Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:12:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94320 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 30, 2007, 11:00:08 »

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.


Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет.

Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая...

Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.

Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра.

Страх от сълзи

Мъжете се плашат от женски сълзи. Може би защото плачът на жените ги кара да се размекват. И те са хора, и на тях им се доплаква. За всеки случай обаче си имат по едно готово предложение за разрешаване на подобна ситуация.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.

Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража.

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

източник
« Последна редакция: март 30, 2007, 18:03:31 от Teo » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 30, 2007, 13:29:12 »

 ROFL ROFL ROFL това довечера задължително ще го покажа на мъжа в къщата  ROFL ROFL
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 30, 2007, 13:31:57 »

ROFL ROFL ROFL това довечера задължително ще го покажа на мъжа в къщата  ROFL ROFL
да задължително girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 30, 2007, 17:01:48 »

Ей това много ми харесва

Цитат
“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража
На моичкия ми идва да му откъсна главата като започне да събира разни гайки и болтчета и други тем подобни beating
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 30, 2007, 17:07:31 »

Ей това много ми харесва

Цитат
“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража
На моичкия ми идва да му откъсна главата като започне да събира разни гайки и болтчета и други тем подобни beating

и моят приятел е така. Той работи в сервиз и постоянно носи разни "буклуци" от там, но когато се натрупат, аз просто ги "почиствам". Честно казано изобщо не разбира, че нещо му липсва  girl_wink и чак като му кажа, евентуално - "еее ама на мен това ми трябваше".
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 30, 2007, 17:11:04 »

Ох моя по някое време открива че съм "подреждала" и само казва:"Ти пак си подреждала " ,а аз  pleasantry pardon
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 30, 2007, 17:24:27 »

Хм,и аз си имам плюшкин у дома  :love_together:Събира,събира,ама аз после и така решаваме този проблем.

Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 30, 2007, 17:44:09 »

4есно казано моето мом4е е доста подредено дори понякога ме изнервя понеже ми прави на мен забележки когато не ми се 4исти  dirol
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 30, 2007, 17:45:42 »

А какво ще кажете за това:
Цитат
Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 30, 2007, 17:53:10 »

всъщност само неделните телефонни обаждания и антипатията към лекарите са непресъщи за моя младеж  pardon . Много често се случва майка му да се обади и да няма какво да си кажат, така че той се обажда само по празници (ако не забрави) и ако трябва да съобщи нещо важно. А на лекар ходи винаги когато не е добре, което всъщност му е семейна черта.  pleasantry 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 30, 2007, 17:56:38 »

А за моето мъжле само това не важи
1.
Цитат
Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет.
2.
Цитат
Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 30, 2007, 17:59:04 »

ааа при нас са си налице и тези двете точки особено първата nea 
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 30, 2007, 18:14:51 »

Чета и се смея  ROFL

Цитат
Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

По-лошо, като след цяла бомбардировка bomb bomb bomb bomb bomb bomb bomb
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 02, 2007, 00:12:38 »

Чета и се смея  ROFL

Цитат
Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

По-лошо, като след цяла бомбардировка bomb bomb bomb bomb bomb bomb bomb
Понякога се примиряваме и с бомбандировката като видим крайният резултат! *YAHOO*Въпреки че като се замисля аз май цапам повече от милото в кухнята
Цитат
Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.
Това обаче е адски досадно.Да караш и до теб да има някой мърморко,който ако е в твоето положение и прави ляв завой на Семинарията сигурно ще си плъзга ръцете по волана от изпотяване,но когато е до теб  е супер компетентен.Любимият съм го отучила от такива упражнения ,защото той и без това изпитва тих ужас от движението в Сф и там ми има пълно доверие dance dance dance
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 02, 2007, 15:15:38 »

И за моят не важи това с шофирането!!!Всъщност трябва да си призная,че ако не беше той аз едва ли щях да започна да карам,въпреки че имах и книжка и кола и огромно желание.....обаче ако не беше той!!!Толкова беше търпелив и ме научи да паркирам!!! Bravo *YAHOO*За това съм му много благодарна!!!Иначе като се замисля някои от другите неща са му много присъщи...страха от сълзи-мрази да плача и започва да се прави на шут,бъркотията в кухнята-това направо ме подлудява понякога и антипатията към лекари-понякога ми се налага буквално да го влача към лекарския кабинет!!!Ама какво да правиш heart heart heart girl_in_love
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines