Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:56:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226062 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 29, 2012, 15:35:47 »

А ето тази ми напомня на роклята на emmmmmy


* 6644865_1_585x461.jpg (65.11 KB, 585x461 - видяно 373 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 01, 2012, 19:44:47 »

Еми, годежната ти рокля много ми напомня на един модел на фирма Creations, Габрово - това е една от фирмите изпълнител за марки като H&M, TOP SHOP и Miss Selfridge. Тук имат фирмен магазин и продават някои от моделите на доста по-ниски цени (което не е много коректно спрямо марките). Но пък имат страхотни Vintage модели, вчера пробвах два и се спрях на тази за моминското, но на живо е много по-красива (снимката е доста лоша).



Имат ли и-нет магазин или ако може да ми изпратиш линк към придавача от Prodavalnik (може и на лс) ...
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 02, 2012, 19:00:15 »

Ivelka, ще ми кажеш ли къде се намира този магазин ? Ще съм ти много благодарна! Много ми харесва роклята ти!  give_rose
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #33 -: юли 04, 2012, 11:47:23 »

Моето рокле е уникално но за жалост искам да ви го покажа направо от сватбата затова само сега ще похваля ателието от което си я взех и ще пусна снимка да видите как ми го избараха на бюста. иначе ако модераторите позволят ще напиша името на ателието от оето е за да не стане като реклама.
а роклята е русалка, прилепнала по тялото а на зад с огромен шлеф, корсета е с камъчета

харесва ми защото не ми сплесква бюста и го подчертава точно такава визия исках
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 04, 2012, 11:53:38 »

напиши ателието, всички си ги пишем, не мисля че има проблем smile
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #35 -: юли 04, 2012, 13:54:38 »

За тези, които си търсят рокли, да кажа, че във Феде все още има намаление на мострите smile.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #36 -: юли 04, 2012, 20:51:19 »

Аз така и не отидох там, защото си мислех, че промоцията им е свършила, беше обявена само до 27-ми май, а тогава нямах възможност. sad
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #37 -: юли 05, 2012, 07:06:04 »

Да, така беше и те после я удължиха. Сега е до 29 юли.
Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #38 -: юли 05, 2012, 14:31:03 »

Една моя приятелка си купи рокля от там. Много са хубави но и доста скъпички. Но си струват паричките. Ама тя е опасна скица, сложи си силикон и сега много трудно си намира рокли понеже е слаба а бюста и е доста голям. Здраве да е...като и мине сватбата ще помоял да пусна снимка да видите роклята
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 05, 2012, 15:04:10 »

радина, пусни поне деколтето да го видим smile
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #40 -: юли 05, 2012, 16:39:10 »

Една моя приятелка си купи рокля от там. Много са хубави но и доста скъпички. Но си струват паричките. Ама тя е опасна скица, сложи си силикон и сега много трудно си намира рокли понеже е слаба а бюста и е доста голям. Здраве да е...като и мине сватбата ще помоял да пусна снимка да видите роклята

Е скъпи са, да, но мострите са по 300 лв. smile, което е повече от много добра цена, при качествения материал и готините кройки. Е сега за корекции се плаща 60 лв., но при тази цена не съм придиряла. Иначе да, като цяло недостатък съм им че на бюста се правят за чашка А или B и ако си с малко по-голям размер, трябва корекция.
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 05, 2012, 18:26:58 »

Момичета, дайте предложение за ефирна булчинска рокля за пълничко момиче (тип римска или старогръцка), моя приятелка ще се омъжва, искам да й покажа моделчета.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 05, 2012, 19:41:29 »

Момичета, дайте предложение за ефирна булчинска рокля за пълничко момиче (тип римска или старогръцка), моя приятелка ще се омъжва, искам да й покажа моделчета.
покажи й сайта на булченска къща Холидей - любимите ми гръцки модели са там. Ама вижте и по -старите им колекции blum
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #43 -: юли 06, 2012, 07:53:46 »

Не съм съгласна, че римската или гръцката рокля са за по-пълни жени. Напротив. Аз съм слаба и ниска и най-много се харесвах с тях, защото ми увеличаваха визуално бюста, удължаваха ми тялото и прикриваха липсата на извивки. Ако погледнеш моделите, които предлагат на запад, ще видиш, че един оформящ корсет, без да е стегнат прекалено, стои пъти по-добре. За да не съм голословна, ще се опитам да намеря снимки.
Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #44 -: юли 06, 2012, 07:55:30 »

радина, пусни поне деколтето да го видим smile

качих снимка на корсета в галерията
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines