Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:52:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нетрадиционна сватба  (Прочетена 69750 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 28, 2009, 11:35:01 »

И аз искам нещо по-различно за сватбата. Засега сме се насочили към първия вариант, който споменаваш ana_d . Предложиха ни също и яхта, но аз досега не бях мислила, та не съм много сигурна, че ми допада.
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 28, 2009, 11:49:10 »

По повод нетрадиционна сватба в небето, има и опция самолет. Капитанът на полета също има такива правомощия.  girl_wink
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #62 -: февруари 28, 2009, 18:09:02 »

В Софийска община само като чуят за изнесен ритуал и няма няма.Ден и час без проблем си избираш срещу сумата от 332лв. Книгата не се изнася.Подписва се предварително и безплатно..
Дано да ви е полезно...
niksis, какво имаш предвид с горното изречение Tc
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #63 -: февруари 28, 2009, 18:13:53 »

може и в пещера някоя... край Панчаревското езеро, ако си от София...

и аз съм за нетрадиционните сватби.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #64 -: февруари 28, 2009, 19:38:59 »

Аз съм чувала за сватба/ венчавка в Ягодинската пещера, както и под Мадарския конник. Явно лелички ентусиастки се намират, естествено всичко си се заплаща подобаващо. Незнам обаче после как би протекло партито- дори и да се венчаете на балон, трябва да се приземите за коктейла в някоя градина  Wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 28, 2009, 21:12:17 »

Отидохме да питаме дали има свободни часове и им казахме ,че искаме изнесен ритуал.Дори не ме изчакаха да кажа за коя дата става въпрос и отговора беше положителен. Все пак си плащаш двойно,че и отгоре и според мен винаги ще намерят човек за изнесения ритуал. Но ние искахме определен човек да води ритуала ни и затова запазихме час доста по-рано. И все пак,не отивай в последния момент,че току виж има наплив за тази дата..
Активен
ivan_daskalov
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #66 -: март 11, 2009, 23:21:09 »

Сватба на яхта

Тел. 0883 364 428
Аз съм представител на тази фирма. Винаги може да уредим яхта за младоженци, сватба или каквото и да било на яхтата. Вечери, обяди, разходки и каквото може да си пожелаете.
Може да уредим и транспорт от всяка точка на България.
« Последна редакция: март 11, 2009, 23:49:39 от ivan_daskalov » Активен
lili_7rbb
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #67 -: март 12, 2009, 12:56:13 »

идеята за сватба на открито е страшно хубава!!! *YAHOO*със сигурност обаче трябва да се помисли за времето.аз лично търсих фирми,които дават шатри под наем и попаднах на една,която ми се стори много добра-имат най-различни като големина и изглеждат много хубави..с подходяща аранжировка ще бъдат чудесни-разгледайте ги!сайтът е: www.rightrental.net
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 12, 2009, 16:05:18 »

Ние планираме да се оженим в Морската градина в Бургас.
За мое щастие това вече се е случвало и съм сигурна,че може да се реализира.Разбира се на съответната цена!
Като слушам за какви щури идеи става въпрос ana_d,те съветвам да си приготвиш солидна сума.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 12, 2009, 16:14:51 »

За по нетрадиционни места за сключване на брак със сигурност знам, че се правят сватби в Ягодинската пещера:

Ако сте от мечталите сватбата ви да е на нестандартно място, какво ще кажете за церемония в пещера?! И то не в  каквато и да е, а в една от най-красивите пещери в България -Ягодинската.

Разположена в Западните Родопите, в района на Девин и Триград, тя се намира на 3 км от село Ягодина. Известна е още като Имамова дупка. Пещерата е дълга 10 км – пететажна, лабиринтна и пропастна. Входът й е изкопан изкуствено в края на 70-те години. Естественият й вход днес е изход. Специална пътека дава възможност да се види красивияj подземен свят, формиран в продължение на хилядолетия. Това е най-дългата от всички пещери в Родопите и представлява сложна многоетажна система от подземни тунели.

Ягодинската пещера е интересен археологичен обект със своите причудливи образования, драперии, пещерни бисери, леопардова кожа, сталактити и сталактони. Някои наподобяват Дядо Коледа, Снежанка и седемте джуджета, Дева Мария и Младенеца. Целогодишно температурата вътре е 6*С. Маршрутът за туристи е 1200 м, който се изминава за 45 минути.

Невероятно, но е факт, че в пещерата има Ритуална зала, която макар и каменна, по красота и пищност не отстъпва по нищо на съвременните зали. Няма никакъв проблем да направите сватбата си там! Служителите от Ягодинската пещера казват, че двойките сключили граждански брак там не се развеждат. Явно има нещо много силно в този шедьовър на природата!

Като сватбен подарък ще получите нещо наистина специално – възможността да прекарате първата си брачна нощ  не където и да е, а в откритото над пещерата древно неолитно  жилище на пещерен човек още от 4 хил. пр. н. е., използвано и през бронзовата епоха. В него компания ще ви правят древни керамични съдове, тежести за вертикални станове  и уникална древна пещ за изпичане на глинени съдове. Интересно, нали?

Ако сте екстремисти и си падате по силните усещания, Ягодинската пещера е чудесен избор за сключване на брак. Със сигурност тайнството, с което е обгърната пещерата, приглушената тъмнина и магичната сила на скалните образования ще останат трайно и вечно в съзнанието ви. А, какво по-хубаво от това, този спомен да е свързан с един от най-прекрасните ви дни - сключването на граждански брак!

Тук, по тези места на Родопите, може да направите и сватбеното си пътешествие - сред величествена природа и уникални скални хълмове. Опитайте, може пък това да е най-невероятното нещо по пътя на новото начало на сливането на две сърца!

За контакти с Ягодинската пещера – тел. 030419 / 263
Екскурзовод Сергей Генчев

И сватба в Двореца в Балчик :

Ако искате да се венчаете в Двореца на румънската кралица в Балчик, ще трябва да платите 200 лева. Това е новата такса за младоженци, гласувана от общинския съвет. В ритуалната зала в града бракосъчетанието струва само 30 лева.
Влюбени от цял свят правят заявки по интернет за сватби в Двореца. Досега във вечна вярност тук са се вричали двойки от Австрия, Англия, Норвегия и Израел.
Бившата резиденция на румънската кралица са предпочели наскоро и двама младоженци от Добрич. Те казали заветното "да" във вила "Тихото гнездо" пред иконите и разпятието от 1721 г., подарени на кралица Мария за откриването на параклиса.
Миналата година нощна сватба с факли и камерна музика вдигнали българка и австралиец. Сега мераклии за брак имало от САЩ, Франция, Финландия.
Браковете вече ще се сключват с оторизирано лице пред герба и националния ни трикольор.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #70 -: март 13, 2009, 14:54:48 »

в двореца в Балчик е просто страхотно.... няма нужда от декорация дори. И арка си има... и едни прекрасни и усамотени кътчета за сватбена фото сесия... разкошно е просто....ама е далечкоо
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #71 -: март 14, 2009, 14:23:58 »

Ето една вълшебна идея за оригинална сватба :

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1281197

Колко жалко, че за нас е твърде късно...
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #72 -: март 14, 2009, 14:28:36 »

Твърдо ЗА нетрадиционните неща!!  Bravo  Честно-казано, шаблоните малко ме изнервят!
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 14, 2009, 23:32:47 »

ох да, това за къщата на Жулиета таман днес го четох и си мислих по въпроса... Но вече организацията ни е твърде напреднала, та не става работата!
Все пак бих си предпочела БГ, може би нос Калиакра... или на място с много история.
Активен
svetylka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #74 -: март 20, 2009, 21:26:14 »

Идеята за сватба на открито е чудесна. Аз ще женя дъщерята през май, и ще правим сватбата в едно имение в провинцията.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines