Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 08:55:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 473542 пъти)
 
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 21, 2007, 12:36:37 »

изпратих ви я на маилчетата good
Благодария ти много  good
 @}->--Май ще си останем на варианта с градинското парти Wink
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 21, 2007, 12:39:29 »

Ох и аз много се радвам ще ресторанта са си купили такава украса то там се правят много сватби  и може би затова Bravo
Най-важното е, че украсата ти е харесала  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 21, 2007, 12:49:48 »

изпратих ви я на маилчетата good
Благодария ти много  good
 @}->--Май ще си останем на варианта с градинското парти Wink

няма защо give_rose
Активен
123
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #438 -: май 21, 2007, 14:47:25 »

Момичета, искам да Ви питам, имате ли ли впечатления и коментари от сватби или тържества в хотелски комплекс Sky Way, Симеоново, София?
То ние вече го избрахме за място на ритуала и тържеството, но ... ще се радвам, ако някой сподели с мен опита си! give_rose
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: май 22, 2007, 14:16:15 »

Предполагам, че вече си имате изготвена индивидуална оферта. Аз от това, което съм видяла (а то не е много Wink), оставам с впечатление, че това е един от средно скъпите (по мои разбирания) ресторанти, което е ок за не много голяма сватба, т.е според индивидуалните възможности.
На снимки само съм го виждала (т.е. може да греша), но ми се стори много кичозен с тези разноцветни светлинки и окачени тавани...., но това пак си е въпрос на индивидуален вкус smile
Важното е на вас да ви харесва като условия и интериор DANCE
Пожелавам ви мнооооого весело изкарване  CHEERS
Активен
kremi_91
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #440 -: май 24, 2007, 14:10:49 »

аз предлагам един ресторант в Пловдив казва се счармант много е хубав . С хубава кухня и обстановка  smile



Моля пишете на кирилица!
« Последна редакция: май 24, 2007, 15:10:33 от fiibi_bg » Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 24, 2007, 15:37:53 »

А някой има ли представа за ресторантите на Hotel Forum и Hotel Central в София- някакви впечатления, отзиви, някой да е бил там, помогнете, защото сме се спряли на него ама засега никой не може да ми каже нищо за тях???!?!?!?

Здравейте  DANCE и аз да се включа най-после активно в сватбените вълнения и обяснения  blush
и нашата сватба ще е в Централ Форум, на 18.08.07 ама обедна  smile куверта е около 27-28 + 1лв за алкохол, разбрах за сега че Enigma, Sabina, Smurfieta и Slancho  също са в този ресторант, момичета кога са ви вашите дати че неможах да се ориентирам, ще се радвам да споделите опит, изкарване и т.н  blush
Активен
dessita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #442 -: май 25, 2007, 09:08:18 »

Здравейте всички! Прекрасен е форумът, който сте създали. От 1 месец чета всичко, което пишете и страшно много ми помогнахте с взимането на решение сама да организирам сватбата си smile След дълги спорове с родителите на Милото стигнахме до консенсус за ресторанта (т.е. обедих ги) и сега отиваме с него да го капарираме. Дано никой не ни е запазил датата, защото преди 2 седмици беше свободна, ама сега... Стискайте палци! Желая ви много щастие на всички и знам, ще сватбения ден ще бъде най-прекрасният ден в живота ви girl_in_love
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 25, 2007, 14:38:20 »

Здравей dessita, добре дошла при нас!  good
Главно от помоща, която получих от момичетата тук, свалих стреса от подготовката на сватбата на половина  Bravo А и си е друго,когато има толкова много хора на едно място, с толкова творчески идеи и доброто желание да помогнат! Пожелавам ти успех, и стискаме палци за ресторонта!  good girl_wink
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #444 -: май 26, 2007, 19:05:29 »

Лелеле! Чета и не вярвам на ушите си! Какви сватби се наемате да правите момичета? 250 човека? Завиждам ви за куража! Поздравявам ви за ентусиазма. Де и аз да бях толкова смела...? Кой знае?

За толкова хора видях, че се затруднявате с избора на ресторант с "човешки" куверт - ресторанта на хотел Шипка е готин, има и хубава вътрешна градина и мнооого любезен персонал. Вътрешното помещение побира към 220-240 човека..Много друга информация не мога да ви дам, но чух за някакви куверти за около 25-30лв.

И в ресторанта на Плиска видях доста пространство, само едната зала ще побере гостите на едни мои бъдещи младоженци, по техни скромни сметки: 150 човека... angry

Отново браво за куража на всички!
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #445 -: май 28, 2007, 10:17:33 »

А някой има ли представа за ресторантите на Hotel Forum и Hotel Central в София- някакви впечатления, отзиви, някой да е бил там, помогнете, защото сме се спряли на него ама засега никой не може да ми каже нищо за тях???!?!?!?

Здравейте  DANCE и аз да се включа най-после активно в сватбените вълнения и обяснения  blush
и нашата сватба ще е в Централ Форум, на 18.08.07 ама обедна  smile куверта е около 27-28 + 1лв за алкохол, разбрах за сега че Enigma, Sabina, Smurfieta и Slancho  също са в този ресторант, момичета кога са ви вашите дати че неможах да се ориентирам, ще се радвам да споделите опит, изкарване и т.н  blush
Mandarinka, ние сме на 23.06 и разбира се, ще споделим впечатления, дано са положителни. Дотук само знам, че са вдигнали цените откакто капарирахме, но ще видим колко ще е крайната цена на куверта като отидем да уточним менюто. Струва ми се, че оставащото време няма да ни стигне за нищо, съвсем съм се побъркала  crazy
Активен
danni521
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Живота е прекрасен, живей го сега :)


« Отговор #446 -: май 28, 2007, 10:46:34 »

Здравейте!!! Сега се регистрирах тук и много ми харесва сайта, а можеш да научиш всичко, което те вълнува. Искам и аз да бъда полезна на булките от Пловдив. Предлагам, ако не сте се насочили към ресторант, да видите "Империал" - разполага с 2 зали, много е хубаво там, куверта е 25лв., кухнята е отлична, условията са прекрасни. Успех в избора  Good luck Good luck Good luck

Не пишете само с ГЛАВНИ букви!
« Последна редакция: май 28, 2007, 10:55:07 от maria_lakova » Активен
dessita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #447 -: май 28, 2007, 16:35:34 »

 Благодаря за милото приветствие foxy_ladykristi  smile Радвам се, че открих толкова много хора с моите вълнения тук! Дано и на мен да ми подейства отпускащо, защото сватбата е след по-малко от 4 месеца, а аз вече не мога да спя от вълнение! Междудругото резервирахме ресторанта и съм много  yahoo вече е сигурно на 22.09 ще е важното събитие  smile
Активен
dessita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #448 -: май 28, 2007, 16:54:01 »

Здравейте, аз сигурно трябваше да вървя по обратния ред, ама нали все бързам... Запазихме  си с Милото ресторант Лебед в Панчарево за сватбата. Имам познат, който миналата година там е правил сватба (в градината) и е много доволен от всичко, но нашата ще бъде вътре защото ще е на 22.09 и не искаме да рискуваме с времето, пък и ни казаха, че вече сватби в градината вече не правят. Някой дали е правил там сватба или пък е бил гост? Моля ви за малко впечатления!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: май 29, 2007, 09:58:00 »

dessita ,аз нямам лични впечатления,но мои приятели бяха скоро на сватба там и казаха,че ресторанта е страхотен и всичко е било перфектно!!!На дявам се,че и при теб ще е така!!!Успех!!! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines