Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 22:09:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321184 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 15, 2008, 21:06:29 »

nasi,при нас също го направиха това с ключовете и наистина хората много се смяха... yahoo
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #226 -: декември 15, 2008, 21:43:01 »

И аз съм чувал за този номер но не ми се е нвалагало да го правя.Ще ми се да им видя физиономийте на гостите.Особено на булката ако не знае. pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #227 -: декември 16, 2008, 15:28:18 »

ооооооо и ние направихме този номер на сватбата на нашите кумове,кумата не знаеше.Голям смях падна :danceg:направихме го точно преди хвърлянето на жартиера и вместо DJ съпруга ми взе микрофона,защото така се бяхме уговорили с него.Пита младоженеца знае ли изобщо какво символизира това-свалянето на жартиера-той не можа да отговори точно и след като мъжа ми каза,помоли всички момичета,които имат ключове от ергенската му квартира да му ги върнат и като се започнаааааа *YAHOO*аз предварително бях раздала на половината гостенки ключове,дори оставих два-единия за мен, а другия за тяхната кума.Ние останахме последни-кумицата и кумата-и изненадата на нашата прекрасна булка беше Oh my .........и после смях до насита.Изневяра от приятелки трудно се преглъща beating
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #228 -: декември 16, 2008, 16:31:18 »

Вие пък направо сте прекалили май.Добре сте се посмяли на гърба на булката.
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #229 -: декември 16, 2008, 17:42:08 »

Вие пък направо сте прекалили май.Добре сте се посмяли на гърба на булката.
Да,но пък нали знаеш,че положителните емоции се помнят цял живот(e, отрицателните също)Просто разнообразихме малко събитията girl_wink
Активен
ivanchumerov
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #230 -: декември 17, 2008, 17:29:06 »

здравейте на всички.Нов съм тук,и няма да се женя,това го свърших отдавна,но искам да ви питам вас като аудитория дали можете да ми дадете някакви по свежи идеи да се разнообрази една свадба.между другото собственик съм на ресторант за свадби във сандански и бих искал да направя нещо по така ,нали ме разбирате,да сме една крачка пред другите.във момента имам танцова програма около 20 минути но ми трябва и нещо което да блесне на свадбеният ден като звезда.Приемам всякакви идеи.Благодаря ви за вниманието.
« Последна редакция: декември 17, 2008, 17:33:59 от ivanchumerov » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 17, 2008, 20:27:47 »

здравейте на всички.Нов съм тук,и няма да се женя,това го свърших отдавна,но искам да ви питам вас като аудитория дали можете да ми дадете някакви по свежи идеи да се разнообрази една свадба.между другото собственик съм на ресторант за свадби във сандански и бих искал да направя нещо по така ,нали ме разбирате,да сме една крачка пред другите.във момента имам танцова програма около 20 минути но ми трябва и нещо което да блесне на свадбеният ден като звезда.Приемам всякакви идеи.Благодаря ви за вниманието.
Здравей ! Другото което се прави масово поне във Пловдив е две момичета като подарък за кумовете ! Облякани като камериерки и танцуват със едни четки ! Това е първи  танц и втория е ориентал ! Фолклора вече го имате !
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #232 -: декември 17, 2008, 21:23:40 »

ivanchumerov моето предложение е следното. От името на ресторанта да подарите на младоженците три подходяо аранжирани бутилки с питиета. Първата да е шампанско в синьо и розово с пожелание да го отворят когато им се роди първата рожба. Втората да е вино, в сребристо за сребърната сватба.  И третата бутилка ракия в златиста опаковка за златната им сватба.
Освен това мисля ще е много добре да подарите и куверт за двама(за сума каквато вие прецените) като поканите младоженците и гостите им да отпразнуват първата си годишнина при вас. Това може да го превърнете в традиция за вашите младоженци.
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #233 -: декември 17, 2008, 21:28:53 »

Е това определено е добра идея. Bravo Bravo Bravo особено с годишнината. Но бутилките предлагам да ги отварят на по-скорошни събития. За златната сватба доста ще трябва да я пазят тая бутилка.
« Последна редакция: декември 17, 2008, 21:30:39 от MrDJ » Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #234 -: декември 17, 2008, 22:15:53 »

За златната сватба доста ще трябва да я пазят тая бутилка.

Това е идеята. Да имат стимул, а не просто да пият вино или ракия.
Но пък всеки си решава, важен  в случая е жеста.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 17, 2008, 22:42:21 »

Ето как се подаряват при нас тези бутилки ! / Мили младоженци,когато дойде рожбата ви мила ,сладка и пикливка и много ревливка с две чаши бяло/червено/ вино и едно родителско горчиво - Спомнете днешния си ден ! Горчиво !    2. Когато първа рожба се зажени две сълзи от щастие пролеете така както днес направиха вашите родители с две чаши бяло вино и едно заслужено горчиво - Спомнете днешния си ден !   3.След 50 год. когато вашето семейство златна сватба чини с две чаши бяло вино и едно изстрадало горчиво - Спомнете днешния си ден ! Репертоара е на водещата Бояна ! /  запазени права /
Активен
_cOoL_BeBbZ_
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #236 -: януари 23, 2009, 23:20:21 »

Здравейте!Другия месец съм поканена на сватба на моя колежка ... и освен гост аз ще бъда и изненада... в смисъл такъв,че когато наближи моментът за ресторанта,аз трябва да се преоблека като циганка ... и за момента само това е измислено .. незнам с какво точно мога да ги изненадам .. не се сещам за никакви забавни въпроси,които мога да им задам....помогнете защото моментът наближава .. а аз за нищо не сещам .. просто съм блокирала
Активен
kiss_me
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #237 -: януари 31, 2009, 22:18:04 »

Момичета, какви игри с гостите сте замислили за сватбите си? Мислите ли примерно водещият или DJ да занимава гостите с някакви и гри, шеги и закачки. Мисля си, че ще е забавно от една страна, но от друга си мисля точно това да не провали сватбата. Вие какво смятате?
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 04, 2009, 14:50:45 »

здравейте относно изненадите ние с младоженеца направихме изненада на гостите с първия си танц, като аз бях измислила хореография, танца беше в три части, класически романтичен, смешен и ръченица. мога да дам линк, ако се интересувате, въпреки че съм дала в темата за първи танц. това много повдигна настроението, защото с влизането в ресторанта и сядането по масите става малко неловко, никой не знае какво да прави, но с един смешен първи танц се поставя начало на веселата част. това с трите бутилки ДЖ-ят ни беше питал, ако искаме да го правим и е добро за закриване на събитието. имахме още балони с късмети и ориенталска танцьорка- братовчедка. народът полудя, въпреки, че не всички са почитатели, но когато е хубаво изпълнен е зрелищтно. С тези три неща не стана претрупана програмата, а и вниманието на гостите беше заето през цялото време. А сега - ако някой има предложения за смешни изненади от кумовете за младоженците да пише, моля  Girl_hide
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #239 -: февруари 04, 2009, 15:19:35 »

lubo555, аз лично гледах този сайт преди няколко дни и се размислих колко щеше да е яко, ако сватбата ми е вечерна и нещо такова да предшества паленето на семейния огън. (Ама съм и аз една езичница, хъхъхъ. Ще свърша на кладата и това си е.  blum)
Не знам, обаче колко хора биха могли да си го позволят, защото предполагам не е никак евтинко, а за много хора планирането на сватбата протича така. 1. За какво си мечтая? 2. А за какво имам парички? 3. Кое е това, за което хем имам парички, хем пък и да е част от мечтите ми? Та така.  Въпреки че, както казваше едната ми баба "Скапо е, ама е убаво.", та не мисля, че сватбата не може да е място за такова шоу, напротив.


Момичета, искам да правя игричката с ключовете. Чудех се дали не мога да ги направя от шоколад и после да изпапкаме всяко ключе с целувка двамката. Вие как мислите?  scratch one-s head
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines