте напреднали с подготовката, направо започвам да се притеснявам  sad, как ще се справя с всичко. Ще се прибирам за Великден и съм си взела няколко дни отпуска, надявам се да наваксам.

pebbles, освен, че сме на една дата, сме и с един и същ видео и фотограф (Анни видео).

Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 09, 2009, 22:11:43 »

Здравей MERRIMENT, ние тази вечер се видях ме с управителката - тази русата, да доста е отракана но аз си мисля че си разбира от работата. Този абютириент да не направил нещо нередно? Говорихме си за всичко-каза ни само че вечерта по време на събитието ни е забранено да ползваме басейна за да не стане сватба а брадва smile,иначе ресторанта ще можем да го видим чак на 10 май, защото той ще отваря на 30 април но ние заминаваме на почивка същата вечер и чак след празниците ще отидем. Иначе какво каза - не ни иска капаро или поне не е задължително. Избрахме си менюто за 33 лева, но то е без мезета- ще уточняваме дали ние ще си внесем ако ни разрешат /което ми се струва по -добре/ ако не ще калкулираме и него. Каза че ресторанта е в розово - стените, а пода е тъмно син мокет- това ако искаме да си съчитаеме с цвета на сватбата, ако имал такъв. Празненството ще започне в 19:00 часа- ами сякаш това е
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 10, 2009, 10:23:21 »

Днес се видяхме с фотографа, но то така или иначе вече бях решила, че ще е той. За Ангел Ненов става въпрос. Малко не ми хареса, че не можах да му взема думата и изглеждаше сякаш прави всичко някак стандартно. То не е толкова лошо де, но просто мен това стандартното мен не ме удовлетворява на 100 %. Но не ме разбирайте погрешно, неговите снимки пак са най-добри сред варненските фотографи според мен и смятам, че ще се получат нещата. Просто се занимавам с фотография отскоро и заради това съм толкова критична и претенциозна.
Видяхме се и със Съни, допадна ни, сигурно него ще вземем. Само още се чудя дали да имаме и водещ отделно. Аз по принцип исках, но гледах двд със сватба на Съни и той самия също добре си водеше. Та се чудя дали евентуално да не се видим с водещия, който ни предлага агентката и така да преценим.

Ангел Ненов ми го препоръчаха и на мен и от всичко, което видях в нета-а, неговата работа определено ми допадна най-много. Писах му- отговори ми (не мога да повярвам), така че ако е свободен за нашата дата определено бих му се доверила good

Хотел София отпадна от евентуалните ресторанти, които смятам да посетя заради цветовете. Щом е розово и синьо- абсурд (сватбата е оранжева).
От Корал все още нямам отговор huhhuh.gif

Ди Джея- направо незнам вече  crazy

Срещата- ще я има ли?

Тони, обувчиците са много симпатични! Дано намериш такива!!!
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 10, 2009, 11:33:18 »

antoinette,много ми харесаха обувките.Страхотно нежни са!
Аз искам да са затворени отпред,но като чехъл отзад.Има едно магазинче до Валентина на 2 ет. лъдето всички обувки за по 15-20.00ле естествено от изкуствена кожа,но има интересно модели!

За мен важното да са затворени отпред, така си ги представям smile Коя Валентина имаш предвид? Голямата ли? Къде по-точно е това магазинче?
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 10, 2009, 11:39:10 »


Тони, обувчиците са много симпатични! Дано намериш такива!!!


Ами аз се съмнявам, че ще намеря точно такива, ама поне да намеря някакви дето да ми харесат  pleasantry Между другото, харесах едни дето могат да се поръчат само по интернет. Не са лоши - 6 см. ток, остри, с много красив орнамент на петата (от самата кожа) . Ама то като не съм ги видяла на живо... Пък може и да рискувам с тях ако нищо друго не избера, така или иначе струват 19 лв.  danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 10, 2009, 13:55:24 »

Момичета ще има среща на форума
Дата 13или 14 април -подлежи на решение
Час 19,00
Среща -На стълбите на Общината
Заведение-подлежи на решение

Повече инфо ето ТУК
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 12, 2009, 12:51:39 »

MERRIMENT ти си направо супер!!!  thank you  Купих си обувки - точно от това магазинче до Валентина! Даже 2 чифта! Обувките са страхотни, аз толкова обикалях, а по-хубави никъде не видях! А за цената - нямам думи!!!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 12, 2009, 13:28:23 »

Честит Имен Ден на ВСИчКИ ВАРНЕНСКИ ЦВЕТЕНЦА!!!! kiss2 kiss2
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 12, 2009, 13:32:11 »

Един съвет за медицинските
Направете си ги в Надежда, иначе ще имате проблем в Ритуална зала
Надежда и съвета са обвързани в някаква корупционна схема и си менкат младоженци, и се делят едни проценти, така че да ти е мирна главата отиваш в Надежда даваш там колко бяха 10 лева ли колко не знам, бият ти всички печати и си готова.


Абсолютно вярно е, че си имат вземане даване! По нашата сватба бях намразила нашите мили "Обреди" - Варна! Първо вметвам, че аз съм юрист съпруга ми е лекар и двамата със сигурност знаем, че ТУБ не се иска! Свекърва ми, която пък е GP и постоянно се занимава с такива неща ни подготви медицинските. Носим ги доволни и щастливи... А не искаме ТУБ! Влизам в безсмислен спор, защото за тях закона е ирелевантен! Съпругът ми е по-конструктивен и ме издърпа навън. Просто отскочихме до ТУБ-а и приключихме за 5 мин. Нямаше как вече да ни върнат! Хвана ме яд, че всичко се свежда до кеш. А по Закон сключването на граждански брак е безплатно! Това само за Ваша информация! Във Варна обаче няма как само да разпишеш, задължително искаш не искаш трябва да се ползваш и от ритуал! Абе гадна работа, кажеш ли сватба - всеки те гледа като ходеща касичка!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 12, 2009, 16:38:41 »

Момичета, имам няколко въпроса относно ритуална зала и медицинските. Искахме да слючим брак там, където живеем, а не във Варна. Оказа се обаче, че не само рит.зала иска много пари за какво ли не, ами просто всяка българска институция, независимо в кой край на света е практикува по същия начин. angry (за съжаление). От БГ посолство в Лондон ни искат същите тези медицински, но личните лекари тук не разбират точно за какво става въпрос, защото се оказа, че подобен род медицински за сключване на брак тук няма, после започва една одисея с куп документи, които трябва да се преведат, оито трябва да са взети от БГ, но имат валидност 3 мес, от БГ пък не ги дават с пълномощно, трябвало лично да ссе вземат.. абе дълга и широка...
Та въпроса ми е, мога ли аз сама с личните карти на двамата да запазя час в рит.зала? Ако някой може да ми каже горе-долу също какви са цените за през седмицата?
Също така искам да попитам за медицинските- при личен лекар ли трябва да отидем (трябва ли ни направление(или как се казва точно)) И още това "Надежда" аз не можах да разбера във Варна ли е или в София? И дали по принцип за седмица медицинските ни могат да бъдат готови? И колко време преди подписването трябва да ги представим в ритуална зала?
Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост pardon give_rose
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 12, 2009, 18:14:27 »

stranger и аз много им се дразня на "Обреди" Варна, за това отидох и поисках най най обикновеното подписване, така да го нарека. Опитаха се да ме пързулнат и да подпиша в 10 ч. сутринта в зала в петъка преди съботата, в която ще празнуваме, обаче приятелка ме предупреди да кажа, че не искам ритуал, а само разписване в канцеларията. Та аха да ме запишат за залата и аз и викам, а не в канцеларията искам, тя се намръщи ама какво ще каже, записа ни. И да и аз знам, че е безплатно, но все пак ни взеха 18 лв., кой ти знае защо. Та да знаете това е най евтиния възможен вариант във Варна. От там нататък един хубав изнесен рутиал и така. girl_wink
Относно "Надежда" ( във Варна е mucito) ми е ясно, но за да не се главоболим най-вероятно ще ги направим там. Доколкото оставам с впечатление не е голяма разликата, а и спестява нерви, което е по важно. Иначе казаха последния месец да отидем да си ги изкараме, защото те са валидни един месец, и мисля, че за ден става всичко, на место. good
mucito до колкото знам не е възможно, само ти, макар и с двете лични карти да запазиш час в рит. зала. Ние като ходихме попълвахме едни бланки, прегледаха ни личните карти, подписахме се, мисля че не е възможно, но пак някой да каже, ако съществуват изключения. А цените за през седмицата са съответно в канцеларията подписване - 18 лв., в зала - 50 лв., имаше май и някакъв вариант от 80 лв. и от там пак, ако искаш снимки - 30 лв., ако искаш оператор да вкараш - 60 лв. diablo
« Последна редакция: април 12, 2009, 18:18:19 от Sisilla » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines