Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:20:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ходене с мъж по магазините /мъките/  (Прочетена 140691 пъти)
 
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #60 -: май 13, 2010, 19:33:30 »

Моята половинка също ходи с мен по магазините,много е забавно и мисля,че сватбата е и за двамата smile
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #61 -: май 28, 2010, 14:52:10 »

И моята половинка идва с мен навсякъде, но много бързо му писва като влезем в някой магазин и като се задържим малко повече
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #62 -: септември 03, 2010, 14:54:03 »

Много са малко мъжете които обичат ходенето по магазините, така че при вас не е единствения случей. Ще трябва да се премирите с този факт и за в бъдеще.
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 29, 2010, 17:21:43 »

Това беше най- голямата трагедия ! Той мрази магазините и чака всичко аз да купя , а после не харесва и мрьнка .  aggressive
Активен
petarangelov71
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #64 -: декември 01, 2010, 23:17:33 »

Аз пък уредих ресторанта, музиката (DJ-я), и отидох за бързо да си купя костюм. С останалите неща се справи жена ми и държа да подчертая действахме поотделно за да не се караме за глупости.
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #65 -: януари 13, 2011, 15:16:56 »

Ох, колко мъка има по този свят  Boy cry , прекрасно разбирам за какво говорите: едно трудно тръгване, едва издържане по магазините, неодобрение на повечето неща, които уж малко са го вълнували до този момент... angry Но затова си има лек, като не харесва: едно хубаво обикаляне ЦЯЛ ден от магазин на магазин и на следващия път започва да харесва всичко, което гледате  tease
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 19, 2011, 18:31:28 »

Годеника ми винаги е с мен, когато вършея из магазините. Всъщност, той май е дори по - голям любител, дори на магазините за бельо, вече разбира всичко, дори знае какво би ми харесало. Ходили сме в ателие, тогава беше щуро, защото продавачката ни хвана и ни закара горе, където донесе рокли и ме кара да меря, видяхме се в чудо, нямахме намерение, но беше забавно.  yahoo
Относно сватбата - и двамата се вълнуваме еднакво и нямаме търпение да дойде лятото и да започнем да мислим за това и да организираме всичко.. smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #67 -: януари 27, 2011, 22:54:48 »

Ох, колко мъка има по този свят  Boy cry , прекрасно разбирам за какво говорите: едно трудно тръгване, едва издържане по магазините, неодобрение на повечето неща, които уж малко са го вълнували до този момент... angry Но затова си има лек, като не харесва: едно хубаво обикаляне ЦЯЛ ден от магазин на магазин и на следващия път започва да харесва всичко, което гледате  tease
Леле миличка, напълно те разбирам. И мойто съкровище е така. Обича да се разхожда, но не и по магазините, а сега покрай организацията на сватбата ме изкарва извън кожичката, защото е много срамежлив, не му допада целият този шум около тържеството и това, че ще сме център на внимание и познай колко ми помага... хич! Направо ми идва да го  tease tease tease Аз съм си избрала рокля, декорация на ресторант, дреболийки разни, от него искам само да си избере костюм, а той... не та не! УЖАС insane insane insane
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 06, 2011, 21:24:50 »

Обожава ходенето по магазините. Не мрънка, не протестира, сам ми предлага да обикаляме. Златен ми е.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 06, 2011, 21:34:04 »

Моичкият не обича шляенето по магазини и с него е мор по магазините. Но да ви кажа много бързо си избра всичко и навреме - сравнително. smile Така че - с моето мрънкане успяхме да спестим малко нерви.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #70 -: февруари 06, 2011, 21:42:42 »

И моят обича да ходи  smile Никога не ми е отказвал за нищо, не съм чувала мърморене (само ако не огладнее  blum)
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 07, 2011, 00:45:42 »

Момичета, чета ви и все едно аз съм писала почти всеки един пост в тази тема, но искам да ви кажа, че се случват и чудеса biggrin моят бъдещ съпруг изпитва същия ужас от ходенето по магазините, както при посещение на зъболекар biggrin и аз имах притеснения, че ще е незаинтересуван, мрънкащ, ужасен на моменти, но той ме изненада приятно - не сме ходили по магазините заедно, аз обикалях, набелязвах разни неща - примерно костюма, ризата, вратовръзката - а след това той идваше с мен на даденото място, разглежда, пробва и ако му стои добре взимаме, ако не - аз вече имам представа, какво би му отивало и какво не и знам какво да търся, а когато го намеря, процедурата е същата .. да ви кажа при нас доста добре проработи този метод - и аз, и той бяхме доволни както от избора и скоростта на пазаруване, така и че всичко се е разминало без караници и мрънканици smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 08, 2011, 01:22:18 »

ние с моята половинка от скоро без да искаме добихме нов тертип на ходене по магазините...отиваме в така наречения на бг МОЛ и докато обикаляме двамата в следващия момент ако на мен не ми е интересно в магазин в който той иска да влезе влизам в съседния който на мен ми харесва и обратно, и си гледаме...ако някой нещо си хареса вика другия и го купуваме заедно...но така спестяваме отегчението  на двамата...ако пък се измори а аз искам още да обикалям сяда търпеливо на някое кафенце и ме чака  Girl_hide 
а преди където единия там и другия и в интерес на истината на моменти е малко отегчително  pardon
и съм много доволна...никога не ми е отказал да идва с мен и дори и да не му се обикаля какво да ме прави...нали съм му малката женичка и знае че обичам да идва с мен а компромиси и разбиране трябва да има...та не мога да се олача  danceg
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #73 -: март 07, 2011, 11:44:20 »

Ами може да пообиколим малко с вас, ама то не малко, ако имаше вариант само да влизате ида копувате  blum или да ни викате само за одобрение когато си харесате определни модели  danceg
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 12, 2011, 20:08:44 »

ООО моичкият хич го няма по-магазините .Решаваме и тръгваме, при което като влезнем в някой магазин ,ако той си гледа няма проблем ,обаче недай си аз да се захласна по-нещо и започва да мрънка да тръгваме ,че сме изгубили ужасно много време в този магазин и така нямало да има време да разгледаме другите  и така до безкрай. tease
Мрън ,мрън ,мрън  focus
Аз обаче съм се научила да не му обръщам внимание и си гледам и въобще не се и стига до скандал ,защото той се фръцва ,като жена и излиза да ме чака пред магазина. sarcastic
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines