Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:12:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226015 пъти)
 
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 23, 2012, 07:54:06 »

Прекрасна си, честито!
Мерси  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 23, 2012, 08:03:49 »

страхотно ти стои роклята, а и много харесвам обувките ти....точно такъв тип си търся и аз..
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #122 -: юли 23, 2012, 14:29:41 »

И аз си имам рокличка  danceg.Купих си я от Стоян Радичев и съм безкрайно доволна от отношението и обслужването както от негова страна,така и от страна на консултантката в магазина.Снимка ще се опитам да кача след няколко дни  good

Чакам с нетърпение да видя роклята ти, защотото и аз след 1-2 обиколки по магазините  из София и Асеновград, прецених, че Стоян Радичев е страхотен. И моделите му и платовете са много добри. Аз много започнах да се обърквам. Всъщност харесах 1  рокля на Радичев и 1 на Петя Камишева. И двете са много изчистени, прави рокли и това, което ме притеснява е дали няма да са много обикновени, като гледам колко яки снимки стават с пищни булченски рокли и се обърквам
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #123 -: юли 24, 2012, 13:03:54 »

Iztre6tqlka, аз също си взех роклята от Стоян Радичев и съм много доволна. Доверих му се напълно, след като си поговорих с него просто знаех, че не може да ме разочарова! Харесах си една рокля, но промених доста неща в нея и се получи дори по - добре отколкото си я представях. Интересно ми е на какво моделче си се спряла. Ще чакам с нетърпение да видя снимка.  give_rose yahoo
« Последна редакция: юли 24, 2012, 13:11:58 от Bride♥ » Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #124 -: юли 24, 2012, 15:56:23 »

Bride,  а дали може да споделиш и ти какво моделче си си взела. И моето мнение за него е, че е страхотен. А и платовете изглеждат по- качествени от доста други места
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #125 -: юли 24, 2012, 16:40:17 »

Lady_sunflower, с удоволствие ще покажа роклята си, но ако нямаш нищо против снимката да я кача след самата сватба. Сега съм я скрила на тъмно, увита е в бели чаршафи и разни други найлони, за да не се зацапа или някой буболец да не си направи предсватбено пиршество с нея  blum
« Последна редакция: юли 24, 2012, 16:44:11 от Bride♥ » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 24, 2012, 20:39:23 »

Взех си Роклятаааа  yahoo
Много съм щастлива и доволна! Има я в албума ми. Взех си и дълго було от тюл с нежен шев по краищата.
Аз съм поредната доволна булка, поръчала роклята си от Булвеси по снимка! Обслужването, отношението и изпълнението там са на светлинни години над останалите! Благодаря на Весела Сорчева, че сбъдна мечтата ми за сватбена рокля! Благодаря от сърце и на всички момичета, които споделят мнения и впечатленията си от различните сватбени агенции и ателиета! Късметлийка съм да попадна на този чудесен форум, който наистина помага на бъдещите булки!  heart
БЛАГОДАРЯ!  give_rose

П.П. За справка - снимка на оригиналната рокля от Мори Лий има в галерията ми. Можете да я сравните с моята smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 24, 2012, 20:42:16 »

Взех си Роклятаааа  yahoo
Много съм щастлива и доволна! Има я в албума ми. Взех си и дълго було от тюл с нежен шев по краищата.
Аз съм поредната доволна булка, поръчала роклята си от Булвеси по снимка! Обслужването, отношението и изпълнението там са на светлинни години над останалите! Благодаря на Весела Сорчева, че сбъдна мечтата ми за сватбена рокля! Благодаря от сърце и на всички момичета, които споделят мнения и впечатленията си от различните сватбени агенции и ателиета! Късметлийка съм да попадна на този чудесен форум, който наистина помага на бъдещите булки!  heart
БЛАГОДАРЯ!  give_rose

П.П. За справка - снимка на оригиналната рокля от Мори Лий има в галерията ми. Можете да я сравните с моята smile
Честито, ivelka! Моделът на Мори Лий е много хубав, само че не виждам твоята рокля  blush

Едит - все едно нищо не съм казала biggrin Честито, дано преживееш много много хубави емоции с нея!
« Последна редакция: юли 24, 2012, 20:44:35 от flyin » Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #128 -: юли 24, 2012, 20:42:33 »

Роклята е разкооооооооошна! Влюбих се! Честито! Нямам търпение да видя всичко на куп - прическа, грим, воал и т.н. Ама тя ти стои просто перфектно! Браво! give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 24, 2012, 20:49:05 »

Много благодаря и много се радвам, че ви харесва! Щом кумата и свекървата искрено ме харесаха с нея, значи знам със сигурност, че е перфектната рокля за мен smile  danceg Girl_hide
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #130 -: юли 24, 2012, 21:44:24 »

Честито ivelka !!! Прекрасна рокля,пожелавам ти също толкова прекрасна сватба!!! Съгласна съм с теб относно Булвеси,аз ще ходя в петък за моята рокля и вече нямам търпение   yahoo Също така споделям мнението ти за форума,наистина без всички тук и съветите им,не знам как щяхме да се справим с организацията!!!Та на всички едно огромно благодаря!!!  Bravo  give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #131 -: юли 24, 2012, 23:39:44 »

Ivelka, Честито ! Прекрасен е моделът на  MoriLee. Много красива рокля smile

Bride, нямах предвид да снимаш конкретно твоята, просто се интересувах кое моделче от сайта или от facebook, но ще изчакаме големият ден smilesmilesmilesmile. Сигурна съм, че Стоян Радичев е правилният избор

Момичета дано и аз скоро се похваля с рокля. Днес пак мерих и за нито една не мога да кажа "Това е"
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #132 -: юли 25, 2012, 09:00:20 »

Много искам да я покажа, но като че ли съм малко суеверна и затова ми се иска преди сватбата никой да не я вижда. А и се притеснявам младоженеца да не чете тук - той сам си каза ако може роклята да не стои у нас, защото ще разкъса всичко за да я види...  angry Пожелавам ти да си намериш перфектната рокля за теб! Ще те чакаме някой ден да ни зарадваш с новина, че си я намерила! smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 25, 2012, 09:21:05 »

Ивелка, честито! Роклята ти е прекрасна и ти стои невероятно! give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 25, 2012, 09:24:23 »

Ivelka, честита рокля! Много е красива и изработката е на ниво.  Bravo Ще бъдеш прекрасна булка! С интерес ще чакам снимки от сватбата - много ще е елегантна.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines