Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:29:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 147494 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: август 28, 2008, 13:11:36 »

на мен ми е все тая ще се появят ли стрии или не, важното е бебето да е добре  Girl_hide

 good Нали така!  Bravo И аз съм на това мнение, не съм аз важната в случая, а бебчето!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: август 29, 2008, 08:52:57 »

Имам въпрос към вече родилите мами,но и ако някой друг знае много моля да каже!
По какъв начин да третирам зърната си,за да нямам проблеми,когато се наложи да кърмя....Чувала съм за някакви кремове,но незная какви.....както и от 7 месец да се загрубяват с гъба или нещо от сорта беше ....Мойте са толкова чувствителни,че .....незнаяя какво може да ме спаси  cray
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 29, 2008, 09:37:06 »

good Нали така!  Bravo И аз съм на това мнение, не съм аз важната в случая, а бебчето!
определено е така  good аз си имам тук-таме стрии от това , че бях много пълна, после рязко свалих 25 кг..... и след 2-3 години пак ги качих  girl_impossible та някоя и друга стрия хич няма да са ми проблем  girl_wink важното е накрая малката запетайка да е здрава, пухкава и сладка  blum
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 29, 2008, 10:41:54 »

Ей сега се връщам от аптеката, купих си първо бадемово масло, защото четох, че много го препоръчват против стриите. Но като отворих листовката прочетох, че всъщност маслото от пшеничен зародиш е за тази цел, защото е най - богато на витамин Е. Аз досега се мажех с Джонсън бебешко олио и Нивеа, но въпреки че едното е доста мазно, а другото супер хидратиращо и от двете имам чувството, че ми е все суха кожата. Ще пиша за ефекта от тези good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 29, 2008, 10:45:29 »

Ами по принцип зърната не трябва да се пипат!!Защото при търкане за загрубяване *db*се отделят хормони които предизвикват контракции на матката good
Аз НЕ ги пипам,но всеки си преценява!Може в 9 месец да си вземеш Лансинох и да ги мажеш превантивно!Но най-важното за избягването на рагади е правилната захапка на бебето!Ако то суче правилно няма да ти причинява никаква болка или неудобство камо ли такива проблеми!А и винаги може да се мажеш с този крем!Той не се отмива,което е и много удобно няма да с епритесняваш,че бебето ще го налапа good
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: септември 01, 2008, 09:13:57 »

Аз от вчера се мажа с един крем, който ми го правиха в една аптека по рецепта, уж помагал срещу нацепване на кожата, ще видим
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: септември 01, 2008, 09:32:57 »

Вчера си купих някакво кремче на Matern. Много е удобно за нанасяне и бързо попива, но точно това ме притеснява. Щом попива толкова бързо дали върши някаква работа  crazy
Някой пробвал ли го е?
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: септември 01, 2008, 12:58:49 »

Момичета какво бихте ми препоръчали за вече излезналите стрии. Чувала съм че има разни кремове, но си нямам и представа какви са. Вече и на дупето имам една две сини, пресни-пресни чертички!  cray
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: септември 01, 2008, 13:15:31 »

Момичета благодаря ви за експерсните отговори.... good
Значи гърдите няма да ги пипам пък дано бебка е добра и не тормози мама като почнем да се кърмим живот и здраве .... smile
А за крачетата да ви кажа сега са в малко по-добро състояние,защото само лежа и спя,а четох в интернет,че за да не се подуват трябвало разходка.... crazy Е и аз немога да разбера,но явно при всеки организъм е напълно индивидуално....
Иначе Мими когато написа,че ти се подува едното краче ми се стори странно,но и аз изпаднах в същата ситуация  funnytooth Сега ми е смешно като се сетя как изглеждах,но какво да се прави трябва да търпим  good
А kleo кръвното ми го мериха и беше нормално,а на мен по принцип ми е ниско,затова си мисля,че нямам албумин(а какво е това?  crazy ) но нещо ме хвана пак шубето да ми взимат кръв и ще поизчакам малко с изследванията ......

 Наталка ...за скапаните стрии няма реешение  cray
Или поне аз за 21г. не съм могла да открия....Аз все си свалях и качвах килограми и това не се отрази особено благоприятно на тялото ми,но все пак аз съм си виновна  diablo  А и явно съм предразположена и сега просто ми е мъка ....единственото нещо,което не биих понесла е да имам на коремчетоооо  cray е 1 или 2 ще ги преживея,но повече биха ме съсипали  sad Та да ви кажа от опит и покрай мои приятелки родили вече ....СПАСЕНИЕ от стриите няма....може да не спираме да се мажем и те пак да се появят така,че....остава само да се молим да са по- малко  pardon
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: септември 01, 2008, 14:57:14 »

След раждането си купих серума на Мустела против стрии и мога да кажа, че съм доволна от него. good Е, не ги заличи, но определено ги направи по-малко видими. girl_wink Пресните стрии за около 2 седмици избледняха. А иначе от гадовете няма отърване. Цял живот ще си ги нося. angry Успокоявам се само, че на корема и гърдите не ми се появиха. smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: септември 17, 2008, 17:29:12 »

Кога трябва да започне мазането с крем за зърна Гермастан примерно,то аз друг незнам де  blush ?
Бях писала,че моите са чувствителни,та живо ме интересува,моля помагайте tease
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: септември 17, 2008, 17:33:19 »

Някъде края на 8 месец май. Иначе мажи ги със премита мас или преварен зехтин. и като се къпеш ги обтривай с по груба гъба. За да не е толкова нежна кожата. аз това правя сега. и не са ми се разранявали както преди. Дано да не се разранят и ако кърмя.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: септември 19, 2008, 09:39:48 »

Един въпрос - защо е необходимо зехтина да се преварява? Според мен термичната обработка убива полезните съставки вътре, точно затова питам.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 21, 2008, 09:45:34 »

Момичета от кога трябва да започна да се мажа против стрии и с какво? Girl_hide
За сега се мажа вечер с бебешко олио на Джонсън, препоръчаха ми козметиката на Чико за бременни, но не знам какво точно да си взема...
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 21, 2008, 09:54:05 »

Luv4e,аз започнах да се мажа с един крем за тяло с какао и ший.Пише,че омекотява кожата и я прави еластична.Пък ще видим резултата  crazy..
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines