Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:55:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226043 пъти)
 
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #375 -: януари 07, 2013, 17:06:03 »

Да, ценовият диапазон е доста голям - когато са на намаление, роклите са изключително изгодни, имайки предвид качеството на изработка и платовете. Също така има и над 1500лв., но е различно. Ако имаш късмет може би все още има рокли в разпродажба  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 07, 2013, 17:08:22 »

А до кога са намаленията във Феде?
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #377 -: януари 07, 2013, 17:13:45 »

Виж това не знам  resent Не си спомням дали пишеше нещо тъй като ходих през Декември. Ако не се лъжа пишеше, че е до изчерпване на количествата, но не съм сигурна. Да не те подведа и ако не искаш да се разхождаш напразно защо не се обадиш по телефона и не попиташ. Мисля, че на техния уебсайт има и номера в магазина. Успех Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 07, 2013, 17:34:11 »

Виж това не знам  resent Не си спомням дали пишеше нещо тъй като ходих през Декември. Ако не се лъжа пишеше, че е до изчерпване на количествата, но не съм сигурна. Да не те подведа и ако не искаш да се разхождаш напразно защо не се обадиш по телефона и не попиташ. Мисля, че на техния уебсайт има и номера в магазина. Успех Wink
Благодаря много, наистина е най-добре да се обадя smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 08, 2013, 09:58:21 »

Преди две вечери минах покрай магазина и на витрината стояха манекени с надпис Sale, така че явно още продължава  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 08, 2013, 10:19:38 »

една хубава статия на английски за това как да изберем своята Рокля smile
http://www.realsimple.com/holidays-entertaining/weddings/dress-attire/wedding-dresses-how-to-choose-perfect-dress-for-your-body-type-10000001706135/index.html
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #381 -: януари 08, 2013, 10:19:47 »

Здравейте, момичета!
Може ли някоя от вас да ми препоръча дизайнер на булчински рокли и друг добър дизайнер, който може да ми ушие качествено рокля на La Sposa на прилична цена. Готова съм да дам повечко пари за хубав сатен и дантела, но поне за самото ушиване искам да намеря някой, който да не ми съдере съвсем кожата  blush
Благодаря ви!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #382 -: януари 08, 2013, 10:50:48 »

Тези Феде изглеждат мн добри, за първи път виждам български рокли, които да се доближават по изглед на чуждите! Мисля обезателно да ги посетя, може би биха се съгладили да ушият моята рокля, изглежда че разполагат с добри платове.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 10, 2013, 10:14:17 »

Във Феде разпродажбата е до 24.01. Ето това публикуваха вчера във ФБ:
"До 24 януари в бутика на FEDE fashion studio можете да намерите рокли от разпродажба на мостри, като официалните са от колекции Dreams, Domino и PRIMA, а булчинските са от колекции Bianca Neve, Si и VERDE. Заповядайте!"
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 12, 2013, 18:37:37 »

Днес бях в Fede и наистина роклите са за около 600 лв намалени от 1200, но са останали 10-тина модела, само размер М и естествено като мостри са позацапани от пробване...
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #385 -: януари 13, 2013, 11:41:20 »

Здравейте момичета, аз също стигнах до момента, в който трябва да си намеря рокля и честно казано не предполагах, че е толкова трудно! Досега смятах, че това е най-лесната и приятна част от организацията на сватбата, но се оказа, че съм грешила!
Хубавото е, че съм се спяла на един модел рокля, която е на Demetrios, но още не съм посетила магазина им в София и не знам дали там ще го има въпросният модел в наличност. В най-скоро време планувам да го посетя и ако не купя рокля, то поне искам да пробвам, за да видя дали ще ми стои добре въпросният модел. Преди това  обаче исках да Ви попитам дали знаете как вървят цените на роклите там и съответно дали ако надвишават много възможностите ми е възможно да се ушие някъде на по-приемлива цена? Не съм сигурна дали ако се направи с други платове ще изглежда по същия начин и дали няма да се разочаровам от крайния резултат.sad
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 13, 2013, 12:26:11 »

Не съм сигурна дали ако се направи с други платове ще изглежда по същия начин и дали няма да се разочаровам от крайния резултат.sad
Поради същата причина и аз се отказах да си шия по поръчка и купих готова рокля от Асеновград. Дори и да са същите платовете, пак нямаш гаранция, че ще ти я ушият както искаш. За съжаление обаче роклите, които разглеждаме из сайтовете на известни дизайнери, не са по джоба на повечето от нас. Ако имаш възможност отиди до Асеновград. Има и прилични рокли на достъпни цени.
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #387 -: януари 13, 2013, 14:41:45 »

Здравейте момичета, аз също стигнах до момента, в който трябва да си намеря рокля и честно казано не предполагах, че е толкова трудно! Досега смятах, че това е най-лесната и приятна част от организацията на сватбата, но се оказа, че съм грешила!
Хубавото е, че съм се спяла на един модел рокля, която е на Demetrios, но още не съм посетила магазина им в София и не знам дали там ще го има въпросният модел в наличност. В най-скоро време планувам да го посетя и ако не купя рокля, то поне искам да пробвам, за да видя дали ще ми стои добре въпросният модел. Преди това  обаче исках да Ви попитам дали знаете как вървят цените на роклите там и съответно дали ако надвишават много възможностите ми е възможно да се ушие някъде на по-приемлива цена? Не съм сигурна дали ако се направи с други платове ще изглежда по същия начин и дали няма да се разочаровам от крайния резултат.sad

Здравей! Моя приятелка преди 2 години си купи рокля от Арети (представителя на деметриос) и нейната беше 1300лв. Моделите, които беше харесала тем бяха между 1200 и 1600. Мисля че зависи и от това дали имат готова рокля при тях или трябва да я поръчват. Но материите на роклите им са наистина уникални - рокля от такъв сатен като там, честно казано не съм виждала в Асеновград. Вече зависи дали можеш да си го позволиш или не smile аз лично се спрях на по-икономичен вариант
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #388 -: януари 13, 2013, 16:38:20 »

Благодаря за информацията! Честно казано 1300 лв би била добра цена за мен, но не съм убедена дали точно този модел е на такава цена. Моделът, който искам е покрит изцяло с дантела отгоре и ми се струва, че ще е по-скъп.
Аз ще проверя разбира се, но проблемът е, че ако роклята е по-скъпа не вярвам, че ще намеря подобен модел в Асеновград. В този случай ще трябва да се доверя на някой да я ушие, а както казах това доста ме притеснява,още повече, че изчетох доста мнения на булки от форума, които са си изпатили с различни шивачи, които са им обещавали, че всичко ще е ок, а в крайна сметка са били разочаровани от крайния резултат. sad
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #389 -: януари 13, 2013, 18:20:20 »

Аз пуснах снимки на моята рокля малко по-нагоре, но да кажа как си я избрах. Е, не е от дизайнерски магазини и скъпи дантели, но на мен си ми хареса. Аз лично исках да избегна обикалянето по магазини и меренето на рокли, макар че това винаги се прави. Аз нямах и много време. Тъй като исках да е с дълъг ръкав, а избор много на такива няма - все са с бюстиета, а исках нещо различно. Намерих си по интернет няколко, моя приятелка ми препоръча шивачка.Показах и какво искам, отидохме до асеновград, купихме платове, дантели и много бързо ми я уши. Много съм доволна от крайния резултат, а и цената за шев и платове беше нормална - 450лв. Можех да си позволя и по скъпа рокля, но сега като всичко мина рокля за над 1000лв. ми се струва много. Всичко е въпрос на средства, естествено и вкус, но и за по малко парички и добър шивач, може да се изработи хубава рокля! Успех на всички бъдещи булки smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines