Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 07:28:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260641 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 10, 2008, 14:54:50 »

нашия бойлер е 80л но аз лично честно казано нямам търпение да се отърва от тая вана *THUMBS*много място заема много труго я почиствам че и канала е полузапушен и докато източа водата ми е голям зор!!и имайки впредвид че държа да я чистя след вски използвал я да не ти обяснявам що са нерви що е чудо!и резултата-никога не почистена като хората а аз могка до ушите и цялата в препарати  =]за това ще я махаме мислим да сложим душ кабина но ако преценя че няма място и за това ще го обсъждаме тогава!иначе и мен ме чака основен ремонт април влиза майстор в къщи!!не ми се мсили какъв кошмар ще е а къде ще се пренасяме докато траяе ремонта да банята да се къпем нямам идея!особено ще е тежко със смяната на тоалетната чиния
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 10, 2008, 14:56:16 »

нашия бойлер е 80л но аз лично честно казано нямам търпение да се отърва от тая вана *THUMBS*много място заема много труго я почиствам че и канала е полузапушен и докато източа водата ми е голям зор!!и имайки впредвид че държа да я чистя след вски използвал я да не ти обяснявам що са нерви що е чудо!и резултата-никога не почистена като хората а аз могка до ушите и цялата в препарати  =]за това ще я махаме мислим да сложим душ кабина но ако преценя че няма място и за това ще го обсъждаме тогава!иначе и мен ме чака основен ремонт април влиза майстор в къщи!!не ми се мсили какъв кошмар ще е а къде ще се пренасяме докато траяе ремонта да банята да се къпем нямам идея!особено ще е тежко със смяната на тоалетната чиния

оффффффф не знам, от малка мечатя за вана !!!!!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 10, 2008, 15:00:48 »

и аз при мама нямам макар банята да е 3 пъти по голяма и много исках ама сега като видяш какво е и да ти кажа не ми е мерак вече!а и е много нехигиенично колкото и да чистиш на мен все ми се струва така не зная защо  bad
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 10, 2008, 15:12:05 »

нашия бойлер е 80л но аз лично честно казано нямам търпение да се отърва от тая вана *THUMBS*много място заема много труго я почиствам че и канала е полузапушен и докато източа водата ми е голям зор!!и имайки впредвид че държа да я чистя след вски използвал я да не ти обяснявам що са нерви що е чудо!и резултата-никога не почистена като хората а аз могка до ушите и цялата в препарати  =]за това ще я махаме мислим да сложим душ кабина но ако преценя че няма място и за това ще го обсъждаме тогава!иначе и мен ме чака основен ремонт април влиза майстор в къщи!!не ми се мсили какъв кошмар ще е а къде ще се пренасяме докато траяе ремонта да банята да се къпем нямам идея!особено ще е тежко със смяната на тоалетната чиния
ох тия вани ужасни са,ние сме я ползвали само 2 пъти досега,а колко препарати съм изляла да не запушва канала просто не е истина girl_impossible

клео какво ще ви правят на банята,ние  в единия  ни апартамент влязахо майстори в банята за 4 дни смениха тръбите на цяло цялата водна инсталация на апартамента и всичко беше изкъртено и всикчо на ново,плочки,чиния,шкафчета абе чисто нов абаня за 4дни не можах да повярвам как стана толкова бързо girl_impossible
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 10, 2008, 15:19:01 »

ами същото като при вас и нас това ни чака ако е само 4 дни направо ще ги разцелувам тея майстори аз се подготвям за много мизерии и после как ще чистя аууууу не ми с емисли
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 11, 2008, 11:05:23 »

вече се съгласих след дълги уговорки да е душ-кабина и сега моето мило е харесал душ-кабината от новото метро за 600 лв. и май ми се виждат доста вие какво мислите?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 11, 2008, 11:10:07 »

ами не са малко но като се има в предвид че те горе долу по толкова вървят!!и вече много зависи от екстрите  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 11, 2008, 11:14:11 »

ами не са малко но като се има в предвид че те горе долу по толкова вървят!!и вече много зависи от екстрите  good

сега ще ги изредя: размери 90х90х215 см модел GL-5025
темперирано стъкло 5 мм, покритие против подхлъзване и  ABS поддушово покритие  crazy, статична душ ръкохватка, подвижна душ ръкохватка, хидромасаж - 6 масажни дюзи, закачлка за хавлии, луксозна полица, термосмесителни кранове, отводнителна система !!!!

ами май е добре 598.80 лв.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 11, 2008, 11:30:50 »

Ели, аз мисля, че е много добре за цената си. Така че не се двоумете. Това, което обаче трябва да предвидите е дали поддушовото корите е за вграждане или за директен монтаж на пода, за да може да си планирате ремонта на банята и другото, което е да проверите дали в комплекта има сифон! Защото ние като купувахме нашата душ кабина, понеже нищо не разбирахме - харесахме един модел и направо го взехме - но сеоказа, че поддушовото е за вграждане, при коетотрябваше да разбиваме плочки. Сменихме душкабината с друга и тя се оказа без сифон, та трябваше да търсим сифон за нейния модел...
Иначе браво Ели, че сте се спряли на душ кабина - аз съм супер доволна - много по-лесно се почиства и е по-хигиенично Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 11, 2008, 11:35:22 »

Ели, аз мисля, че е много добре за цената си. Така че не се двоумете. Това, което обаче трябва да предвидите е дали поддушовото корите е за вграждане или за директен монтаж на пода, за да може да си планирате ремонта на банята и другото, което е да проверите дали в комплекта има сифон! Защото ние като купувахме нашата душ кабина, понеже нищо не разбирахме - харесахме един модел и направо го взехме - но сеоказа, че поддушовото е за вграждане, при коетотрябваше да разбиваме плочки. Сменихме душкабината с друга и тя се оказа без сифон, та трябваше да търсим сифон за нейния модел...
Иначе браво Ели, че сте се спряли на душ кабина - аз съм супер доволна - много по-лесно се почиства и е по-хигиенично Bravo

мерси за съвета ще го имам впредвид
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 11, 2008, 11:41:33 »

Ели мила - ние сме с душ кабина и сме много доволни .
Цената която казваш е много изгодна - мое мнение - не се замисляйте а си я купете.Голямо удобство е и лесно се поддържа smilesmilesmile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 11, 2008, 13:38:58 »

Ние пък сме с вана-ъглова



Много се чудихме,когато избирахме-дали вана,душ-кабина или "нищо със завеса" pleasantry
Тогава обаче бях мнооого бременна и като влезех в някой магазин в душ-кабина направо получавах клаустрофобия,да не говорим,че почти не успявах да се обърна вътре,камо ли да си измия краката sarcastic А двамата с мъжа ми заедно-абсурд...затова избрахме ваната pardon Не ми е трудно да я чистя,наистина,сигурно защото още е новичка Wink

Ето още малко фотоси от банята

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #177 -: януари 11, 2008, 14:19:27 »

Леле,Роси,влюбена съм в банята ти.Имам чувството,че мога да живея вътре.Прилича ми на стая,толкова е уютна.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 11, 2008, 14:21:08 »

Азсъщо харесвам душ-кабина,но само при мисълта че трябва да се чистят толкова много стъкла всеки път след като излезеш от банята и ми става лошо.А пък за ваната,защо да не е хигиенична?! Аз лично съм израснала с вана и съм доволна girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: януари 11, 2008, 14:30:51 »

Леле,Роси,влюбена съм в банята ти.Имам чувството,че мога да живея вътре.Прилича ми на стая,толкова е уютна.

и на мен страшно много ми харесва !!!!! smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines