Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 12:28:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321400 пъти)
 
6tefi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #90 -: юли 03, 2007, 18:49:26 »

здравейте!
може ли някой да даде още идеи за късметчета в балоните smile
нещо нищо не ми идва наум Girl_hide
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 03, 2007, 18:59:14 »

Здрасти  smile

Днес ми изпратиха тези обещания от друга сватба, защото и аз не можах много много да измисля нещо весело:

обещанията на булката:
1. обещавам децата да са от теб
2. обещавам да ти нося закуска в леглото
3. обещавам да ти харча парите практично
4. обещавам да те слушам дори, когато мълчиш
5. обещавам да те изненадам много приятно тази вечер

обещанията на младоженеца:
1. обещавам да не се женя повече
2. обещавам да се напивам прилично
3. обещавам да мия чиниите
4. обещавам да ти купя кола
5. обещавам да те заведа на меден месец....и булката си избира къде

Аз мисля, че са доста весели   danceg и ще ги използвам в събота..успех!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 03, 2007, 19:24:51 »

Честно казано на мен не ни харесват този тип обещания, които са определени за булката и други за младоженеца!  nea Повече ми харесват такива, които стават и за двамата! Нали се пукат балоните, в които са обещанията и се редуват булката и младоженеца и който балон спука булката, това обещава тя, същото е и с младоженеца, а не булката да спука балон с обещание на младоженеца (ако някой ме разбра какво искам да кажа  pardon)
На една сватба беше така и булката все пукаше балони с обещания, които са за младоженеца и му ги даваше той да ги чете! А на друга сватба бяха направени така:
1. Обещавам да заведа свекървата/тъщата на почивка, където пожелае.
2. Обещавам всяка вечер да къпя бебето.
3. Обещавам да готвя любимите ястия на мъжа си/жена си.
4. Обещавам да не се прибирам пиян/а късно вечер.
5. Обещавам да давам половината си заплата на мъжа си/жена си.
Написани по този начин, обещанията стават и за двамата и на който каквото му се падне, това обещава съответно в мъжки или женски род! Имаше и други обещания, но не си ги спомням, дори и тези  някои ги измислих сега  pardon
Надявам се да не убидя някой, но така мисля, че е по-интересно, а не да се знае кой какво ще обещае на другия  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 03, 2007, 19:32:09 »

Мария, права си, но аз сега се сетих, че късметите/обещания може да са в балони с различни цветове за булката в розови, за малдоженеца в сини балони и така, всеки ще си знае кои балони да пука! Но, направени така, както казваш наистина е по-добре според мен!!! good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 03, 2007, 19:35:37 »

Тези обещания, които е написала anichka са много хубави и също могат да станат и за двамата  good и така поне няма да знаят кой какво ще обещае и с какво ще се набута  blum
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 03, 2007, 19:57:14 »

Мария и Булечка -  благодаря Ви за мненията-

Булечка е права, че тази игра е с различни цветове балони. Булката (аз) ще имам червени, той синички
Аз наистина или вече съм много много ошашкана, но не се бях сетила да са мъжки/женски род (Благодаря, Мария). Хич не е лошо предложението - така аз няма да зная какво ще изтегля (а сега ще зная)

Аз просто се обадих на мой братвочед на жена му и я помолих за текстовете.Спомнях, че на тяхната сватба беше толкова весело с тази игра, защото те дори не знаеха, че ще има такава, камо ли какво е написано...
Направо с нетърпение очаквам да видя на милото физиономията, когато започне да ги чете. Той и представа си няма какво ще пише на бележчиците..
А на братовчед ми жена му(макар и след 5 години) си спомняше абсолютно точно :"Обещавам децата да са от теб"...другите просто си прегледа записа и ми ги написа.
Явно има рзлични варианти, но нека ни е весело  danceg
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 04, 2007, 09:31:18 »

Момичета, аз съм включила и кумвете в тази закачка с балоните. За да се различават съм подготвила розови балони - 3 бр за булка, сини балони - 3 бр. за младоженец, и бели балони - 3 бр за кумовете. Като всеки ще спука по един балон и ще си прочете късметчето/обещанието/.
Активен
6tefi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #97 -: юли 05, 2007, 17:00:16 »

 :bravo:много ви благодаря за идейките *THUMBS*малко остана и до моята сватба
на 28 юли е.нямам търпение
 Yes
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 13, 2007, 00:00:58 »

Благодаря ви за готините идеи! Ще помисля и аз от какво ще се възползвам, за да изненадам миличкия ... laugh Но за сега определено мисля да го изненедам с тениска с надпис "Game Over" - от онези, които набират популярност тук във форума.  funnytooth
А що се отнася до игрите ще помисля още малко...И аз съм на мнение, че не трбява да са прекалено много и да разкъсват купона и да омръзват на гостите. За сега мисля да има - разчупване на пита, хвърляне на букет, жартиер и разрязване на торта. Мисля, че няма да е зле да си направим и игричка с балони...
« Последна редакция: юли 13, 2007, 00:07:16 от summer_sky » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 18, 2007, 12:22:01 »

нашата сватба стана много, ама много весела !!! имахме жартиер и букет, тениска "game over" , захранването с тортата също е много весело , отделните наздравици и кумовата ръченица !!!  имахме и обещания в балони, но до тях не стигнахме и като се сетихме с водещата се оказа , че някой ги беше спукал - е аз ги намерих листчетата, но не съжалявам, може щеше да стане претрупана ако имаше и обещания !!! така че тези неща са достатъчни !!! smile
Активен
danu6a
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Мама на двама юнаци!


« Отговор #100 -: юли 20, 2007, 15:25:05 »

 :)Здравейте момичета и момчета!
Сестра ми ще се жени след месец и ми се искаше да ми помогнете с малко идеи  относно купона в ресторанта. :danceg:На сватбата ще има гости от Италия и ми се иска да им бъде много забавно и интересно.Дайте някакви купонджийски идейки.МОЛЯ ВИ smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 23, 2007, 10:21:09 »

здравей !!! има доста идеи в тази темичка !!!!! smile поразгледай ги !!!!! DANCE DANCE
Активен
dori_gradeva
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #102 -: юли 23, 2007, 10:42:22 »

Знаете ли какви въпроси се задават при играта с обувките или когато младоженците са седнали с гръб един към друг и им задават въпроси на които отговарят само като дигат ръка с обувка в ръка
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 23, 2007, 21:15:09 »

Знаете ли какви въпроси се задават при играта с обувките или когато младоженците са седнали с гръб един към друг и им задават въпроси на които отговарят само като дигат ръка с обувка в ръка
Ами например:
1.Кой целуна пръв другия?
2.Кой харчи повече?
3.Кой прави закуска?
4.Кой е по-отстъпчив? и т.н.
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 24, 2007, 14:50:43 »

Ще ви кажа с няколко думи как минаха нещата на моята сватба.
Имахме обещания един към друг, балони с обещания (аз избирах все мъжките обещания), играта със столовете и обувките, една игра с яйца (много смешна и забавна, ако скте по освободени и в настроение за майтап), реч на кума и кумата, реч на баща ми, моя реч, с която разплаках и разсмях гостите, хапване на торта от нас и от три двойки наши приятели, сваляне и бой за жартиера, хвърляне на букет (беше голям майтап, защото букета ми за хвърляне беше направен от три букетчета с по 7 бели рози и когато го хвърлих.............. ощастливих три изненадани приятелки).
Тъй като на нашата сватба (07.07.07) 7 от гостите ни бяха рожденници ние им бяхме измислили изненада. Специален танц и цялата зала им пя "Happy birthday", а на тях им стана много приятно.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines