Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:57:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неговите и нашите приятели!  (Прочетена 67809 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 26, 2007, 22:41:33 »

и моя не иска да излиза с моите приятели,щот сме му надували главата с глупости,и аз не се влача с неговите,но иначе си излизаме с общите заедно.
Е по принцип аз не съм срещала много мъже ,на които да им е приятно в чисто женски компании.Определено се отегчават.Колкото и да ни обичат не могат чак толкова да издържат!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 26, 2007, 22:45:44 »

те моите приятели са 90% момчета Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 26, 2007, 22:49:25 »

те моите приятели са 90% момчета Wink
Ей това му е готиното!И при мен е така и сега са станали толкова гъсти моите и неговите приятели,че редовно ги засичам как си говорят по скайп.Аз много се радвам на това разбира се.Всъщност сега като се замисля аз самотни приятелки нямам-всичките са омъжени и се събираме по семейства.Е от време на време се срещаме с кумата и една друга приятелка,но гледаме през това време да съберем и мъжете!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #18 -: април 26, 2007, 23:07:25 »

те моите приятели са 90% момчета Wink

В БГ 98% от приятелите ми бяха момчета...обаче тук съвсем не е така--а и разделението в обществото според мен е голямо на мъжка и женска част. Аз си имам мои приятелки, а той негови. Ех, естествено аз познавам неговите приятели, а той моите, но между тях почти няма двойки и е малко странно като излизаме заедно, защото обикновено аз съм единственото момиче сред 6-7 момчета...но какво да се прави...
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #19 -: април 27, 2007, 08:31:24 »

аз понеже съм на мнението че неможе да има приятелство между момче и момиче, по простата причина, че винаги има и задни мисли и моля ви не ме убеждавайте в противното, дори и вие да си мислите че не е така, забележете как вашите приятели все неволно ви пипат и тн, та така де по темата, приятелка ми е само мамчето, а приятел и прятелка половинката, всичко си му казвам и затова не ни е хубаво да излизаме по сами, никога не ни е приятно без да сме си двамата компания girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #20 -: май 02, 2007, 15:35:55 »

Аз си имам мои приятели,а мъжа ми имаше и все още има негови приятели, които се превърнаха в общи.Ходим с всички тях на море на планина,цяла тумба хора.Моите приятелки също започнаха да се превръщат в общи приятели и заедно с мъжете им излизаме заедно.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 25, 2007, 20:31:03 »

ето това е темичка в която можем на воля да обсъждаме приятелите на мъжлетата ни!!харесваме ли ги ами те нас?какво ни е мнението за държанието им към нашите мъжлета?за тази тема ме вдъхнови използваческото държание на приятелите на мъжа ми тази вечер!!но искам да чуя и вашите истории DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 25, 2007, 20:39:18 »

Според мен двете теми се припокриват, така че и тук може спокойно да обсъждате приятелите на мъжете ви  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 25, 2007, 20:42:20 »

Според мен двете теми се припокриват, така че и тук може спокойно да обсъждате приятелите на мъжете ви  good

 goodАз съм съгласна!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 25, 2007, 20:53:21 »

Ние сме толкова време заедно,че вече приятелите ни са всичките общи!А,ако аз си създам някакво приятелство с някой винаги запознавам и милото,защото е много общителен и така.А неговите приятели са много готини и още като се запознахме и много се харесахме,а с времето те се и ожениха и така сега си имаме семейни приятели.
Но имах на времето по-скоро проблем с приятелките му P-(Имаше една "много добра приятелка",която се беше изцепила много лошо за мен,но после вече се погрижих да не му е "най-добра" и да си знае мястото... P-(После имаше и една колежка...,която уж все за мен питаше,все ми пращаше поздрави,а после взе да ми погажда подли женски номера и дори успя да ни скара,когато най-демонстративно не отвърна на поздрава ми и продължи да си говори с мъжа ми,все едно,че не съществувам...Но и нея вече не я поздравяваме laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 25, 2007, 20:56:04 »

Браво, Тони, много добре си се справила с "приятелките" му!  laugh
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 25, 2007, 21:02:58 »

да браво Тони good И при нас е така. Ние сме заедно от почти 7 год. и нашите приатели са вече общи smile И при нас имаше 2 такива " добри" приателки и аз се погрижих по същия начин  laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 25, 2007, 21:11:59 »

Само така момичета!И то с женска тактика трябва!Много са наивни мъжете и трябва да им отваряме очите от време на време.
Ние пък сме си заедно от 8г.-на сватбата стават толкова! tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 26, 2007, 09:59:19 »

ехх аз нямам проблем с приятелките му а с приятелите beating толкова са надути и надменни всичките а моето момче е наивно и благородно и сякаш не забелязва и като аз се опитам да му кажа нещо и той "ти за моите приятели не говори ти не ги познаваш..."аз се дразня защото мога да погледна отстрани и му казвам какво мисля и той се сърди като малките деца :mad_girl:маз и за това не исках никой от "приятелите му"да ни е кум защото са ми лицемерни и не ми вдъхват нищо добро и му го казах и той все казва че си въобразявам
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #29 -: септември 18, 2007, 12:00:55 »

Ние сме компания,в която аз съм единственото момиче(засега).Другите са приятели на милото,но аз толкова си ги обичкам,че не мога без тях.Те са едни от малкото истински и свестни хора,които съм срещала и бяха с мен в наистина трудни моменти.От доста време излизаме всички заедно и вече те не са "неговите",а "нашите" приятели.И все пак си излизат по мъжки понякога,защото колкото и да се обичаме,има неща,които просто не стават за женски уши.А относно моите приятелки,аз такива имам 3,милото всички ги познава и пак системата е същата.А с едното момиче е много готино,защото можем да излизаме "семейно",защото тя е омъжена.  DANCE
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines