Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:14:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 180553 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 03, 2009, 11:53:15 »

Рубин, преди време съм виждала в най-различни цветове такива бижута в както аз им викам магазините за джунджорийки smile , по разни сергии по улиците, в имитационната бижутерия. но за съжаление сега нищо конкретно не се сещам.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #316 -: юни 03, 2009, 12:13:36 »

Рубин, аз все забравям от София ли си  blush Ако си - провери в Централни хали. Тма има щанд за такив анеща, всъщност няколко. Отделно виж в подлеза, виж в Малкия Цум и сергиите, които са пред ЦУМ. Иначе такива и по обикновените пазари и квартални магазинчета може да се намерят.  good

А да, също в магазините по Графа, котио са за фиби, шноли, ластици и т.н. има и имитацианно бижутерия и там има такива.  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #317 -: юни 03, 2009, 12:39:06 »

Благодаря ви момичета!!!!! @}->--Не знам дали е подходящо,но роклята ми има мъниста на бюста и имам чувството че това ще е много подходящо!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юни 03, 2009, 14:14:53 »

Бих искала да ми дадете съвет, с какви обици според вас трябва съм? Роклята ми я има в галерията, според мен трябва да е нещо дълго, за да стои по-красиво. аз още не съм ходила и на пробна прическа, но си мисля, че небрежин кок на една страна или нещо с плитки ще стои добре. Няма да имам було, поне засега. 
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юни 03, 2009, 14:24:40 »

ani_4ka_p  според мен ако нямаш колие тогава обеците ти остават да са акцент и трябва да са малко по-големи. но точната големина и модел трябва да си харесаш и съобразиш също така с прическата.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юни 03, 2009, 14:37:38 »

Ами всъщност незнам дали трябва да имам колие. Може би едно съвсем тъничко синджирче, за да не ми е съвсем гол врата. Ами как ще преценявам изобщо не знам, освен да взема малко от самата дантела и с нея да меря.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юни 03, 2009, 17:36:56 »

ani_4ka_p, според мен вратът ти така или иначе не е гол, защото роклята минава съвсем близо и с колието има опасност да се карат. Вземи си обеци, които да съчетаеш с прическата, аз предпочитам за себе си висящи, но каквото ти си харесаш, не смятам, че роклята те задължава с нещо.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 04, 2009, 09:34:21 »

Аз също мисля,че едни ефектни обеци примерно нещо нежно с камъни в подходяща форма и цвят в комбинация с тази наистина красива рокля ще те направят като пронцеса.според мен колието ще дойде в повече,колкото и да е нежно.Можеш вместо колие да заложиш на гривна като обеците...Абе както и да е ти си знаеш   give_rose give_rose give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юни 04, 2009, 17:17:00 »

Благодаря ви момичета. аз също си мисля, че няма да имам нужда от каквото и да е на врата. Мислех си обичките да се нещо дълго, за да може да стои по-красиво. Все пак едната ми част от рамената е гола.
Sianchys,благодаря ти за комплимента. smile Идеята за съчетаване с гривна също е хубава. Трябва да започна да се оглеждам.
Активен
kpucu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #324 -: юни 05, 2009, 00:31:58 »

Цвете на главата освен, че е много добра идея е и много романтично.
В момента по цял свят цветята са хит. Даже като ги гледам колкото по-голямо е, толкова по-добре  yahoo

Аз също ще съм с подобно цвете (:




Можете да си купите подобни от etsy:
http://www.etsy.com/shop.php?user_id=5060316
http://www.etsy.com/shop.php?user_id=6067481
http://www.etsy.com/shop.php?user_id=5373157&section_id=6169949
http://www.etsy.com/search_results.php?search_type=all&search_query=bridal+veil&order=date_desc&ship_to=
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юни 05, 2009, 14:59:32 »

При мен беше сложно решението и същевременно лесно с избора на бижутата - сложно щото ще съм с екрю рокля, на която сребро / бяло злато няма да отива, а аз жълто злато не нося. После се сетих за гривната, която любимия ми подари за св. Валентин на любимата ми фирма за бижута Pilgrim и решението дойде. Тъкмо се вързва с есенната тематика, а и е най-красивото нещо, което съм виждала, толкова нежно и толкова изящно. Та се разровихме и намерихме и колието. Вече си го имам и съм много радостна.

Ето я гривната...


* 170999.jpg (34.29 KB, 478x475 - видяно 261 пъти.)
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 05, 2009, 15:00:05 »

А това е колието...


* 171000.jpg (56.5 KB, 490x475 - видяно 256 пъти.)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 10, 2009, 11:37:30 »

И аз да се похваля, че имам вече бижута! Радвам се, че намерих на Сваровски хем оранжеви, хем уж морски звезди. Не са много булченски, хич май не са де, ама  pardon
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mucito/na6ite+ne6ta/obecite.jpg.html?action=gallery
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mucito/na6ite+ne6ta/obeci+i+kolie.jpg.html?action=gallery
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юни 10, 2009, 13:39:29 »

mucito да знаеш, че съм фен на твойте бижута. Аз май няма да си купувам, защото сигурно те ще са мойто "нещо на заем" от сестра ми. Но определено мисля, че твойте ще стоят много добр4е на роклята и цялата визия на сватбата  Bravo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юни 10, 2009, 15:29:03 »

Муци бижутата са страхотни, поздравленя  Bravo
аз още обикалям бижутерии, търся си нещо сребърно - но нищо не ми харесва, нали вече си харесах едни ама ми се сториха много скъпи и твъдре офицялни после няма да мога да ги нося  sad
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines