Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 19:33:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 248075 пъти)
 
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #45 -: май 05, 2007, 20:35:41 »

да се впиша по темата че точно защото се смятам за жена на място, нямам намерение да подкопавам доверието което половинката има в мен само защото трябва да завързвам приятелства, дето се вика, притупнали са ми и двата пола, като имам мъж който слага света в краката ми DANCE
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #46 -: май 09, 2007, 07:39:32 »

охоооооооо, момичета малко  Offtopic само да кажа- видяхте ли за приятелството DANCE иначе много се радвам за вас girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 09, 2007, 09:55:23 »

Моята история с душито също мисля, че е доста интересна. Запознахме се преди 2 години на един купон, но тогава аз си имах друго гадже, който беше много ревнив. Илия (душито) беше най-добрия му приятел и онова момче го назначи да ми бъде нещо като лична охрана и да ме пази от други мъже. Той всяка вечер идваше при мен (уж да ме пази) и лека полека станахме много добри приятели. Аз зарязах ревнивеца и една вечер както се боричкахме по приятелски с Илия аз го заклещих в ъгъла и го целунах.  kiss2 От там нататък всичко се подреди от самосебеси.  girl_in_love
да точно това имах и аз в предвид за темата "Имали приятелство м/у мъж и жена"
soryy
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #48 -: май 10, 2007, 08:02:15 »

прехвърлиха ни тука, много сме невъзпитани, та момичета ако прочетете поста, за това кой как се е запознал с половинката ще разберете за какво говорим danceg
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 13, 2007, 17:46:03 »

Само да поясня за тази моя история. Всъщност аз имам много ИСТИНСКИ приятели момчета към които не изпитвам нищо друго освен приятелски чувства. Това с душито просто се случи някак случайно (въпреки, че от самото начало усещах някаква странна енергия помежду ни). Иначе, когато не усещам никаква енергия освен приятелска, се разбирам прекрасно с много момчета. Имам един приятел даже още от детскта градина, с когото съм споделяла даже интимни неща и той с мен също. Имам и много хомосексуални приятели мъже, които чувствам почти като момичета приятелки (не искам никого да обиждам, имам предвид, че ги чувствам страшно близки).

Според мен да бъдеш истинска приятелка с мъж си има едно огромно предимство. Този приятел може винаги да ти даде съвети от първа ръка и да ти представи мъжката гледна точка върху нещата. Това е доста полезно в много ситуации.  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 13, 2007, 18:32:39 »

Според мен да бъдеш истинска приятелка с мъж си има едно огромно предимство. Този приятел може винаги да ти даде съвети от първа ръка и да ти представи мъжката гледна точка върху нещата. Това е доста полезно в много ситуации.  girl_wink

И аз мисля, че едно такова приятелство е много полезно!!! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #51 -: май 14, 2007, 07:27:09 »

момичета, вие си ги чувствайте като приятели аз ви обяснявам от мъжка гледна точка- такова нещо няма, винаги си има задни мисли от тяхна страна, каквото и да правят и каквито и съвети да ти дават, затова са винаги насреща, защото очакват нещо, искам пак да питам, защо грозните и дебели жени нямат приятели мъже laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 14, 2007, 11:06:49 »

Хмммм, tedyemo странно, но аз имам съвсем други наблюдения относно по-грозноватичките и дебелички жени. Аз например имам 2 такива познати, които само в мъжки компании се мъкнат.  huhhuh.gif 

А пък иначе това че мъжете все нещо очакват го знам, но сега като се оженя вече няма да има какво да очакват, така че се чувствам подсигурена.  danceg
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #53 -: май 14, 2007, 15:49:02 »

хехе, то нали знаеш че надеждата умира последна, може би аз разсъждавам консервативно, но не искам мъжа ми дас тои вкъщи докато аз съм с приятели crazy и какво значи подсигурена, той ще те пази ли :laugh:шегувам се, наистина ми е интересно good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 14, 2007, 16:33:09 »

мисля, че prin4ipessa има право.
приятелство е едно, мъжките мераци друго.
доколкото аз знам от многобройните ми мъже приятели, 75% от срещнатите жени в живота на един мъж влизат в графата "става", а щом става има мераци.
така че е голяма вероятността мъжете, който ви познават да ви "желаят". това обаче не означава, че ще ви се нахвърлят от ходене на кафе.
вече ако има други предпоставки може да се случи нещо, както при някои от нас с бъдещите съпрузи. Но това не изключва възможността и необходимостта от приятелсва с мъже, защото ако няма подходящи предпоставки - те просто са ви добри приятели и се държат кажалерски, което е супер.

П.П. предпоставките може да са както от ваша, такаи от тяхна страна.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 14, 2007, 17:27:34 »

 Bravo ivaiva
направо си ми взела думите от устата good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 14, 2007, 17:32:07 »

Bravo ivaiva
направо си ми взела думите от устата good

радвам се, че споделяме едно мнение danceg
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #57 -: май 14, 2007, 17:35:24 »

Bravo ivaiva
направо си ми взела думите от устата good

радвам се, че споделяме едно мнение danceg

Хм, момичета, за мен е много изненадващо, че противоположно мнение на вашето изобщо е просъществувало отвъд викторианската ера...  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 14, 2007, 17:42:58 »

марина баба обича да казва
разни хора, разни идеали tease
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #59 -: май 15, 2007, 09:32:10 »

е да, това за хората е много вярно, но никой мъж няма да спре да те сваля при положение че му даваш предпоставки дори и да си женена, затова да ми е мирна главата съм си просто стабилен човек, който си знае принципите, мъжа ми също pleasantry
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines