Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 18, 2024, 14:21:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 218798 пъти)
 
slavivo
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 31, 2006, 20:31:51 »

Някой може ли да препоръча гримьори в Пловдив?

Че иначе - лошо! nea nea nea
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 01, 2006, 08:29:57 »

Аз не знам защо за такъв важен ден много хора разчитат само на гримьор-професионалист?!  mega_chok shok
Лично аз ще с егримирам сама!!! И прическата пак аз ще си я правя!!! Не з адруго, но никой не знае по-добре от мен кое как ми стои и кое ми отива или не!!! good heart
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #32 -: септември 09, 2006, 23:11:53 »

Искам и аз да кажа тука - месец преди сватбата ходих на пробен грим и фризьор. Фризьора беше шест - не че не мога и аз да си изправя косата така, но той много хубаво се справи и много нежна прическа ми измисли. Но думата ми е за гримьорката - взе ми 50лв за пробен грим, и честно  да ви кажа, не знам дали по-ужасна съм се виждала някъде. Трагедия... трагедия... така че моят съвет... ако все пак вземете гримьор - задължително направете пробен грим!!! Аз в крайна сметка се гримирах сама - много леко и след 30  мин целувки и поздравления от  гостите, гримът си замина. И пак според всички изглеждах красива, защото  се усмихвах и бях щастлива. Тука му е мястото да кажа: Скъпи бъдещи булки - гледах тук и там разни снимки от сватби и най-хубавите булки не бяха тези с хубавите маникюри или прически, а тези, които се усмихваха. Нека усмивката да не слиза от лицата ви, а другото е второстепенно.  give_rose

снимка #1 - оказват ми помощ в грима
снимка #2 - гримирана, отблизо


* IMG_0060 (Small).JPG (39.12 KB, 640x427 - видяно 488 пъти.)

* IMG_0178 (Small).JPG (44.92 KB, 640x426 - видяно 476 пъти.)
« Последна редакция: септември 09, 2006, 23:20:58 от silverarrow » Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 11, 2006, 10:06:21 »

Аз също съм ЗА лекият грим.Доста мислих да си взема гримьор , но накрая реших да се гримирам сама и стана перфектно.Взех си хубави сенки молив за очи хубава спирала ималко златиста пудра вместо руж и .........готово. Ако можете да се гримирате не давайте тези излишни пари за гримьор , може дори ваша приятелка да ви гримира.
Активен
franke
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 15, 2006, 10:50:54 »

според мен трябва да ви гримира професионален гримиор защото колкото и ьубаво да се гримирате сама неможете да докарате същата техника като професионалистите.аз бих могла да ви дам телефоните на Кирил Чалъков който е най-добрия гримиор и на Джулия.аз специално исках да ме гримира Кирил но той нямаше възможност затова извиках Джулия и резултата може да го видите в албума.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 15, 2006, 10:55:13 »

На нашата сватба на 20,08 беше толкова горещо че се радвам на лекият си грим.
Активен
franke
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 15, 2006, 11:59:27 »

определено лекият грим е най-подходящ за една булка независимо да ли е студено или топло,но много зависи от самия гримиор.малко са тези които знаят как да нанесат грима според контурите на очите.в момента ходя на курс по грим и да ти кажа има доста неща които трябва да направиш и съобразиш за да стане перфектен грим и най-вече подходящия.аз също  бях с много лек грим
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 15, 2006, 12:06:08 »

Е аз нямам проблем понеже съм била при много гримьори пък и професията на модела изисква да можеш да се гримираш сам понеже не винаги стига до теб гримьора, затова съм и уверена във възможностите си  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 02, 2006, 11:19:36 »

Моят грим се получи чудесно, още от първия път, че се бях настроила да се разгримирам и геримирам няколко пъти поне! hiphip
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 06, 2006, 07:44:14 »

Ето го и грима ми!


* Grim.jpg (35.97 KB, 375x500 - видяно 538 пъти.)
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #40 -: октомври 23, 2006, 15:45:56 »

Мисля си.... не е ли най-добре сам да се гримираш. Ако не попаднеш в ръцете на добър професионалист? Споделете, по-добра идея ли е сам да се гримираш?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 23, 2006, 15:59:55 »

Sheila, за мен това е НАЙ-добрата идея!  hiphip А по-долу на снимката е резултата от моя грим, сама го правих!!! blush И мисля, че се получи чудесно!!! good
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #42 -: октомври 23, 2006, 16:03:01 »

Sheila, аз по принцип слагам само червило, спирала и молива. В определени случаи сенки. Но това основи, фон дьо тени и прочие са ми абсолютно непознати, така че никога не бих рискувала за такъв случай да се гримирам сама. Затова за моята сватба използвах услугите на гримьорка.

Който обаче е сигурен във възможностите си да се гримира сам, защо не, а и така ще спести едни примерно 50 лева Blush.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 23, 2006, 16:14:33 »

Който обаче е сигурен във възможностите си да се гримира сам, защо не, а и така ще спести едни примерно 50 лева Blush.

Съгласна съм с теб, Али!!! Точно така си е!! Аз се гримирах сама, но съм учила, грим при главната гримьорка на Операта и наистина ми е от полза наученото!!!

Всеки да си прецени сам!!! Но така или иначе всяка булка е НАЙ-прекрасната и неповторима на Сватбения си ден!!! Успех на всички и целувки!!!  kiss2 LOVING CHEERS
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 24, 2006, 09:05:06 »

Не знам колко сигурен трябва да се чувства човек за да се гримира сам... Аз не съм учила грим, но мисля, че всяка жена, която всеки ден се гримира знае до някаква степен кое й отива и кое не.  pardon Моля да не ме разбирате грешно - уважавам много професионалните гримьори и съм виждала как сътворяват чудеса  good Моята кожа е ужасно чувствителна и не понася никакви основи, фондьотени, пудри, коректори и т.н., така че мисля да заложа на собствените си умения.... и без това съм почитател на естествената красота без много макиаж  blush dance
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines