Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:16:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 147485 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 04, 2008, 17:23:05 »

Момичета другиден заминаваме на море,малко по-рано от колкото си мислех,но..... huhhuh.gif
Та аз съм си взела това кремче .....Ползвала съм го и преди и е много хубав и ве пак е медицинска козметика


* ultraschutz-sonnencreme-50p.jpg (20.55 KB, 250x335 - видяно 2547 пъти.)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 20, 2008, 14:47:42 »

Да ви се оплача момичета  cray вече имам стрии на едното бедро под дупето. Вчера докато се мажех и забелязах 2-3 сини линии в горната част на бедрото.  shok  Дано си остана само с тях и не ми се появят други.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 20, 2008, 15:22:14 »

Наталче,и тези неща са неизбежни понякога...живи и здрави да са дечицата!Аз докато бременеех миналия път не се украсих,а малко след раждането неочаквано ми се появиха 2-3 мини стиички около пъпчето,т.е. напълняването не доведе до появата им,а по-рязкото намаляване на обема tease след това..

Мъжлето ме изненада мин.седмица с едно страхотно масажно кремче п/в стрии на Авент-доволна съм от аромата и консистенцията,пък за другото му действие-ще видим blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 20, 2008, 15:50:34 »

Охх тея стрии гадни!!Аз цялата се нашарих вече :girl_impossible:Ама какво да се прави!!На корема нямах и за нула време цъфнах!Но той много рязко порасна!Иначе не съм спряла да се мажа,но явно такъв ми е кожляка =]Вече ми омръзна да се ядосвам и се примирих че каквото е такова!!Не мога нищо да направя!Мъжа ми се е амбицирал да му кувуа козметика за след раждането че му омръзна да му мрънкам!И се чудя кое е най-подходящо и ефикасно за след раждане!За вече появили се стрии!Мисля да пробвам и с Контратубекс пресните стрии да ги третирам
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 20, 2008, 15:56:16 »

Мислите ли че тези стрии могат да бъдат заличени? Аз порастнах много бързо на височина в 7-ми клас и от тогава имам на д*то и на свивката на  коляното. Пробвала съм няколко антицелулитни крема, но не се скриват напълно
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: август 20, 2008, 16:00:55 »

И аз мисля, че няма как да се заличат..  =]Единствено може да станат по-малко забележими (което също не е малко), но веднъж появят ли се - няма отърване.  tazran Плачещо момиче tuktuk bad и на мен ми излезе една на д***то  blum ама  нали е за бебка pardon
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: август 20, 2008, 16:03:42 »

Амиии,могат.....оперативно tease но съм чувала,че тази интервенция била доста по-болезнена от други пластики angry Иначи кремчетата при вече появили се-евентуално за избледняване,но не и за пълно премахване pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: август 20, 2008, 16:07:46 »

Оперативното или лазерно премахване освен че е болезнено е и много несигурно като метод *THUMBS*Можем с много спорт и обилно мазане да ги поскрием и нищо повече!Но и свалянето н килограмите след раждането трябва да става постепенно за да не увисне кожата и да се появят нови стрии! good
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 20, 2008, 16:21:45 »

Само се нервя като гледам рекламите на разните кремчета как премахвали напълно стриите  beating
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: август 20, 2008, 16:57:17 »

Момичета и аз се мажа, но то се къса тъканта, не кожата, така че ако тръгнат стрии, мазането не помага. На вас кога ви излязоха първите на корема?
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 20, 2008, 19:02:45 »

Аз за мое щастие,нямам все още стрии нито по корема ,нито по бедрата,макар да съм сложила доста килца и продължавам да се мажа де,пък ще видим накрая какво ще излезе
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: август 20, 2008, 20:53:04 »

Моите в края на 8ми месец!И са само около пъпа!Там е най-разпъната кожата!Но и корема ми за 1 месец стана огромен просто/за моята фигура/Мажа го от началото но не помага нищо! diablo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 22, 2008, 09:04:57 »

Милички, аз се мазах през цялото време, че тумбака ми беше  просто огромен още от самото начало (качих 21 кг, които за моя ръст 160 см на 46 кг в началото са направо потресаващи  shok) и до края нямах нищо, но веднага след раждането ми се появих 2-3 вертикални около пъпа...  angry а тъкмо си мислех, че съм ги  pleasantry надхитрил pleasantry тези гадости, но уви sad
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 22, 2008, 20:33:15 »

Мимичета, моя приятелка се мажеше с витамин Е през цялата бременност и така не и се появиха никакви стрии. като цяло витамин Е регенира кожата, прави я по-еластична и предотвратява стрии и белези. Лично аз тази година се уверих след като си размазах лицето на една ски писта и смъкнах един слой кожа от носа, малко като заздравя започнах да се мажа с витамин Е и сега нямам и белези вече по лицето. Така че горещо ви препоръчвм витамин Е.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: август 28, 2008, 09:14:41 »

аз вчера си купих крема против стрии на Matern, много съм доволна от това, че не е мазен, попива мнооооого бързо и е с невероятен мирис  girl_in_love за действие ще видим по-нататък, но пък на мен ми е все тая ще се появят ли стрии или не, важното е бебето да е добре  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines