Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 04:50:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 336116 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 24, 2009, 11:55:41 »

по стандарт кухненския плот е 60см, и шкафовете влизат 2 см навътре, значи корпус 56см + 2 см вратичка.
но когато се работи поръчка винаги може да се направят по-плитки или по-дълбоки шкафове. за по дълбоките има плотове на 90 см.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #121 -: февруари 24, 2009, 12:01:17 »

Да мерси...но понеже и аз имам намерение като Nia  да си затворя пералнята с вратичка и исках да питам колко са техните Girl_hide
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 24, 2009, 18:57:59 »

Зависи каква ти е пералнята? В смисъл колко дълбока. Ккакто писах по- напред нашата е от по-старите, взехме я като"наследство". Плота е 60 см, но зад него под водобранната лайсна има парче и така плота е стана по-широк(около 63 см), майсторите й махнаха капака отгоре, а вратичката като се затворие много близо до люка, но поне не се гледа tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 24, 2009, 20:13:35 »

Майче Фабер ни е ширма просто евролукс са тяхна марка.Избират се от каталозите на фабер.На лични ще ти обясня къде се намира.
Иначе плота е 60см стандартно височина на шкафовете 90 см а горните ни шкафове са 30 см.За пералнята зависи колко ти е голяма пералнята и аз исках да я скрия ама нямаше как да стане и затова се вижда-просто пералнята ми е по широчка май.
Иначе тези майстори за кухнята работят добре но нямат магазин във Варна.Цеха им е извън Варна.Ако искаш като дойдат март месец за размерите ще ти кажа за кога може да стане и да си прецениш и тогава ще ти дам телефоните им .
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #124 -: февруари 25, 2009, 08:34:30 »

Gucci ще съм ти крайно благодарна относно магазина за аспиратора?
Аз се насочих към този модел http://www.pazaruvaj.com/absorbatori-c3873/aspirator-eurolux-synthesis-60-x-p27811985.html
Просто нямам възможност за по-хубав и скъп huhhuh.gif

КАзваш се че избира по каталог? За колко дена се изпълнява поръчката?
Имам и друг върпос към вас....понеже уредите ги купувахме един по един, но първо беше хладилника /подарък от кумовете ни/. Цвета е бял. Плота е черен, микровърлновата е бяла с черно стъкло отпред /нея смятам да я скрия в барплота/, а фурната е инокс /бели май рядко се намират/. Та идеята ми е какъв цвят да е аспиратора? Ще седи ли много грозно ако и той е инокс  или да е бял като хладилника ?
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 25, 2009, 10:12:27 »

Maйче, аз мисля, че по-добе би стояло с иноксов аспиратор, независимо от цвета на хладилника good Просто аспиратора и фурната са ти в една вертикална линия, а хладилника предполагам, че няма да е залепен до тях, така че вземи си иноксов blum
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 25, 2009, 10:32:13 »

ето сайта на Фабер:

http://www.leksgroup.com/l_bg/

и аз мисля че иноксовия аспираор ще седи по добре от белия. нищо че хладилника ти е бял
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #127 -: февруари 25, 2009, 11:24:47 »

Ето го проекта....не е професионално , но горе долу да добиете представа ....АКо някой има предпложения давайте ги  Girl_hide






А това ще е цвета на стените като тапета ще е на стената между 2те врати
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 11:28:02 от Мая » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 25, 2009, 12:03:22 »

Майче ето това е нашия аспиратор
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=77Цените са универсални навсякъде и са по каталог.Една седмица е доставката.Нашия е инокс+черно тоест лентата отпред е иноксова е отдолу е черен .Седи много добре.При нас хладилника е бял и микровелето а плота ни е черен  заедно с аспиратора отгоре.Мивката ни е черна и тъй като термо плота ни е венге всичко се слива много хубаво.Ако скриеш уредите в шкаф-хладилник и микровелето и пералнята няма да имаш проблем с цветовете.Дори и да не са за вграждане има начини да се вградят стига да имаш място.
Проекта е хубав но според мен стои по красиво с аспиратор за вграждане.
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 12:20:21 от gucci » Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 25, 2009, 13:15:03 »

И аз си падам по припраните неща. Имам в предвид всяко нещо да е прибрано в шкаф. Пералня, микровълнова... И аз мисля като gucci за аспиратора, че ще е по-добре вграден.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #130 -: февруари 25, 2009, 14:55:27 »

Разбирам аз , но не намирам телескопичен и да е мощен поне 700куб.м и в същото време да е на сносна цена huhhuh.gif....Апартамента е боксониера....всичко кажи речи ще е в дн.тракт....Всякакъв багаж и дрехи.....Не искам да ми миришат на манджа huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 25, 2009, 15:08:11 »

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=729
ето този е 400лв и е за вграждане и е телескопичен и е с мощност 700куб.
Искам да ти кажа че ние от нашия сме доволни как дърпа.Той е 500 куб.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #132 -: февруари 25, 2009, 17:43:52 »

Станах досадна, но вече се разбра че това ми е зора сега tease, та да питам - вратичката на шкафа над телескопичния или напълно градения/което мисля е по-добър вариант/ не се ли "цапа" мн от парите и мазнините....все пак аспиратора не обира всичко nea
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 25, 2009, 17:57:58 »

Ами да цапа се.... Но за щастие при мен вратичката е със стъкло и се чисти лесно smile
Но предполагам, че ида не беше, ако се почиства редовно няма да е чак такъв проблем.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #134 -: февруари 25, 2009, 22:29:09 »

Станах досадна, но вече се разбра че това ми е зора сега tease, та да питам - вратичката на шкафа над телескопичния или напълно градения/което мисля е по-добър вариант/ не се ли "цапа" мн от парите и мазнините....все пак аспиратора не обира всичко nea

Нашия абсорбатор е подобен на този на gucci. Току що проверих вратичката на шкафа - като нова е. Ползвали сме кухнята около година и половина и мисля, че съм почиствала основно вратичките и шкафовете няколко пъти, но точно тази вратичка никога не е била по-мръсна от другите. За това пък има нещо като мазни петна под шкафовете в непосредствена близост до абсорбатора.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines