Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 18:29:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 226182 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: октомври 26, 2007, 16:49:32 »

Милички аз не съм искала мигли, а гримьорката ми каза, че ако се наложи ще слагаме  Wink, а и аз никога не съм слагала им такива хубави спирали като Телескопинг на Лореал, че просто няма нужда  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 27, 2007, 09:44:23 »

мила Валентинка ами аз винаги съм си мислела че ако си сложа мигли на такова събитие и ако вземада се разцивря там и ще ми остранат по роклята!!! laugh не знам мен не ме досмеля!!всичко е въпрос на лично мнение и виждане ти достатъчно ще пърхаш и летиш от щастие!от опит казвам че тогава последното нещо за което мислех е как точно ще изглеждам!погледнах се в огледалото докато милото тропаше невротично по вратата!бях готова и се чувствах красива!в очите на мъжа ми бях най най-прекрасната жена!и не бях вече малко момиче!и се виждаше възхищение!бях направена хубава но все пак себе си!чувствах се на върха на щастието като видях погледа му това никога няма да забравите сладки мои give_rose това  е най-важното и красиво нещо за една жена!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 27, 2007, 10:27:30 »

Оооо, Клео... girl_in_love Толкова сладко си го написала и си напълно права!!! give_rose
Колкото до миглите-даже и не съм се сещала за себе си, дали да си сложа, но и аз съм на мнението на Тони и Кременчето kiss2
Вместо мигли, по нежно, а и пак с ефект може да пробвате само с едно-две снопчета в края на окото, според мен е закачливо, свежо, а и ен са цели тежки мигли, дето да ги мислиш...въпрос на личен избор е, разбира се, но в подкрепа на естествената красота, да се изкажа и аз! DANCE
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #363 -: октомври 27, 2007, 19:34:26 »

 Здравейте момичета! goody Аз имам много време до сватбата, но мисля да си сложа изкуствени мигли. Разглеждах сайтове на различни салони за красота в София и мисля,че по-добрият вариант са миглите на снопчет. Моя бъдещ мъж предложи да си сложа за проба за Коледните празници. Така ще преценя дали ми стоят добре, колко време издържат, дали не съм алергична към тях и т.н.т. Единственото което ме притиснява е как ще изглеждат моите мигли след това и да не ми паднат в деня на сватбата.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 27, 2007, 20:46:46 »

Аниииии, някога слагала ли си подобно нещо - мигли или само снопчета  ъгъла на окото?
Активен
ellen
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


най-прекрасния ми ден


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: октомври 27, 2007, 23:29:14 »

Здравейте момичета! Аз съм нова тук но вие сте много готини и забавни и искам да се включа в темата.Миглите на снопчета стоят много естествено но после трябва да ги изчакате сами да паднат а ако ви излезе пъпка преди сватбата си купете от аптеката DALACIN 1%  и се мажете няколко пъти на ден когато се сетите на почистено лице гарантирам,че за 2 дни пъпките няма да ги има.Аз ходих на козметик 3 дни преди сватбата и бях на рани а това ме спаси,лицето ми беше като порцелан.Ще се радвам ако съм ви била от помощ.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 28, 2007, 09:48:40 »

Ellenдобре дошла! @}->--Страхотно е,че се включваш с такава полезна информация,на мен ще ми е много полезна и даже си записах лекарството,че ако се наложи....Аз знам други методи с/у бързо минаване на пъпките-да се намаже мястото с оцет или лимон,много щипе,но наистина на другия ден подутината я няма!Друг метод,който знам е да се стрие аспирин и да се намаже мястото,но не съм го използвала.За оцета поне знам,че е за спешни случаи,ако нямаш друго средство и вечерта се намазваш,за да станеш сутринта без пъпката laugh
А за миглите май все повече се убеждавам,че няма да е удобно...
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #367 -: октомври 28, 2007, 21:52:45 »

 heart Не съм пробвала още да си сложа изкуствени мигли, но декември ще пробвам. Сватбата по план ще е юни и се надявам до тогава моите мигли да са се възстановили(ще ги мажа с бадемово или рициново масло за да пораснат по-бързо и да се заздравят). Ако не ми хареса при опита как стоят ще се откажа от идеята и ще си купя хубава спирала. angel
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 29, 2007, 21:40:49 »

аз като си сложих мигли на снопчета за сватбата в първите няколко часа бях стресирана бяха много фрапантни(можеби защото моите са много къси laugh) обаче после свикнах и супер много се харесах,но си махнах сама 2 дни след сватбата не съм ги чакала сами да падат. Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: октомври 30, 2007, 09:13:45 »

ето един грим за Валентинка.


* image028mini6hj.jpg (33.51 KB, 400x114 - видяно 3079 пъти.)
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 30, 2007, 15:40:50 »

аз незнам защо реших сама да се гримирам, нещо не мога да се доверя...Не че се съмнявам ,че ще стане добре, ама аз нали си знам какво искам.....Ама добре се справих, даже някои хора ме питаха прикой съм се гримирала, че било много хубаво....Май не прозвуча много скромно blush
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #371 -: октомври 31, 2007, 19:50:55 »

  Sunshine Аз също мисля да се гримирам сама. По принцип хода винаги гримирана и си имам определен стил. Незнам ако ме гримира някои друг дали ще се харесам. Hmmm Една приятелка я бяха гримирали страшно неподходящо- с кафяво и бежаво. Гримът и придаваше изморен вид. tease
Активен
Valentinche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 13, 2007, 22:00:46 »

Да си призная, аз бях предубедена към професионалния грим - още повече, че нямаше пробен такъв! В деня на сватбата ме гримираха в цветове, които почти не използвам в ежедневието - зелено-кафяво за очите и кайсиево за устните. Видях се в огледалото чак накрая...и бях много приятно изненадана! Така че често професионалните гримьори (ако са наистина добри) могат да открият гами, които да подчертаят  хубавото във вас - цвят и форма на очите, устните и т.н.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #373 -: ноември 13, 2007, 22:26:22 »

Напълно съм съгласна с isabela  saludo Професионалиста си е професионалист! Той знае какво да ти сложи и как за да изглеждаш красива, но не всички които се представят за гримьори наистина са такива. Предпочитам да се направя аз за да не се нервирам ако не се харесам. smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 14, 2007, 10:54:58 »

Напълно съм съгласна с isabela  saludo Професионалиста си е професионалист! Той знае какво да ти сложи и как за да изглеждаш красива, но не всички които се представят за гримьори наистина са такива. Предпочитам да се направя аз за да не се нервирам ако не се харесам. smile

Maцкиии, не си милсете, че можете сами да се гримирате!
Аз се мацотя как си трябва всеки божи ден от сенките, спиралата, ружа и т.н до червилото и въпреки това не мога сама както един професионалист  Girl_sing
Просто нямам думи какво направи с мен Джулия  Bravo аз нямам най-малко материалите, а и да ги имам нямаше да мога да се справя така. Изводът: Професиналистът си знае по-добре рабоатата от вас, не жалете парички, това остава запечатано вечно и вие ще се наслаждавате!!!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines