Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:58:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любов , брак , пари  (Прочетена 98640 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 08, 2010, 11:19:07 »

Маги, сайта, в който сега се регистрирах е този http://smetkite.com/ - като отидеш на Бюджетен калкулатор можеш да видиш част от интерфейса.

Другата, която е платена е тази http://www.activ-soft.com/activ-puls.php#a-requirement - тя ми изглежда добра, има и нещо за годишна данъчна декларация, но не е показан целия интерфейс, за да разгледаме по-добре.
Пише обаче, че предлагат тестова версия и мисля да я инсталирам вкъщи и да разгледам.

Намерих още една, чийто лиценз беше $11 - нещо такова.

Иначе, Excel-ска таблица и аз имам - даже няколко - за приходи/разходи; за сватбата (вече архивирана); за апартамента и т.н.
Просто търся нещо с интерфейс  girl_wink

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 08, 2010, 11:22:07 »

Bubka, какво имаш за апартамента? Мен много ме вълнува, защото нали и ние сме на тази вълна...  blush
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 08, 2010, 11:31:58 »

Капризче, подобно на страницата за сватбата съм го организирала. Малки таблички примерно: За банята, За кухнята, Настилки, Труд (за фирмата, която лепи плочките и т.н.), За Ел и ВиК и т.н.
Имат колонки за предвидена цена, за капаро, за реална, за бройка/квадратура. Всичко си се смята автоматично.
И една табличка с наличните средства, които имаме (имахме в нашия случай  girl_wink ), с похарчените до момента (сумирано от малките таблички) и остатъка парички.

Довечера, като съм в нас мога да ти пратя ако искаш. Общо взето не е кой знае какво откритие, направих си я така, че аз да си разбирам по нея  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 08, 2010, 23:11:43 »

Бубка, аз се регистрирах в този сайт, който беше пуснала и ще се опитаме да спазваме бюджета който сътворих smile За апартамента мислех че нещо готово си взела. Аз започнах да си правя една такава, като твоята, но за сега съм стигнала до нотариалните такси, предполагаеми разходи за баня, подови покрития и т.н. Мисля че е подобна на твоята smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 09, 2010, 08:51:10 »

всички ли си водите таблици с бюджетите  crazy аз направо ще се побъркам ако трябва да си водя бюджет, мразя сметките и не искам да знам колко пари харча. мъжът ми сега иска да си водим някаква сметка, понеже почваме да строим къща и искла да знае колко ще излезе, ама аз много се съпротивлявам.имам чувството, че ако видя всичко написано и ще се шашна и няма да се чувствам волна и щастлива crazy
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 09, 2010, 09:12:07 »

Руми, ние водим сметка, ама колко я спазваме не е ясно...Гледаме да се побираме в някакви пари, защото иначе няма и 1 лв да спестим, но не винаги се получава smile
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 09, 2010, 09:25:17 »

И ние си водим статистика всеки месец, че и сега с този наем, нещата станаха още по-сложни, та да виждаме за какво и колко можем да отделим, просто да си правим сметката, а иначе винаги изникват непредвидени разходи.....
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 23, 2010, 12:11:24 »

Винаги при мен на първа среща е било водещо - характера , чувството му за хумор и висучинат.За мен отношения базирани на пари и интереси ,рано или късно приключват.А що се отнася до козметичните грижи върху себе си обикновено ги правя като имам време понякога вечер , а понякога и през деня.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 27, 2011, 19:01:29 »

Мъжът ми не е богат,но пък за сметка на това е работлив и умее да се грижи за семейството си.Според мен най-важното е мъжът да е работлив,понеже пари се губят,а с трудолюбие се печелят и така винаги ще има хляб на масата  good Wink
Много уважавам мъжът си,понеже откакто сме заедно,повече от 5 години,никога не ми е натякнал за пари,нито ми е държал сметка за каквото и да било,закупено от мен. heart Живеем скромно,но изключително щастливо. give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 27, 2011, 19:57:11 »

И вие като нас carlyangel, браво на вас.Много се радвам че въпреки че дадено семейство няма много възможности това не е пречина за дребнавост и дразги. smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 27, 2011, 20:07:40 »

Мъжът ми не е богат,но пък за сметка на това е работлив и умее да се грижи за семейството си.Според мен най-важното е мъжът да е работлив,понеже пари се губят,а с трудолюбие се печелят и така винаги ще има хляб на масата  good Wink
Много уважавам мъжът си,понеже откакто сме заедно,повече от 5 години,никога не ми е натякнал за пари,нито ми е държал сметка за каквото и да било,закупено от мен. heart Живеем скромно,но изключително щастливо. give_rose
carlyangel, plamak_ good! Браво!!! Същото бих написала и за моя мъж! Живели сме и съвсем бедно и скромно и малко по-нашироко. И двамата не ни е страх от работа и никога не ми е натяквал нещо за пари. Разбрали сме се, че пари се изкарват с малко или повече труд, но щастието да сме заедно - никой не може да ни го компенсира с пари! Сами си купихме всичко с глад и лишения от какво ли не. И като знам това - още повече ме кара да го обичам и да се радвам, че е до мен ''в добро и лошо'' както се казва!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 28, 2011, 13:15:43 »

Според мен най-важното е мъжът да е работлив

Както казваше една моя леля, един мъж трябва да е работлив и малко по-красив от маймуна  funnytooth
За мен това също е водещо. Пари се губят лесно, но не всеки е способен да ги изкарва с всякакъв труд.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #87 -: януари 28, 2011, 23:06:55 »

Ние спестяваме сега за сватбата и се радвам, че успяваме да постигнем целите, които сме си поставили. Да, лишаваме се, понякога това изнервя, но крайният резултат е важен!  blum
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 02, 2011, 10:48:50 »

Mariaid  и ние сме като вас. Няма начин , доста е изнервящо и натоварващо , но се успокоявам ,че няма да е все така
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #89 -: февруари 09, 2011, 00:03:22 »

Няма начин, малко остана!  yahoo Има хора, които ми казват, че ще може да платим еди какво си с парите от сватбата, но аз искам да съм си спокойна, че имаме пари сами да се оправим...Отделно нашите никога няма да ни оставят ако имаме нужда, но искам сами да се оправим!  smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines