Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:50:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226041 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #300 -: ноември 18, 2012, 16:27:20 »

Не мога да не споделя Fall 2013 на Vera Wang. Обемът и феерията завладяват отново модните дефилета!
http://www.verawang.com/veraunveiled/2012/10/fall-2013-bridal-show/  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 18, 2012, 17:19:10 »

Casky, сутиенът бриджитка може да се предлага и с презрамки. Типично за бриджитките не е това, че се носи без презрамки, а формата. За това препоръчвам на момичето като ходи да си купува сутиен, ако й предложат сутиен с махащи се презрамки, да има едно наум. Ето какво препоръчвам аз, на Wonderbra:

И тъй като сме офтопик, да върна темата - малко се поунесох пак в сватбената вълна заради моя близка приятелка, която стяга сватба, и гледах новата колекция на Pronovias. Как е възможно да има такива разкошни модели (а това все пак не е висша мода), а в България да има такъв малък избор по магазините  angry ? Моделите са все едни и същи тук, ползва се ужасна, твърда дантела, слагат брокат и изобщо все едно сме още в 90-те  nea .
флаинг, така е, страшно остарели морално модели, а по сайтовете на фирмите- страхотни и недостижими, без полет до чужда столица, за нас рокли . cray
Жози, Вера Уанг ми е мн любима heart- това което ми харесва, е че почват да закриват деколтетата вече, с дантела или болера, някак си ми се ще да го има и този вариант, а не само разголено отрязано деколте, което не на всички стои добре.
« Последна редакция: ноември 18, 2012, 17:22:43 от emmmmmy » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #302 -: ноември 18, 2012, 17:37:08 »

Ем, моделите с дантела на деколтето, ми се струва, че правят булката много грациозна, мистериозно красива и елегантна!  heart Гласувам с две ръце за този тип модели, въпреки че моята е с отворено деколте.  smile
Кейт е в челните позиции за идеална булка в представите ми. Истинска принцеса от приказките!
« Последна редакция: ноември 18, 2012, 17:44:59 от Josephine® » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #303 -: ноември 18, 2012, 17:49:13 »

Casky, сутиенът бриджитка може да се предлага и с презрамки.
То е ясно, че се предлагат с презрамки, но са направени така, че да могат да се носят и без. Този модел, който си показала е точно такъв и също съм на мнение, че е доста добро решение. Ако не се лъжа на Stella имаше подобен, на малко по-ниска цена.
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #304 -: ноември 20, 2012, 17:06:37 »

Благодаря ви за съветите, ще започна от копчето, за да стина до роклята smile

Да, да, точно заради джобовете е всичко. Хвърлях поглед и на нещо подобно:
, но все още съм с усещането, че ще се чувствам дискомфортно и ще треперя дали случайно няма да покажа без да искам повече плът от необходимото. Моделите изглеждат страхотно на манекенките, обаче на тях им липсват сантиметрите, които имам аз в гръдната област ако мога така да се изразя  blush
А на този, втория модел сякаш изглежда дори, че горната част е корсет, или поне под него тялото стои как да кажа... фиксирано?
 
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 20, 2012, 20:57:01 »

Мила, един съвет - ако имаш едър бюст, с рокля без презрамки ще е голям екшън. Ако те дразнят презрамките, моя приятелка с подобен проблем миналата година беше с рокля с едно рамо и изглеждаше фантастично, така че това също може да е вариант за теб.
Иначе силуетът, на който си се спряла, на мен много ми харесва, стискам палци да намериш твоята рокля smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 21, 2012, 10:12:37 »

зависи от роклята, аз не мога да кажа че съм с малък бюст...дори бих казал ми е голям, но роклята ми беше през презрамки, горната й част беше с вграден корсет, просто като ти я ушият по теб ако е направена като хората няма мърдане! Аз съм много доволна!
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 21, 2012, 14:10:07 »

Жози, Вера Уанг ми е мн любима heart- това което ми харесва, е че почват да закриват деколтетата вече, с дантела или болера, някак си ми се ще да го има и този вариант, а не само разголено отрязано деколте, което не на всички стои добре.
Ем, моделите с дантела на деколтето, ми се струва, че правят булката много грациозна, мистериозно красива и елегантна!  heart Гласувам с две ръце за този тип модели, въпреки че моята е с отворено деколте.  smile
Напълно съм съгласна. Вече съм коментирала, че моята рокля ще е с ръкави. Тук някъде из форума прочетох преди време коментар на някой специалист(фотограф или видео оператор, не си спомням точно), който гласеше "само не си взимайте рокля с ръкави, стои ужасно". Този коментар меко казано ме изуми. Не всички дами са с перфектни размери. Булчинските рокли по принцип прикриват много недостатъци, но ръцете си остават една от най-"издайническите" зони от дамското тяло. Едно красиво болеро или нежни дантелени ръкави, не само ще прикрият тази проблемна част, но и ще предадат много женствен и изтънчен вид. Ето няколко примера от мен  smile



Не виждам нищо грозно и ужасно в тези снимки, а точно обратното Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 22, 2012, 12:09:42 »

Съгласна съм  с Josephine! Ако имаш хубав вграден корсет няма значение дали има презрамки. Моята рокля беше без презрамки с такъв корсет  и нямах никакви проблеми! Не можех да я мръдна наникъде - нито надолу, нито нагоре, след като ме закопчаха Wink
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 23, 2012, 16:46:36 »

Никъде във форума не намерих подобна тема и затова реших да попитам тук бившите и бъдещи булки колко време преди сватбата са си купили роклята и кога са започнали повечето приготовления за самото тържество?
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 25, 2012, 13:54:47 »

vampire_lady, дали ще купуваш готова рокля или ще шиеш. Моята рокля я избрах около 3 месеца преди сватбата, но аз я взех готова, само й направиха леки корекции. Ако ще я шият може би е по-добре да я поръчаш по от рано smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #311 -: ноември 25, 2012, 14:03:55 »

Цитат на: Ivanina  link=topic=33088.msg565644#msg565644 date=1353839999
Получих роклята и тя изглеждаше точно както съм си я мечтала.Всички бяха очаровани от роклята ми.
Ето това е важно smile Много хубава булка give_rose
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 25, 2012, 14:29:16 »

dixie засега плановете ми са да я поръчам от интернет. Предполагам, че е добре да я поръчам по-скоро, защото ако не ми хареса да имам време да реагирам. А иначе сватбата се очертава да е юли месец
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #313 -: ноември 25, 2012, 14:35:20 »

dixie засега плановете ми са да я поръчам от интернет. Предполагам, че е добре да я поръчам по-скоро, защото ако не ми хареса да имам време да реагирам. А иначе сватбата се очертава да е юли месец
Ами след като ще е по нета е добре да е не по-малко от 3 месеца преди това. Като сложиш 2 за шиене и доставка и 1 за реакция, ако нещо не е наред. Съветвам да имаш предварително шивач, който би реагирал при необходимост, за да не губиш време в откриване в последствие smile Дано не се налага give_rose
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: ноември 25, 2012, 16:17:43 »

 Offtopic  vampire_lady, щом ще поръчваш по нета те съветвам първо да седнеш и хубаво да прочетеш темата за поръчка на булрински рокли онлайн. Wink И тогава да действаш. Аз ако съм на теб бих се захванала още от сега с проучване - от къде какво и тн. Търси изпитани селъри, фирми и сайтове. Много от момичетата са пазарували по този начин рокли и могат да ти помогнат . Бъди много мнителна и внимавай със сайтовете, аз за жалост имам доста горчив опит с онлайн покупките от Китай, така че имай едно на ум. Желая ти успех  и се надявам скоро да те видим в целия ти булчински блясък! Wink
Ето линк към темата : http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32953.0.html
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines