Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:12:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бутик Тони  (Прочетена 38506 пъти)
 
milena
Регистриран

Публикации: 3


« -: юни 07, 2006, 12:09:27 »

Искам да благодаря на бутик Тони на Пиротска!!!
Мерси!!!
Много съм доволна. Като истински инженер стоя много далече от модните тенденции, но там срещнах любезни хора, които си разбират от работата и направиха всичко необходимо за моята сватба. Големи професионалисти в малък бутик с много индивидуални идеи за всичко рокли, чаши, украси
« Последна редакция: юни 07, 2006, 13:49:46 от Teo » Активен
ivandgelina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #1 -: юли 16, 2009, 21:58:02 »

за бутик Тони ,да много любезна е продавачката докато те омае и после нестига че не е това което си искал и и казваш че искаш да я до испипат а тя отговаря колко си нахална и нагла и иска още пари за дооправянето,бях супер разочарована за малко да мо развали сватбата но за щтастие си купих рокля от СИЯНА Асенов град. Аз не ви препоръчвам този измислен БУТИК ТОНИ БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ beating
Активен
Sstela_I
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #2 -: април 28, 2013, 15:20:04 »

Da napulno vqrno,prodavachkata e izkluchitelno lubezna dokato te omaiva... Az i sestra mi si vzehme rokli ot tam za bala,no sega strashno sujalqvame!Purvo roklite stanaha gotovi za poveche ot mesec i polovina,vtoro uj ni vzeha merkite pri poruchkata,no rabotata suvsem ne e izpipana, imashe dosta neshta,Koito da se korigirat-moqta beshe s vruzki otzad na gurba,no cepkata svurshvashe prekaleno nadoly I trqbvashe da se zqshie malko,otpred imqshe izdurpani nishki I dori dupchici, I dvete rokli trqbvashe da se skusqt, ednata prezramka beshe hlabava... No tova ne e nishto,vurha na sladoleda sa maznite petna po roklite(ot mashinata ili ot neshto dr ne znam..) tochno otpred imam petna, Koito edvam gi mahnah, no dori I pri namokrqne ostavat krugcheta ot samata voda.. Tolkova mnogo nervi ne si saslujavat za chisto nova roklq za blizo 400lv...Bih iskala da predopredq momichetata da ne izbirat tozi taka narechen "butik" ,zashtoto ne se raboti dobre I ne sa nikakvi profesionalisti!!! Samo shte  se zanimavate s izlishni rqzpravii I nervi!!
Активен
magi1111
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #3 -: май 27, 2013, 11:59:40 »

Аз си поръчах роклята в този бутик съвсем случайно и съм много доволна.Бях чула за тях от моя позната ,която си избра тяхна булчинска рокля и беше много впечатлена от жените ,които работят там.Нямах никакви проблеми с готовата рокля ,балът ми е утре и всичко е ок.Направи ми впечатление колко добри консултанти имат в този магазин ,защото създадоха рокля специално за мен и то само по това ,което им обясних ,че си представям .Докато бях на проба ,там дойде и друга тяхна клиентка булка,която им донесе подарък,защото сватбата и минала супер, и беше много доволна от услугите им.Не разбрах много добре какви са оплакванията на момичето преди мен ,защото бяха написани не особено разбираемо,но аз лично много благодаря на хората от бутика.Успех на всички булки и абитуриентки :danceg:Милена.
« Последна редакция: май 27, 2013, 12:01:31 от magi1111 » Активен
hrizantema
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #4 -: ноември 16, 2013, 23:43:54 »

Мили дами, безкрайно съм разочарована от  продавачките от "бутик" Тони. Любка Кожухарова и нейната дъщеря се доказаха като абсолютни непрофесионалисти и алчни за пари хора, които печелят с помощта на лъжи и инсинуации.
Ето историята как ме измамиха тези жени: В края на август 2013 отидох в този "бутик" със снимка на булченска рокля, която бях избрала. Любка Кожухарова ми каза, че могат да направят модела и ще ми излезе около 800 лв. Аз държах материалът да е естествена коприна и бях намерила плат в магазин Какаду. Кожухарова ми каза, че ще купи от същия плат 7 метра за моята рокля. Следващи ден отидох до магазина за платове и разбрах, че въпросната госпожа е купила само 3,5 метра. Когато я попитах защо го е направила, тя твърдеше, че нямала пари да купи всичкия плат. Аз сама се върнах и купих още 3,5 метра, които тя твърдеше, че трябват за ушиването. Оказа се, че Кожухарова ме е излъгала. За моя модел са били необходими около 3 метра.
Следващия шок дойде от това, че по време на шиенето на роклята Любка Кожухарова каза, че няма да ходя на проби, а когато е напълно завършена ще ме извика да я доплатя. Вече ми беше сложила нова цена на роклята - 1000 лв. Аз бях избрала дантела от нейния каталог, с която тя трябваше да я ушие.
Днес отивайки да видя вече "готовата" рокля видях, че тя не е ушита както я поръчах! Коприната, на която държах не беше сложена по цялата дължина; дантелата, която поръчах беше подменена с друга, отдолу Кожухарова беше слошила шифон, а също шлейф, като изрично бях казала да бъде без шлейф! Освен всички тези груби грешки самата рокля беше ушита с несъвършенства и дефекти!
След като се разбра, че тя няма как да поправи грешките по роклята поисках да ми върне 1000-та лева, но тя крещеше, лъжеше и се държеше безобразно, като каза, че пари няма да върне.
Не поръчвайте от това място! Сега освен изгубени нерви ще ми коства и време, за да се обърна към съответните институции, за да си върна парите от тези измамнички!
Активен
liliq93
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #5 -: ноември 17, 2013, 20:28:13 »

Здравейте,
Тази година бях абитуриентка и след дълго търсене се влюбих в една прекрасна рокля в бутик Тони.
Жената, която ми помогна с детайлите по ушиването на роклята Любка Кожухарова беше изключително любезна и изтърпя всичките претенции на една нервна абитуриентка(:. Всичко беше приготвено съвсем навреме в определените предварително срокове и роклята ми пасна отведнъж. Много бях доволна, че нямаше много проби, а само една на която нямаше никакъв проблем. Роклята изкара цялата вечер без да мръдне и въпреки, че беше без ръкави не съм се притеснявала да я подръпвам постоянно, просто защото наистина ми беше по мярка.
Искам да благодаря сърдечно на Любка и на дъщеря й, благодарение на които си имах прекрасна нощ пълна със забавление, а не с притеснения! Бих посъветвала всяка абитуриентка да не се колебае, а да ги посети, а аз без колебание ще се върна там и за булчинската!
Активен
orhideq07
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #6 -: ноември 18, 2013, 18:14:11 »

Препоръчвам ви да не си купувате нищо от бутик Тони, измамиха моя приятелка. Кожухарова и дъщерия и са непрофесионалистки и шарлатанки, с арогантно и нагло държание!!!
Активен
repeiche
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #7 -: ноември 25, 2013, 15:22:16 »

Прочетох коментара по-горе на „hrizantema” от 16 ноември 2013 и не мога да разбера защо тази търговка от бутик Тони - Кожухарова не върне парите на момичето, а я разиграва така? Представям си колко нерви и мъка коства на момичето да се разправя, да не говорим за моралните щети. Може ли въпросната Кожухарова да е толкова безскруполен човек, че за толкова важно нещо за една жена да я разиграва? Дали осъзнава, че така си прави анти-реклама. Кой би си купил рокля от такъв нелоялен търговец? Явно алчността на тази търговка ще провали бизнеса и.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines