Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 10:39:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226007 пъти)
 
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #90 -: юли 13, 2012, 11:39:11 »

macituu, наистина зависи от ателието, където си я поръчала, но е нормално да кажат и кога горе-долу да очакваш първа проба... Аз бих им се обадила, средата на юли е, все пак.
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #91 -: юли 14, 2012, 12:00:20 »

Ух, малко се поуспокоих. Благодаря ви! Нямам търпение да дойде сватбата ми... супер много се вълнувам! благодаря ви!
Мила, обади се, би трябвало даже да са ти я ушили за това време. Стискам палци
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #92 -: юли 14, 2012, 15:35:26 »

Мили дами, предупраждавам ви да не стъпвате в сватбения салон на Пиротска, в малкия Цум. Първия път, когато отидох там, всичко беше наред, пробвах ролки без проблем, дажи си бях харесала модел или два на първо четене (беше много рано). След месец отново минавах от там и се качих да видя това, което съм харесала, този път консултантките бяха други, за проба този път се заплащаше 20лв, доста неочаквано за мен, при положение, че вече съм пробвала там. Това окончателно ме отказа от тях за булчинска рокля и си намерих други хора. Както и да е. Днес обикалях за дреболийки и си спомних, че имаха такъв щанд, в момента, в който казах, че искам късметчетата да са само с бели бонбонки, ако може, и си избирах между няколко модела в нашия цвят, връхлетя една жена, която започна да ни обижда, да ни крещи, да ни гони, защото сме нямали вкус, като ни гледала сме били аутсайдери, ама с такова искрено презрение и отвращение, че аз онемях и не можех да мръдна. Последва канонада от обиди, които не бях чувала в живота си, защото съм мил и неконфликтен човек, такава просташка агресия срещам за първи път, сигурно съм живяла под похлупак, не знам. Това "изживяване" ми провали целия ден. Моля ви, никога не ходете там, освен ако не искате да си развалите цялото удоволствие от сватбената подготовка. Ще пусна това и в темичката за дреболийките и в черния списък, ако модераторите сметнат, че този пост не е подходящ за темата, моля да го изтрие, Благодаря.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #93 -: юли 14, 2012, 19:43:32 »

Какво съвпадение! Аз точно днес ходих там да си търся воал. Казах на продавачката, че искам воал от италианския тюл- това е този по-тънкия, по-фин е. Тя каза, че нямат и не знае какъв е този "тул". Всеки идва и иска разни измислени неща, без да знае нищо. Аз направо и казах да провери в Интернет и че много се излага от това, че не знае. Но иначе наистина по-груба жена и неука не бях виждала. Тя през цялото време го наричаше  "тул".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 15, 2012, 10:59:29 »

Аз мога да се похваля вече че си имам рокля и за гражданското yahoo yahoo yahoo.
Не е това, което очаквах, тъй като както знаете моята не дойде заради измамници, но  пък е хубавка и лекичка. Не останаха много пари- заради посредниците Ломбард, които ми ги откраднаха  nea , така че е нисък ценови клас.
Русалка тип, с бродерия в горната част и няколко камъчета сваровски тип, вградени обръчи ( много по удобни от отделната фуста ) и две рози от органза отстрани на полата, от Нимана, Карлово.
За втори път - хубаво обслужване и стесняване и скъсяване на рокля безплатно за 3 -4 часа! shok
Заслужават си 2та часа път до тях ! smile
единствената ми забележка е че нямаха калъф да ми я приберат и я слагаха в 2 плика . Казаха че са им свършили калъфите.
Снимки ще показвам след сватбата. blum
За разлика от сватбения център, където ми държаха роклята за венчавката 15 дни и пак имам забележки по корекцията. sad

п.с Силуетът е този, споделям го, защото се оказа адски удобен, когато не е съвсем плътно обрана роклята по ханша и е с връзки, за да се сяда удобно  good
« Последна редакция: юли 15, 2012, 11:13:22 от emmmmmy » Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 15, 2012, 11:32:46 »

Еми, мила честито!!  Offtopic Много съжалявам, че и ти трябваше да преживееш разочарованието, през което минах аз с покупките от интернет..sad(( Дано няма повече непредвидени ситуации  give_rose
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #96 -: юли 15, 2012, 14:22:57 »

Аз имам малко глупав въпрос: Защо си купувате по две рокли? huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 15, 2012, 17:46:28 »

Аз имам малко глупав въпрос: Защо си купувате по две рокли? huhhuh.gif
при мен е защото сватбата ми е разделена на два отделни дни, с 2 фотосесии и така съм намерила за по-интересно.
Пък при други може да е заради кефа да се насладят на два различни тоалета. Всеки както намери за добре.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #98 -: юли 15, 2012, 22:04:58 »

Това е традиция от западна Европа, мисля. Ако разглеждаш сайтовете им ще видиш рокли за официалната част и отделна колекция за рецепцията - отново елегантни бели рокли, но къси до коляното, по-удобни. Съобразява се със стила на сватбата, предполагам, градинско парти с дълга рокля и шлейф не върви, нали? Това не означава, обаче, че ако имаш възможността трябва да се откажеш от красотата на официалната рокля за церемонията. Нещо като идеята с двата чифта обувки. Wink
Активен
fiona1
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #99 -: юли 17, 2012, 12:57:02 »

Хей, има ли булки с тюлени обемисти рокли тук? На мен всички ми даваха акъл да си купя гръцка богиня, но аз си исках да съм като принцеса, а пък съм като шушулка с такава рокля, защото съм дребна и слаба. Супер тъпо ми е като чуя някаква обидна квалификация за пухкавите рокли.. какво толкова ги мразят не знам... все едно човек няма право на избор и трябва задължително да е с цепка и гол гръб и прилепнала рокля.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 17, 2012, 13:01:58 »

fiona1  това е твоята сватба, купи си такава рокля, каквато ти искаш. аз нито съм питала някой , нито съм искала мнения, взех си това, което аз исках. човек се жени веднъж ( в повечето случаи) blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 17, 2012, 13:02:45 »

Моята рокля не беше тюлена, но си беше обемна! Най-важното е ти да се чувстваш добре и да избереш твоята мечтана рокля!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 17, 2012, 13:18:46 »

и аз съм дребна и слаба и ми стои обемната рокля добре ! Зависи и  от горната част на роклята, не само от полата. както се харесаш -така, другите да си гледат работата...
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 17, 2012, 14:13:36 »

И моята рокля е обемна. Да, и аз съм ги чувала приказките, че било клиширано и т.н. Много ми харесват и дантелените рокли, но моята си ми харесва повече а и е по-подходяща за моето пухкавко тяло.  Curtsey За всяка рокля си има булка  Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 17, 2012, 14:57:04 »

купи си каквото харесваш, и не слушай мнението на другите, това си е твоята сватба и твоята рокля!

Моята е с тюл отгоре и е тип принцеса пухкава, мисля че ми пасва, а аз съм едра и висока като цяло ;-)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines