Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 190983 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #60 -: януари 25, 2007, 15:07:18 »

То нашите халки са с бяло злато, защото аз ги избирах предимно, ама у моичкият откъде такива идеи-викам си -поне да беше питал някой, но не  tease  Пък и пръстен за размера си бил взел, ама очевидно не му е помогнало  sarcastic
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 25, 2007, 16:29:06 »

имам една капризна приятелка, която искаше сама да си избере пръстена и мъжа й даде 200 лв. и я прати по магазините !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! варно е, че мъжете може да ти купят нещо, което може би няма да ти хареса, но все пак е важна и изненадата !!!!!!! smile tease tease tease
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #62 -: януари 25, 2007, 16:31:47 »

имам една капризна приятелка, която искаше сама да си избере пръстена и мъжа й даде 200 лв. и я прати по магазините !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! варно е, че мъжете може да ти купят нещо, което може би няма да ти хареса, но все пак е важна и изненадата !!!!!!! smile tease tease tease
аз винаги съм си мислела че ако ми подарят годежен пръстен няма да ми хареса,но останах много приятно изненадана  :girl_in_love:а толкова обичам изненадите tease yahoo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 25, 2007, 16:59:03 »

Да много е хубав  girl_in_love
« Последна редакция: януари 25, 2007, 17:14:39 от Iulia » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #64 -: януари 25, 2007, 17:01:44 »

Като става дума за годежни пръстени аз много държах на изненадата. И даже бях казала на моя бъдещ съпруг, че ако ме познава достатъчно добре, също ще знае и какъв пръстен да ми избере. В крайна сметка и двата пръстена които беше избрал бяха много красиви и естествено изненадата беше много приятна.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #65 -: януари 25, 2007, 17:16:18 »


а, забравих - ето го и моя годежен

Много е красив пръстена, silverarrow. Моделче на Tiffany ако не се бъркам- страхотна класика! good good Bravo Bravo
« Последна редакция: януари 25, 2007, 17:18:02 от didibaby » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #66 -: януари 25, 2007, 18:33:52 »

и той решил, че трябва да купи сребърен, ама за да не е малък и евтин купил един по-масивничък, който иначе си е много хубав, но хич не прилича на годежен   Cray Трябвало да ми става на безименния пръст според него, ама друг път-тамън ми стана на средния  sarcastic.

Хахахахаха  ROFL това звучи точно като нещо което моичкия може да сътвори. Хич горкия го няма в изненадите (с малки изключения)- за последните 4 празника, например, (1 ржд ден, 2 коледи, 1 св валентин) ми подари фигурки на Сваровски - аз много ги обичам и си ги събирам ама 4 пъти подред??  Girl_sing
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #67 -: януари 25, 2007, 18:37:03 »

Много е красив пръстена, silverarrow. Моделче на Tiffany ако не се бъркам- страхотна класика! good good Bravo Bravo

Благодаря Диди, аз също много си го харесвам (нали сама си  го избрах  crazy)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #68 -: януари 25, 2007, 19:08:35 »

Много е красив пръстена, silverarrow. Моделче на Tiffany ако не се бъркам- страхотна класика! good good Bravo Bravo

Благодаря Диди, аз също много си го харесвам (нали сама си  го избрах  crazy)

Моля,моля!
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 26, 2007, 15:19:03 »

Моят ме изненада.
Не, че не съм си мислила, че някога ще ми даде пръстен, не че не сме говорили за това как ще ни се развие връзката занапред и кога смята да предпиеме сериозната крачка /все пак вече от 7 години бяхме заедно/.... но ме изненада. Просто не очаквах, не подозирах, че точно в онзи момент е решил да ми даде пръстен. Когато съм го очаквала не го е правил.  Mad girl
Та въпросният ден се изпокарахме още от сутринта и то хубаво - викове, крясъци, тряскане на врати, мълчание примесено с окъслечни заядливи реплики. Много ме беше издразнил. Бяхме си тръгнали за село - два часа в колата мълчахме. Разделихме се за около час-два и когато дойде до нас, ме извика навън да ми кажел нещо. Е тогава вече се усетих. Беше много неловко. Попита ме дали искам да се омъжа за него. Аз още бях ядосана и мълчах. Обаче това пусто женско любопитство - трябваше да видя какъв пръстен е избрал. И така.
Романтика!? Не. Но той си ми е такъв.  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 26, 2007, 23:15:10 »

silverarrow, пръстена ти е прекрасен!!! good  Bravo за избора!!! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 26, 2007, 23:17:09 »

Еееех, роматика, романтика... темичката за роматичните мъже е тук  girl_wink girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 26, 2007, 23:36:44 »

милото вообще не е романтичен sad
искаше сама да си избера пръстена .ето го


* PRYSTEN.JPG (10.6 KB, 512x384 - видяно 491 пъти.)

* prysten4e.JPG (6.97 KB, 512x384 - видяно 448 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 27, 2007, 00:08:08 »

Много хубав и нежен пръстен, maslinka! girl_in_love

Аз за моя пръстен само малко blush подсказах на милото, като пробвах нялко пръстена, които ми харесваха и оставих той да избере кой точно да ми купи!!! любов заедно И той беше избрал точно този, който ми харесваше най-много!!! girl_in_love

А дали са романтични мъжете или не... си говорим в тази темичка  heart girl_wink secret

Активен
smiled
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 30, 2007, 15:37:56 »

Здравейте!
Аз не съм влизала в този форум преди сватбата си, но ето че сега ви срещнах и ви чета. И “виновницата ” за това е моята любима приятелка и КУМА – Maslinka_
Сватбата ни беше на 15.07.2006 след една красива 7 годишна връзка CHEERS. А през май тази година чакаме да се роди нашата рожба и много много се вълнуваме yahoo.
Но нека сега си дойда на думата и да ви споделя кака на мен ми предложи мото слънце:
  Аз съм учителка  и всяка година в читалището ни се провежда “Ден на талантите”, като всеки клас изнася програма и всеки клас и класен се стреми да е най........Аз съ класна на 7 клас и мн мн дълго готвихме нашите скечове и програма и всичко живо около мен се вълнуваше през тия месеци н подготовка. И ето че дойде края на април почти целият град беше в залата(аз съм от малко градче до Варна) и шоута започна. Класовете се изреждаха, но моят клас незнайно защо беше изместен последно да се представя.А по сценарии бяхме по седата. И така моето слънце и то беше там за да снима таржеството на моите деца. Дойде и нашия ред.Много се вълнувах.....но децата се представиха чудеснооооооо. И Накрая пускам финалната песен за да излязат и да се поклонят, те излизат целия клас и ми рапъват едно огромно платно с надпис: “Здравче, ще се омъжиш ли за мен?” В този момент аз не можех да прочета 6 метровия плакат но видях моя човек да идва до мен,коленичи пред цялота читалище и отвори кутииката. *YAHOO*Е чак тогава започнах да осъзнавам какво ставаааааааааааа.Имах чувството че ще припадна.Но всички деца, цялата зала започнаха да стават и да пляскат и да викат ГОРЧИВО! Нататък сами можете да се досетите как продължи всичко...................
А пръстенът бил купен от декември 2005 и Той чакал най- подходящия момент, а аз до април да не разбера...........Явно съм била заета изцяло с подготовката на децата......
Това е моето предложение! heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines