Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:25:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 61169 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 10, 2014, 21:27:27 »

blackisback, много продуктивен уикенд!  Bravo Гребенче мисля, че можеш да намериш във всяко малко (китайско) магазинче за фибички и тем подобни джунджурийки. Поне аз в такива съм виждала... Wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 11, 2014, 06:47:52 »

тъй като ми е болна тема искам да те питам какви подаръци си разменихте с кумовете ви  girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 11, 2014, 08:28:51 »

Кате, съвсем скоро и при мен ще се превърне в болна тема...и то не техните към нас, а нашите...Както писах в една друга тема тук, не знам какво да подарим на кумата. Кума и кумата не са двойка, но кумата е сгодена и си живее с момчето. Исках нещо и за двамата да е. Но тя казва, че си имат всичко...

Кума е лесен, колекционира монети, ще му купим от БНБ някаква.

Иначе кумата засега по мое желание ни взе един прекрасен сервиз за хранене. Сега искат с кума да вземат нещо, но и ние всичко си имаме. Та или ще ни вземат ваучер за секция от някой мебелен магазин, или ще направим някакъв списък с неща и те ще вземат произволно. Някакъв абсурден бюджет са си направили за подаръка, от който честно казано, ми е доста неудобно.

Искам да ви се похваля с букета, който избрах  heart

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 11, 2014, 08:44:47 »

Много е хубав букета! Това сладко оранжево... Bravo Много се чудих дали това да не е основен цвят на сватбата ни, тъй като ресторанта "носи" на подобен тип украса. Изборът ти е чудесен!!! smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 11, 2014, 08:57:19 »

Фели, вероятно и вие ще работите със същата мацка. Много е готина. Всъщност това оранжевко ще го има само в моя букет. Цветята в ресторанта ще са бели и зелени. На официалната маса са лилиуми, бели хризантеми със зелени тичинки и екрю рози. На масите за гостите са само хризантеми с по три рози. Колата ще е само с хризантеми и гипсофил.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #65 -: август 11, 2014, 09:20:33 »

Всички "дреболийки" са много красиви и стилни, много харесвам зелено, така че още повече ми харесват!

Букетът е много нежен и весел!

Страшно много работа си свършила наистина, поздравления!
« Последна редакция: август 11, 2014, 09:41:17 от Radiant » Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #66 -: август 11, 2014, 09:29:30 »

Букета ми е особено на сърце!    heart
В нашата украса ще има оранжево, в букета ми също. 
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 11, 2014, 14:02:16 »

blackisback, букетът е просто разкошен!!! Много нежен и супер свеж! give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 11, 2014, 14:18:57 »

Благодаря ви  heart забравих да спомена, че няма да има брокати на букета ми.

Изпитвам много топли чувства към хризантемите и мога да ги нарека любими цветя. Баба ми отглеждаше на вилата много и всякакви. Имам чувството, че все още усещам миризмата им, както и онези есенни слани, заради които покриваше с одеала цветята. Пушекът от селските печки и топлото слънце, което галеше лицето, въпреки ниските температури; сгушените котки и парата от ноздрите на кучето. Ех  heart

Жалко, че баба ми не гледа вече такива цветя..

JustRain, сваляй направо снимката и я показвай на вашата цветарка.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #69 -: август 11, 2014, 14:28:22 »

blackisback, много си мила!   heart
Това си е твоят букет, обаче. Не бих искала да "крада" от чуждото старание.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 11, 2014, 14:35:30 »

Ами ние няма най-вероятно да работим с тази жена, защото кака на годеникът ми се занимава с такива неща и тя ще ни украси всичко като подарък smile За сега така стоят нещата, пък ще видим smile
Аз дори си нямам на идея какви са цените и колко би струвало да се украси всичко - букет, маса на младоженци, другите маси, автомобил, бутониери... crazy Гледах букети в нета на цена около 60-70-80 лв. и нагоре :O Доста ми се видя, така ли е наистина?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 11, 2014, 19:40:15 »

JustRain, както си прецениш smile
Feli, честно казано, очаквах много повече да струват компонентите. Букетът ми само е по-скъпичък и ще бъде 85 лв., но в крайна сметка той ще е с мен навсякъде, на всяка снимка, така че по-важното е, че като го видях, ми се разтуптя сърцето.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 11, 2014, 19:47:15 »

blackisback за вас може и да е късно, но ние с нашите кумове не си разменяхме подаръци pardon За нас беше достатъчен подарък, че са се съгласили да ни кумуват, а и кумата ни е доста затруднена.
От нас им подарихме по един символичен подарък, гравирани ръкавели на кума и гривна на кумата.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #73 -: август 11, 2014, 20:33:35 »

blackisback, благодаря за предложението още веднъж! Липсва ми гушкащата емотикона от Мамма-та, та затова -   Flower

Feli, ние сме с агенция и мога да ти кажа за какви цени на украсата сме говорили, ако искаш.
Специално за букета ми казаха, че най-много им излизал 50 лв.    Victory
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #74 -: август 11, 2014, 20:38:38 »


Специално за букета ми казаха, че най-много им излизал 50 лв.    Victory

За букета много зависи колко цветя има и колко зеленина. Ако е само от цветя, плътен кръг, стига до 100-120 лв.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines