Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:36:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 167426 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 08, 2006, 09:50:08 »

Как с тиксо  Oh my ... Ами има специален силикон pleasantry Иначе кума например както току що си беше пастирал колата щеше да  ме убие beating smile girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #16 -: декември 08, 2006, 11:33:32 »

никакво тиксо,за букета на колата си има специална вакуумна гъба...на която се прави букета,струва 12 лв...така колата остава без поражения
а колкото до балоните има си панделки и могат да се завържат за антените или нещо друго подходящо....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 08, 2006, 15:50:40 »

никакво тиксо,за букета на колата си има специална вакуумна гъба...на която се прави букета,струва 12 лв...така колата остава без поражения
а колкото до балоните има си панделки и могат да се завържат за антените или нещо друго подходящо....

Точно така е! Без тиксо, че току-виж сте остнали без букет или нещо колата с еповреди, надраска или др.!!! Oh my ... stop stop stop
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 30, 2006, 19:16:06 »

Ами супер е когато си в колата! dance yahoo [:}Направо чувството е неповторимо.А като излизаме събота и неделя с милото на разходка много се кефим на сватбеният кордон.Става ти едно такова мило  cray и носталгично Плачещо момиче!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 30, 2006, 19:57:27 »

и нашият букет беше закрипен с вакуум помпа.има ефект good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 30, 2006, 21:21:23 »

и нашият букет беше закрипен с вакуум помпа.има ефект good

Да, точно!!! Тъкмо е добре закрепен и не с еповрежда колата!!! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 18, 2007, 12:24:12 »

имаме две идеи за кола за сватбата:
1.лимузина,от една ни се струва малко префурцунено,но много ще потхожда на роклята,дългото було и така нататъка,а и най ми е гадно  за другите коли булката да е отпред до шофйора сама ,а младоженеца и кръстниците да си се кефят отзад,а тя само да се обраща назад..... ужас направо,затова си мислим на за лимузината.
2.малко кабрио двуместно само за булката и младоженеца,но пак така ми се струва че милото много ще се притеснява,да не завие някъде където не трябва blum
много се чудим какво да изберем pardon.
момичета какво мислите вие?
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 18, 2007, 16:33:54 »

Ние си имаме малко кабрио,но си мисля,че не е най-подходящо за сватба.Нашата кола си е страхотна-даже е синя(в тон със сватбата),но е ужасно тясно-аз с тази голяма рокля къде ще вляза,че и воала-ужас.А и на моята половинка едва ли ще и е до каране на този ден.Все пак това си е моят младоженец heart любов заедно
Маслинка може да се качиш и ти отзад при останалите и после младоженеца да ти отвори вратата и да излезеш като принцеса girl_in_love,а другият вариант е да вземете по-малка кола,в смисъл по-малка от лимото и пак ти да си отпред,а те отзад.Ние ще сме така.Лично мнение!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: февруари 18, 2007, 19:23:30 »

И на мен ми хареса идеята за кабриото като се има предвид нравите и обичаите в БГ (взимането на булката, и т.н.). А тук, ние сме се спрели на бяла лимузина от практическа гледна точка- освен мен и младоженеца, имаме 8 шафери (4 момичета и 4 момчета) както и 1 малка шаферка "flower girl". Така че е по-практично да съберем всички в лимузина, а в БГ този проблем го няма, така че за лятна сватба кабриото е супер! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 18, 2007, 23:39:36 »

10 човека в лимозина Oh my ... Oh my ... Oh my ... няма ли да е тясно,ние си харесахме една бяла Lyncoln(но искаме черна) но пище че е за максимум 8 човека.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 19, 2007, 11:36:12 »

10 човека в лимозина Oh my ... Oh my ... Oh my ... няма ли да е тясно,ние си харесахме една бяла Lyncoln(но искаме черна) но пище че е за максимум 8 човека.

За 8 човека е лимузината, като в това число влиза и шофьора!!! secret

В колата са само: булката, младоженеца и кумовее, никой друг и са отзад!!!! Е, ако искате примерно, може и някой друг да влезе с вас в колата, при нас си взехме братята ни, та бяхме точно 6 човека, но никой не седеше до шофьора!!! girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #26 -: февруари 19, 2007, 11:39:33 »

Това с малкото кабрио е много добра идея!Одобрявам с две ръце  good good.Много е романтично! girl_in_love
И аз!Дългия ти воал ще се развее малко-чудна гледка. girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 19, 2007, 12:47:05 »

Тази лимузина със сигурност ще побере и повече от 10 човека!!! girl_wink

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 19, 2007, 13:38:10 »

уауууууууууу Oh my ...
Активен
bulka
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #29 -: март 30, 2007, 22:59:39 »

Здравейте!Лимузината е направо страхотна! Bulechka можеш ли да ми дадеш някаква информация за наема ? Благодаря!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines