Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 19:29:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 489433 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: май 17, 2007, 09:58:56 »

какво е мнението ви за въпросният ресторант crazy.На мен много ми хареса но ме притеснява факта,че искат да платим цялата сватба(всичките куверти) сега а сватбата е след 4 месеца.
Не мога да ти кажа нищо за ресторанта, но това, че искат да платите всички куверти предварително никъде го няма!  Oh my ... crazy Навсякъде, доколкото знам, се плаща само капаро, а малко преди сватбата се казва точната бройка на гостите, все пак до самата дата много неща могат да се променят  pardon
Аз не бих се съгласила да платя всичко предварително, особено 4 месеца по-рано  crazy crazy crazy
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: май 17, 2007, 09:59:39 »

Искат ви да платите всичко?!?! *crazy*Това ми се струва много странно!!!Вие не попитахте ли защо!!!Обикновенно искат само капаро!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: май 17, 2007, 10:04:40 »

какво е мнението ви за въпросният ресторант crazy.На мен много ми хареса но ме притеснява факта,че искат да платим цялата сватба(всичките куверти) сега а сватбата е след 4 месеца.
тези хора луди ли са crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 17, 2007, 11:03:13 »

не е коректно така!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: май 17, 2007, 11:04:53 »

Никак даже!  beating

Ами, ако платите, примерно за 100 души, а дойдат 80? Дали ще ви върнат парите, а?
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 17, 2007, 11:36:59 »

Наистина е много странно,че ви искат цялата сума сега.На нас ни искаха само 200лв. капаро и нищо друго. Girl_sing
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 17, 2007, 11:43:21 »

ние пък капарирахме само 100 лв  smile според мен не е редно да ви искат цялата сума сега  crazy
Активен
denvar4eto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


« Отговор #412 -: май 17, 2007, 14:38:29 »

Тези хора наистина се самозабравят NO
Активен
kiki
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #413 -: май 17, 2007, 15:13:48 »

Казват че така ни гарантират че до тогава няма да се променят условията(като цена на куверта и допълнителни проценти).Обиколих много други ресторанти навсякъде или вече е заето или е малко(100 човека сме ) и за това мисля да рискувам въпреки че се притеснявам много.  Girl_sing
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 17, 2007, 15:40:41 »

Какво ще кажете за следното:
От ресторанта ни искат такса "бушон". Това означава, че дължим такса върху внесения алкохол и то не малка. Тъй като сватбата е за доста хора (250 човека) и повече алкохол е необходим. Абе горе-долу ще трябва да платим 270 лв. за виното, 210 лв. за уиски, 60 лв. за водка, 90 лв. за ракия, 200 лв. за бира и сигурно ще трябва още. Mad girl Mad girl Mad girl girl_impossible girl_impossible

Но нищо не може да се направи. Добре, че не са ни накарали да плащаме куверт на персонала, които ще са 15 човека. Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 17, 2007, 15:46:05 »

a няма ли да ви излезе по евино ако алкохола е от ресорана?!
в повечето вече има такива такса,добре че в нашия не ни искаха Wink
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 17, 2007, 16:01:27 »

Маслинка,
Няма да ми излезе по ефтино. Сега куверта ми е 35 лв. Ако алкохола е от тях ще скичи на 70 лв. Става въпрос за х-л Принцес, който си е доста скъпичък и едно малко уиски е 6 лв.(само за сравнение). smile
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #417 -: май 18, 2007, 13:04:34 »

Здравейте, току-що се регистирирах, а от няколко дни следя темата с ресторантите.
Честно да ви кажа доста се притесних, като прочетох колко перипетии има със заведенията  nea . Ние от другата седмица ще започваме търсенето, но видях че някой имаше оферта от SkyWay и бих желала да я погледна (не че няма да отидем и до там де)
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 18, 2007, 14:10:15 »

какво е мнението ви за въпросният ресторант crazy.На мен много ми хареса но ме притеснява факта,че искат да платим цялата сватба(всичките куверти) сега а сватбата е след 4 месеца.

Въпросния ресторант има и плюсове и минуси.
На първо място - ако сватбата е вечерна, за да се вдига шум след 10 вечерта се изисква разрешение от общината.
По-малко от 100 души не искат да настаняват в градината.
Ако сте навън и завали - не е ясно дали ще се съгласят да ви преместят вътре и срещу каква сума, При всички положения, ако има хора в ресторанта, няма да ги преместят... Остават да си вечерят, а вие си продължавате сватбата.
И ние много обмисляхме варианта да сме там, но в крайна сметка не ни достигна кураж да поемем риска...
Препоръвам да поразгледаш из нета за отзиви - пусни Гугъла - напиши Сватба и Ресторант Лебед - излизат доста неща - не искам да ги коментирам ,защото не съм присъствала лично, но е добре да ги прочетеш според мен Wink
И успех  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 18, 2007, 15:50:28 »

Здравейте, току-що се регистирирах, а от няколко дни следя темата с ресторантите.
Честно да ви кажа доста се притесних, като прочетох колко перипетии има със заведенията  nea . Ние от другата седмица ще започваме търсенето, но видях че някой имаше оферта от SkyWay и бих желала да я погледна (не че няма да отидем и до там де)

на мен ми пуснаха оферта мога да ти я пусна по мейл ако искаш, но те правят сватби в една зала, а не в ресторанта NO

не мога да ти пусна лични  pardon

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: май 20, 2007, 10:42:53 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines