Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 08:04:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 473532 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #810 -: октомври 25, 2007, 15:56:00 »

Ами в Грийнвил, който е от същата верига кувертите започват от 55 лв. Подобни трябва да с ацените и в тези хотели. Иначе не знам колко е средният куверт в София. Според мен е около 50 лв.
О, не, какви са тези средни цени  Oh my ...
Това са цени за доста скъпи ресторанти, а не средни! Аз си мисля, че среднодостъпната цена е около 25лв.!  pardon Ние бяхме с такъв куверт и доколкото знам и в доста ресторанти са такива куверите, но за съжаление не мога да ти препоръчам малък ресторант, защото не съм търсила такъв!  pardon
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #811 -: октомври 25, 2007, 16:17:12 »

Момичета имайте впредвид че цените на храната това лято доста се вдигнаха.За това цените от пролетта и по-рано не са много актуални.ние капарирахме края на Май,а сватбата беше Септември и се опасявахме че ще ни вдигнат куверта, но хората се оказаха точни.Нашия куверт беше 24лв в р-т Форум,НДК, но сега pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #812 -: октомври 25, 2007, 19:48:52 »

Ние като обикаляхме не попандахме на място за 25 лв. Всичко е нагоре, а не сме ходили в много скъпи ресторанти. Сигурно има и за 25 лв, но не мисля, че това е средна цена.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #813 -: октомври 25, 2007, 19:53:11 »

Ние като обикаляхме не попандахме на място за 25 лв. Всичко е нагоре, а не сме ходили в много скъпи ресторанти. Сигурно има и за 25 лв, но не мисля, че това е средна цена.
Mила ние обикаляхме 1 седмица по ресторанти и най-високия куверт ни беше 35лв, който срещнахме  Girl_sing
Явно това, което търсиш просто не е средно  pardon
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #814 -: октомври 25, 2007, 20:55:23 »

И моята обиколка показа,че кувертите в София са сбъркани! crazy Аз ресторант с куверт под 35 лева не намерих! И на повечето места ми казаха "Ми за след 1ви януари си слагайте още между 5 и 10 лева върху куверта в момента"! Cray А все пак ние търсим ресторант за около 130 души и направо ме втриса като си помисля по 50 лева куверт това какво прави! girl_impossible.......... А и честно казано не мога да си обясня какво точно ще изядеш за 50 лв.! и то говоря за ресторанти ,в които едва ли ще ми сервират хайвер...... angry
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #815 -: октомври 25, 2007, 21:15:58 »

Ами не знам как е по най-евтините места, но в един доста обикновен ресторант, никому известен кувертът беше 35 лв., в Царско село, където пак не е супер готино казаха, че кувертите започват от 45 лв. и че след 8 месеца със сигурност ще са повече, в Дипломатическия клуб в Горна Баня, където е като от 80-те кувертите започват от 50 лв., също с тенденция за увеличение, така че мисля, че куверт от 55 лв. в Грийнвил и условията там си е супер. Не знам къде има куверти по 25 лв. в що годе нормален ресторант в София в този момент. Не че не ми се иска и на мен да са по толкова пари, обаче.....
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #816 -: октомври 25, 2007, 21:20:21 »

Ами не знам как е по най-евтините места, но в един доста обикновен ресторант, никому известен кувертът беше 35 лв., в Царско село, където пак не е супер готино казаха, че кувертите започват от 45 лв. и че след 8 месеца със сигурност ще са повече, в Дипломатическия клуб в Горна Баня, където е като от 80-те кувертите започват от 50 лв., също с тенденция за увеличение, така че мисля, че куверт от 55 лв. в Грийнвил и условията там си е супер. Не знам къде има куверти по 25 лв. в що годе нормален ресторант в София в този момент. Не че не ми се иска и на мен да са по толкова пари, обаче.....
Леле, за какво говорите вие бе мацки?
Искате известен готин ресторант за 25 лв - няма да намерите.
Нашаето меню е 23,50лв и поскъпо да е -30 да стане ама 50  Oh my ...
РЕсторантът ни е Александър до централата на БСП
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #817 -: октомври 25, 2007, 21:23:31 »

В същия ресторант ходиме миналата седмица. Казаха около 30 лв. При цени сега. Освен в Панорамата на Парк хотел Москва, никъде не се ангажираха, че август 2008 цените ще са същите (аз и не очаквам). Повечето места където ходиме бяха между 30 и 35 лв., а не са нещо изключително.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #818 -: октомври 25, 2007, 21:31:12 »

Миличка, според мен изчакайте поне след нова година - имате доста време, те като ви гледат от кога сте тръгнали и си викат:
"Охо те отсега тръгнали -голяма сватба ще правят пари ще съберат..."
разбираш ли ме -знам че е мерак  girl_in_love
« Последна редакция: октомври 25, 2007, 21:43:03 от Вероника » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #819 -: октомври 25, 2007, 21:34:03 »

Аз също не държа да съм в известен ресторант, а просто да е хубав, визирам да не е в стил соц реализъм и т.н. На местата, които досега проверих със сповенатите куверти не ми харесаха -  нито Царско село, нито другите места. Не ми харесва и в Кемпински, нищо че там кувертите пак са скъпи. Примерно Чепишев, въпреки че е по-обикновен ресторант, много ми харесва, но отпада за нас като вариант, защото наши прятели си правиха там сватбата и не искаме да повтаряме, иначе там доколкото знам е по-евтин кувертът.

Вероника не знам вие кога сте запазвали ресторанта, но в момента навсякъде са се вдигнали цените. Даже пак ще повторя -цените, които казват по ресторантите в момента, най-вероятно до лятото ще са се увеличили.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #820 -: октомври 25, 2007, 21:40:07 »

gedemar съгласна съм че може да са малко завишени, ама и коледни празници идват и изкуственно всичко се вдига, но аз не мисля че няма достъпни и хубави ресторанти. А и не отдавайте голямо значение защото други важни неща правят сватбата - лично мнение. Аз Алексанър не го харесах  в началото -с тоя кръгъл бар по средата, ама на края излезе че там жената е най-точна, а това е по-важно от някакви мазни управители, които ни сматаха за поредната сватба.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #821 -: октомври 25, 2007, 21:44:52 »

Вероника права си. А и мен нещото, което страхотно ме дразни е отношението към нас, все едно сме поредните дошли за сватба, няма никакво индивидуално отношение, да покажат, че сме специални, уважение малко. Затова и ресторанти, които правят по 2 сватби в един ден аз ги отхвърлям като вариант. Така отпадна Лебеда в Панчарево. Може да се имат за велики, ама МОЯТА сватба няма да ги удостои с честта да бъде в техния ресторант. NO
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #822 -: октомври 25, 2007, 22:40:35 »

Миличка, според мен изчакайте поне след нова година - имате доста време, те като ви гледат от кога сте тръгнали и си викат:
"Охо те отсега тръгнали -голяма сватба ще правят пари ще съберат..."
разбираш ли ме -знам че е мерак  girl_in_love
Не смятам,че е чак толкова рано! Не виждам какво толкова от условията ще са по-различни след два месеца,с изключение на цената на куверта! А при нас положението е и малко по-сложно,тъй като милото е в чужбина! Искам като си дойде за коледа да му покажа набелязаните ресторанти и да решим кой ще е! защото той си заминава на 6ти януари и ще си дойде чак за сватбата! Нали все пак е и неговата сватба, и той трябва да хареса ресторанта! Най лошото е,че повечето управители се държат така,все едно ни правят услуга или подарък...... :girl_impossible:Направо не ми се мисли по празниците какво ще е,никой няма да ни обърне внимание! hysteric
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #823 -: октомври 25, 2007, 22:58:24 »

Вероника права си. А и мен нещото, което страхотно ме дразни е отношението към нас, все едно сме поредните дошли за сватба, няма никакво индивидуално отношение, да покажат, че сме специални, уважение малко. Затова и ресторанти, които правят по 2 сватби в един ден аз ги отхвърлям като вариант. Така отпадна Лебеда в Панчарево. Може да се имат за велики, ама МОЯТА сватба няма да ги удостои с честта да бъде в техния ресторант. NO

:bravo:Само така,миличка! В България имаме оооооще дълго да се учим на обслужване! И не го казвам назидателно,а с огромна тъга!Защото съм видяла на доста места в чужбина как влиза в сила правилото,че клиента винаги е прав и те обслужват така,че си оставяш парите с кеф в техния магазин или заведение! А тук ми се случи от вратата да ме изгледат,преценят дали не съм някоя важна клечка и да не ми обърнат никаво внимание! Така че просто тези заведения наистина няма да посрещнат моите гости!
sorry за Offtopic,но наистина ме е яд на хора,който не знаят как да си вършат работата,а само ти гледат в протмонето!
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #824 -: октомври 26, 2007, 07:28:27 »

В същия ресторант ходиме миналата седмица. Казаха около 30 лв. При цени сега. Освен в Панорамата на Парк хотел Москва, никъде не се ангажираха, че август 2008 цените ще са същите (аз и не очаквам). Повечето места където ходиме бяха между 30 и 35 лв., а не са нещо изключително.
Арлина, моля те кажи за колко гости сте говорили в Панорамата на Парк Хотел Москва, че и ние мислим да ходим до там, но нашата сватба няма да е повече от 50 души не съм съвсем сигурна, че изобщо ще ни обърнат внимание. Благодаааааря ти!
Активен
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines