Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:00:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226032 пъти)
 
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #195 -: август 21, 2012, 12:13:32 »

Момичета, знаете ли добро химическо, където да гладят роклите с пара на надуваем манекен  Girl_hide Хем не ми се иска да я давам да не я съсипят, хем си представям къква борба ще е, ако трябва да се глади вкъщи  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 21, 2012, 13:25:56 »

зайче това си е проблем. Ние едва не съсипахме булото с парата вкъщи. не я пробвай сама!
Ако има някой с реално отзиви за химическо, нека пише! give_rose
Има значение и дали по роклята има елементи , лепени със силикон.
Става дума за София.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #197 -: август 21, 2012, 14:03:33 »

Доколкото знам няма лепено със силикон по роклята. Има перлички, но те са зашити.
Еми, какво му се случи на твоето було? Сега се сетих, че и моето е на хармоника  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 27, 2012, 18:52:04 »

Момичета, предстоящи булки, избирайте си роклите не само на вид, ами дръжте на удобството , защото особено в жегата е страшно , ако роклята е неудобна. Аз бях като в херметично затворена фурна с тази полурусалка... angry
гледайте винаги да ви е Ок на тялото, чака ви дълъг ден и танци. За всеки случай- една къса рокля в колата- на мен ми беше много от полза!!! blum
Активен
nelipetkova
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #199 -: август 31, 2012, 08:53:56 »

http://prikachi.com/images/680/5207680Y.jpg
http://prikachi.com/images/681/5207681d.jpg

Всеки модел рокля може да бъде удобен. Стига да не се изхвърляме.
Ето какви снимки намерих ви нтернет smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 31, 2012, 10:02:02 »

Един съвет от мен - не позволявайте на младоженеца да ви вдига на ръце след ритуалната, ако има шанс роклята ви да не издържи biggrin Моята има набор от тюл отгоре и при вдигането леките шевове към сатена отдолу се скъсаха, след което се наложи да я държа постоянно при вървене, защото иначе се претрепвах biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #201 -: август 31, 2012, 10:19:07 »

Моята е доста богата рокля, но е страшно удобна. Сигурно общото тегло е около 5 кг tease Но при мен всички тюлове, пластове и обръчи са на пола и там пада основната тежест. Отгоре е цяла рокля, която е много лекичка. Шлейфът ми се сваля - още едно предимство, даже мога да сваля и фустата и става рокля - къса отпред и по-дълга отзад  smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 31, 2012, 12:56:39 »

Момичета, знаете ли добро химическо, където да гладят роклите с пара на надуваем манекен  Girl_hide Хем не ми се иска да я давам да не я съсипят, хем си представям къква борба ще е, ако трябва да се глади вкъщи  nea
Моята също се беше намачкала закачена и опакована в калъфа, а за булото да не говорим....отидох в Сватбения ценът, откъдето я купих и помолих да ми я изгладят вечерта преди сватбата  Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #203 -: август 31, 2012, 13:41:02 »

Моята също се беше намачкала закачена и опакована в калъфа, а за булото да не говорим....отидох в Сватбения ценът, откъдето я купих и помолих да ми я изгладят вечерта преди сватбата  Wink
Аз им писах. Казаха, че гладенето е безплатно. Обаче се чудя още. Доста ми е далече и доката се прибера пак ще се смачка  huhhuh.gif
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #204 -: август 31, 2012, 13:46:45 »

Така е, но по-добре да е леко намачкана, отколкото да я съсипеш с гладене вкъщи. Никой няма да обърне чак такова внимание, защото тя ще се намачка и при носенето в самия ден, няма да стоиш само права, предполагам, просто не се притеснявай, окачи я ня влажно място, това ще оправи леките гънки.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #205 -: август 31, 2012, 16:23:35 »

Тук съм писала къде ми гладиха роклята.
Активен
praskova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #206 -: септември 03, 2012, 07:43:20 »

Момичета чета ви отдавна но не съм писала във форума до сега. Вече си поръчах Моята рокля но имам леки притеснения.  crazy Магазина където я поръчах е Мони защото единствено там намерих модела, който да е достатъчно изчистен и да ми харесва а същевременно да е на сносна цена (същата рокля бе с 400 лв отгоре в един доста известен бутик в София). Някоя от вас има ли преки впечатления от този магазин ? Благодаря ви предварително  smile
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #207 -: септември 03, 2012, 11:12:29 »

Кумата ми си взе от там роклята за бала. Мънички са, но работят добре и евтино, ако кажеш точно какво искаш, ще го изпълнят.
Активен
praskova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #208 -: септември 05, 2012, 08:16:43 »

Estlar благодаря ти много ! Вече 3та седмица чакам да стане готова роклята и ми е много притеснено..
 girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 06, 2012, 13:57:51 »

Да дам отзиви и за роклята ми от венчавката от Сватбения център София: удобна в горната част, ужасно неудобна в долната, заради това че ме убедиха шивачките да е по-дълга, тъй като съм щяла да бъда с отделна фуста с обръчи. Е да, ама въпреки това пак не бяха преценили дължината на полата ми и обрах и съборих всичко което можех по земята и пода  blum . Повече рокля с отделни (невградени обръчи) - Никога. NO
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines