Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОЩ Хлебарки!  (Прочетена 150526 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 10, 2008, 12:53:41 »

Мама използва едно като паста, казва се "Globo" намазва се,където има гадинкии и изчезват!!! good
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 10, 2008, 20:45:16 »

Ние пръскаме профилактично на 6 месеца, толкова гарантират от фирмата, която викаме. Просто ми се преобръща стомахът, като ги видя тия гадове bad  Казват, че е безвредно и не мирише. За гарсониера ни взимат 15 лв.
Но от фирма до фирма има разлика. Наши съседи казват, че дори се увеличава броят на хлебарките, за кратко има ефект, но след това се връщат още повече...аз им препоръчах нашата фирма, но...
Много е важно да се измажат всякакви процепи, дупчици около тръби и т.н.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 11, 2008, 08:59:37 »

Те и да се измажат лошото е че много от хлебарките просто си идват по тръбите и излизат къде от канала, къде от мивката.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2008, 09:34:37 »

И ние имахме доста хлебарки на скоро но купих един тебешир от аптеката и надрасках по пода по ъглите и сега изчезнаха слава богу
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 11, 2008, 10:24:54 »

Много ги мразя и аз тези гадини. Да се включа и с моя опит. Миналата година видях една умряла в кухнята и това беше за цяла година. Но тази пролет като започна да се затопля си имахме цяло нашествие. Най-интересното беше от къде идваха - водосточната тръба на терасата. Някой много умен е оставил водосточните тръби във вътрешния ъгъл на терасите и самата тераса има наклон на там, за да се изтича водата от нея и именно от дупката в тръбата идвага гадовете! То не беше Райд не беше чудо. Имаше сълзи, сополи и истерии, защото направо полудявам като ги видя.
Веднъж в прането, което извадих за простиране от пералята имаше една изпрана  bad Не знам в сухото пране ли е била или в пералнята, но направо  bad  bad  bad
В службата имаше много и извикаха фирма да пръска. Май сега поизчезнаха, но доста време имаше трупове сутрин.
Според мен с тези гадните животни всяко решение е само временно. Просто борбата трябва да е периодична. Успех на всички!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 24, 2008, 14:46:02 »

Това прахче , което се разтваря във вода и ние го използвахме като последен шанс girl_impossible направо е като атомна бомба за хлебарките beating tease
Интересното е , че в Германия като са чули с какво и за какво го ползваме star те там слагат малко от това за пръскане на площи за паразити girl_impossible , а ние пръскаме в малките си къщурки crazy
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 23, 2008, 19:13:35 »

Ние също имахме голям проблем с тези гадинки,но миналата година се обадих на телефон от обява,дойдоха,напръскаха и от тогава,да чукна на дърво нямаме!
В деня малко бях учудена,като дойде една мощна лелка с един мъж-клечка :funny:Но,въпреки моето недоверие,нещата се получиха/имайте впредвид,че не сме излизали-нито ние,ние животните/. smile
Ако някой иска мога да пратя телефон на лични. blum
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #22 -: декември 04, 2008, 22:12:49 »

Ние преди имахме голям проблем, но майка ми започна да прави едни топчета от картофено пюре + борова киселина и ги слагаше по ъглите и на скрити места и от тях гадините бягат, поне оттогава не сме виждали никакви. Това беше преди години, напоследък там, където живеят родителите ми нищо не слагат и няма хлебарки.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 05, 2008, 09:20:10 »

Ние също имахме този проблем, ужасните гадинки не спираха... тогава свекърва ми купи някакви листчета които лепях много яко и едни къщички по средата се слага някаква таблетка-всичко за еднократна употреба и край няма ги изчезнаха. В началото бях мн скептично настроена, но се оказа точно обратното успяхме да се отървем от тях. Ако някой иска повече инфо да пише тук да ги кажа.
Активен
nedkova
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #24 -: декември 29, 2008, 16:28:21 »

Аз съм ползвала и "регент"(който по принцип е за колорадски бръмбари)и "Globol" и съм мноооого доволна и от двата препарата.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 30, 2008, 02:03:00 »

Може би вече е писано, но ще ти кажа супер ефикасно средство за борбата с тях, но в този случай не е борба, а смърт (за гадините). spiteful
Препаратът се  казва "Омнитокс".Избива ги като мухии....
Аз също не бях чувала за него до преди 3 години, когато пристигнахме в апартамента и започнахме ремонт.Започнах да срещам по 1-2 на ден.Казвам ви щях да полудея.Никога в живота си преди не бях виждала хлебарка, ама никога.И ни казаха за този Омнитокс.
Хораааааа, като напудрихме с този прах полудяхаа....започнаха да извират от всякъде.Не искам да си спомням какъв ужас изживяхме.Напудрихме целият апартамент,запушихме всички ключалки цепнати и когато се върнахме на следващият ден (не трябва да се стои в същото помещение), Божеееее.....все едно бяхме на гробище за хлебарки.Подът и всичко останало беше черно.Всички бяха умрели. Това беше преди 3 години.Направихме основен ремонт и всичко останало и след това , до ден днешен "да чукнем на дърво" повече не съм виждала гадини в къщи.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 30, 2008, 10:23:34 »

Мен днес ми е тръгнало весело.... и в този дух - да споделя нас какво ни отърва от хлебарките.
По принцип се продава, но може и да го намериш на улицата. Във всякакви разновидности, цветове, големини. Според вкуса на всеки. Не изисква кой знае колко грижи и като цяло се прилага лесно и действа безотказно срещу хлебарки. Дори няма нужда след това да метеш хлебарски трупове, защото моето предложение - не оставя никакви следи. Използването му става спонтанно и обичайно нощно време, защото хлебарките излизат на тъмно. Не се изисква да го включвате, пръскате, ръсите, чертаете или каквото и да било друго действие. Действа от самосебе си и безотказно.

Вземете си коте!
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #27 -: януари 08, 2009, 09:46:20 »

Момичета, аз цял живот съм живяла в къща и не се бях сблъсквала с тези гадини, докато не се омъжих  pardon . В апартамента на мъжа ми имаше много хлебарки. Най- вече в кухнята  bad и в банята, но се появяваха вечер. Взех един гел (мисля, че за Globo става въпрос, но утре ще ви кажа със сигурност) и намазах около входните тръби на парното, канала в банята и около тоалетната чиния. От тогава насам (това беше август м.г.) няма и помен от хлебарки. В началото бях доста резервирана към въпросния гел и ги дебнех вечер  Wink . Изчаквах около 2 часа без да влизам в банята (т.е. на тъмно), за да излязат, ако има, но.... няма. Спасих се !
Активен
krisi44
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #28 -: март 02, 2009, 14:42:54 »

И у нас беше ужас с какво ли не сме пръскали ефект няма. Обаждах се и на фирми, но те идват след няколко месеца и не е безопасно за детето  bad Накрая познати на кумата ни препоръчаха една фирма напръскаха и сега вече половин година няма никакви гадини Bravo Та ако някой се интересува да пише щом изровя телефона ще го изпратя
Активен
krisi44
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #29 -: март 03, 2009, 19:22:22 »

Включвам се  отново понеже намерих телефона на фирмата: 0884654953
Разбира се съвсем не е единствена, но аз мога да препоръчам тази. Според мен са точни и не дерат кожи.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines