Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 12:17:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Внимавайте със сервитьорите в ресторанта!  (Прочетена 21407 пъти)
 
naneto
Регистриран

Публикации: 3


« -: септември 11, 2006, 12:32:04 »

Здравейте вси4ки, след дългите приготовления и емоции около сватбения ден , вси4ко мина супер, времето стигна за вси4ко, въпреки 4е се притеснявах 4е между църквата и ресторанта има много време и ще се 4удим какво да правим. Няма да ви отег4авам с подробности - искам само да ви предупредя за нещо кофти, което ни се слу4и, а пък да похваля друго хубаво.
Та зна4и:  }:->ВНИМАВАЙТЕС ПАРИТЕ в ресторанта - знаете гадния момент , в който събирате плик4ета dirol... та на нас ни из4езнаха окло 500лв. bomb (грубо естествено, не мога да знам кой колко е дал...), ние сме си виновни като цяло, защото се доверихме на други хора, а не на нас самите...но stop гостите си не подозирам, а единствено сервитьорите... така 4е внимавайте - май са ги взели от 4антата на свекървата, не знам как е станало - просто предупреждавам - не 4е това е най - важното, но е неприятно като изживяване то4но на този ден.
А хубавото е мястото, на което отидохме след това за сватбената нощ. Това е линка:
www.vipapartsofia.blogspot.com
Това ни беше проблем защото не ни се връщаше в апартамента където сме под наем и естествено искахме нещо по - специално. Зна4и този апартамент е 4исто нов, и 4естно да ви кажа само и единствено благодарение на единия 4ас в джакузито бяхме способни на нещо след това Love girl. От много  drinks Dance danceg biggrin kiss бях скапана, а така се отпуснах и бях като нова. Страхотно беше. свещи, музика, романтика...Хората ни бяха оставили шампанско (ние си казахме какво искаме - питаха ни вино или шампанско), Имаше листенца от рози навсякъде, лека закуска на сутринта, абее супер. Според мен си заслужава цената, защото не се 4увствах като на хотел за една нощ. blush а и ще тормозя младоженеца за джакузи - това е нещо, което искам в къщии.  blum
Охх, лелел дълго стана, ама нали знаете - адреналина още държи. Пожелавам страхотен и незабравим сватбен ден на вси4ки..
« Последна редакция: октомври 24, 2006, 15:47:21 от naneto » Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 27, 2006, 11:17:07 »

А стига бе, не бях го забелязала това мнение  shok.
Как така ще откраднат подаръците  hysteric hysteric
Как може....... Да ги хванеш и  beating

Важното е, че сте си прекарали добре.  smile
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #2 -: септември 27, 2006, 14:06:12 »

Сигурна съм, че си познаваш гостите и не би се усъмнила в никой от тях, но.........

Аз съм получавала много и то неприятни иненади именно от хора, от който никога не съм очаквала.......

Сега вече не бързам с обвиненията, не отправям напразни упреци, но и не оправдавам никого...... Винаги си имам едно на ум ;-)
Активен
naneto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #3 -: септември 27, 2006, 15:07:07 »

И ние бяхме шокирани. Признавам развали ми настроението и остави един гор4ив спомен, но реших 4е не това е важното и 4е на този свят вси4ко се връща.
Идеята беше да си имате едно на ум... и да не сте довор4иви като мен.  kiss2
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 28, 2006, 09:13:00 »

Има и такива хора.  bad
Вероятно имате видео от сватбата си, дали няма да се види накъде на заден план крадеца, а може би и на снимките.....
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: септември 28, 2006, 14:55:50 »

 biggrin Хе, хе, Тео  dirol Веднага включи тактиката  biggrin
А сервитьорчетата  boxing дай, дай,  :boxing:дай ми ги на мен  boxing на мен ми ги дай  boxing
Ох, лелееее  boxing
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #6 -: септември 28, 2006, 15:40:41 »

малееееееее crazy
ако намерите виновника обадете ми се, ще ви помогна да го  beating  aggressive

тео, страхотна идея, ако се получи трябва да станеш детектив
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #7 -: септември 29, 2006, 11:13:25 »

 Oh my ...
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #8 -: септември 30, 2006, 17:21:35 »

Страхотна идея, Тео!
Много неприятна история!!!
Нането, би ли споделила за кой ресторант става въпрос? 
Активен
brazilka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #9 -: октомври 02, 2006, 00:24:22 »

ами скоро на един познат младоженец му откраднаха от сакото 6 000 лева Oh my ......явно има бум на такива случай sad
можеш ли да ми дадеш на този хотел кординатите,защото много искам да си намеря хотел с джакузи smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 02, 2006, 15:07:38 »

При нас всичко беше точно, много коректни и мили, внимателни, просто чудесни бяха сервитьорите на нашата сватба!!!
Активен
naneto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #11 -: октомври 02, 2006, 20:03:37 »

Ресторанта е в НДК. И двата доколкото знам са на една и съща управителка , а сервитьорите са разлиз4ни, естествено. Не мога да съм сигурна в нищо, нищо не се вижда по камерите, никой не е обърнал внимание да е станало нещо. Все пак действието се развива доста напред ве4ерта , след доста изпит алкохол , танци, манци.... Здраве да е.
Сайта на апартамента е:
http://vipapartsofia.blogspot.com/

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 11, 2007, 09:09:23 »

вместо да се помогне на младите, те си помагат на собствения джоб! Олеее
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 11, 2007, 22:54:22 »

Момичета,аз се притеснявам от факта ,че много се лъже в сметките. hysteric
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 11, 2007, 23:23:58 »

Не бива да позволяваме поне в сметката да ни излъжат, пък и там като че ли по-трудно могат да излъжат, нали все пак има предварителна договорка колко ще са гостите и по колко ще е куверта. Просто трябва да се сравни договорката със сметката и всичко ще излезе наяве. Count
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines