Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:18:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 473508 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #720 -: август 26, 2007, 23:06:49 »

maslinka миличка ще ти бъда повече от благодарна ако ми дадеш координати  give_rose  give_rose Наистина съм в голяма чуденка и многооооооо ще ни помогнеш- а ако ти имаш нужда от помощ или въпроси около ресторанта питай с удоволствие ще помагам  good Wink give_rose
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: август 27, 2007, 22:05:20 »

Ние миналата седмица резервирахме ресторант Джия Бийч в Пловдив. Аз си мислех че е още рано да резервираме ресторанта(все пак сватбата е на 09 август 2008) но за всеки случай решихме да се обадим по телефона да питаме горе долу кога е добре да резервираме и ни отговориха че от сега до края на юли догодина няма свободни дати  Oh my ... И ние веднага си платихме капарто. Ресторанта е много красив, обаче тези дни прочетох разни негативни отзиви за този ресторант и взех да се притеснявам.

Вие какво ще кажете?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: август 28, 2007, 12:02:52 »

misskapriss: за този ресторант съм чувала най-различни отзиви. Макар, че моето мнение е отрицателно и го отхвърлихме като вариант категорично, те съветвам да отидеш на място да се срещнеш с управителката (поне доколкото аз разбрах основните проблеми идват от нейното виждане за това как ще се проведе тържеството). Мисля, че лесно ще можеш да се ориентираш дали вкусовете ви са сходни - ако е така, най-вероятно няма да имате проблеми, но ако твоите възгледи са по-различни - приготви си резервен вариант ...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: август 28, 2007, 14:57:02 »

Здравейте! Отново моля за помощ  smile! Тръгнахме да си търсим ресторант - сватбата ще е на 17.11.2007г
Става въпрос за София. Гледахме реклами за Горублянско ханче - предлагали и отстъпки за хотела, но  Oh my ... май не е така. Основният проблем е, че търсим ресторант с хотел тъй като половината гости ще пътуват. Иска ми с да пообиколим а не от 1-вият път да клекнем на Горублянско ханче. Там не ми хареса отношението на управителя, вместо той да обясни за какво става въпрос, какво предлагат за такива случаи ние му измъквахме изреченията от устата. Търсим нещо средно куверт 25-28лв, но държа много за настаняването на гостите, от 150 човека 70 ще са от провинцията. Организацията си я правим ние двамата сами и е трудно като не знаеш от къде да започнеш  sad
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: август 28, 2007, 20:41:56 »

Veronik , здравей smile Аз се сещам за Парк Хотел Москва, там съм била на сватба на Панорамата и беше много хубаво smile Незнам как са цените сега. Успех  good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: август 28, 2007, 23:46:35 »

Здравейте,
дайте отзиви от ресторант Централ на Пиротска
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: август 29, 2007, 16:45:33 »

Момичета пожелавам да намерите вашия ресторант защото ние с нашия имахме доста издънки.Ама да са живи и здрави поне си отиграхме.
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #727 -: август 29, 2007, 16:59:20 »

Veronik и аз ти препоръчвам ресторант "Панорама" в Парк Хотел Москва -той е и нашият ресторант.
Със сигурност събира 150 човека,защото и ние сме толкова,куверта е около 25лв. ,има подарък от ресторанта -  стая в хотела за първата ви брачна нощ  и  торта (която не е като тези които съм си представяла,но не е за изхвърляне  girl_wink ) А ако искаш да настаниш още хора в хотела ти правят отстъпка!
А и управителя на ресторанта е много мил!
Успех ти пожелавам в търсенето!  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #728 -: август 29, 2007, 19:44:53 »

Veronik и аз ти препоръчвам ресторант "Панорама" в Парк Хотел Москва -той е и нашият ресторант.
Със сигурност събира 150 човека,защото и ние сме толкова,куверта е около 25лв. ,има подарък от ресторанта -  стая в хотела за първата ви брачна нощ  и  торта (която не е като тези които съм си представяла,но не е за изхвърляне  girl_wink ) А ако искаш да настаниш още хора в хотела ти правят отстъпка!
А и управителя на ресторанта е много мил!
Успех ти пожелавам в търсенето!  good
Благодаря ти  kiss2
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #729 -: август 30, 2007, 17:36:20 »

Veronik , здравей smile Аз се сещам за Парк Хотел Москва, там съм била на сватба на Панорамата и беше много хубаво smile Незнам как са цените сега. Успех  good
Благодаря ти Дани! Утре ще ходим там, само се чудя дали ще събере 150 човека  crazy
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: август 30, 2007, 19:55:49 »

Veronik, мисля че събира толкова  good Но като отидете ще ви кажат smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: август 30, 2007, 20:03:18 »

Veronik, мисля че събира толкова  good Но като отидете ще ви кажат smile
Да утре ще споделя впечатления! Между другото аз много харесах р-т Крали Марко (зала Фестивална) но казаха че в петък и събота не правели вечерни сватби  Girl_sing
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: август 30, 2007, 21:07:50 »

 Oh my ... какъв е този ресторант?? Ако в петък и събота не правят вечерни сватби, кога ги правят???  crazy
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #733 -: август 30, 2007, 21:09:05 »

във понеделник и вторник сигурно crazy beating а колко души ще има да не би да са им малко и за това така да са казали не ги е срам
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: август 30, 2007, 21:56:10 »

Имали програма вечерта и заова не правели, лятото да ама зимата не. Иначе е много хубав- менюто е добро, столовете са си с калъфи, има си добра украса от воали и е кръгъл, като дансинга е по-ниско.
Ето http://svatbata.com/restaurants/krali_marko/krali_marko.htm
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines