Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 22:17:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158585 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 19, 2010, 19:20:49 »

Може ли да ми препоръчате салон, където правят добър педикюр. Жената, при която ходех вече взима по 30 лв. и ако не й се остави бакшиш  beating следващия път не те прави добре  angry

Offtopic Това е много смешно smile НЕ знаех, че и в БГ бакшиша е"задължителен". Като не прави следващия път добре си губи клиентелета, ето ти си научила от хората, от теб ще научат други и тя губи клиенти. Лоша реклама, нагли хора. В тая криза и бакшиши иска.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 20, 2010, 00:40:53 »

Ами за Пловдив тази цена даже е висока, но жената работи добре. Майка ми ходи при нея, понеже си има и проблеми с разни кожички и прочее. Но като видя, че жета си й дава точно 25 и въобще не се старае така, както преди. Мен лично това много ме подразни.
Фризьорката, при която ходя всеки път като ме подстриже и я ме изсуши, я малко с дифузера и накрая пак колкото постригване цената, но винаги й оставям повече. Но виждаш, че го прави от сърце, а не за да те омагьоса.
Затова и не искам да ходя при тази жена (била съм само веднъж) и търся някой изпробван, че има и доста нехигиенични и от това ме е страх  huhhuh.gif
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 21, 2010, 07:56:43 »

Може ли да ми препоръчате салон, където правят добър педикюр. Жената, при която ходех вече взима по 30 лв. и ако не й се остави бакшиш  beating следващия път не те прави добре  angry

много съм доволна от салон Харем ( дома на красотата до пешеходния мост), не знам по отделно колко е педикюра, защото винаги си правя маникюр и педикюр, за двете цената е 32 лева, мисля, че само педикюр е 18 или 20. много съм доволна, Елица е много старателна и час и половина го прави педикюра.
само да поясна, че винаги ми рисува ноктите и на ръцете и на краката за тази цена.
« Последна редакция: юни 21, 2010, 10:33:18 от roumyana » Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 21, 2010, 08:59:57 »

Благодаря, Руми! Ще се насоча тогава на там да ги пробвам  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 19, 2010, 23:34:46 »

Тази темичка е позападнала, като гледам, отдавна не е писано в нея.
Аз имам проблем с пъпките – през по-голямата част от времето овладявам ситуацията, но сега през лятото е ужас просто.  sad От жегата, потенето, носенето на раница (влача си лаптопа почти всеки ден до вкъщи и на другата сутрин обратно към офиса), раменете и деколтето ми са в трагично състояние, особено раменете.
А роклята ми е без презрамки, без ръкавчета и няма какво да скрива гадините... Понякога не си нося лаптопа вкъщи и ако няколко дни не го правя, това донякъде помага, но пак не се изчиства всичко. А знам, че като се приберем в София, от прахоляка и мръсния въздух ще се изпъпча като крастава жаба... тъкмо няколко дни преди сватбата.
Помагайте с разни домашни илачи или ако сте намерили чудодейната козметика, че направо не знам какво да правя. Че и белези имат навика да ми остават, за да е пълна картинката.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 20, 2010, 07:44:33 »

asseto защо не отидеш на дерматолог, аз имах такъв проблем в преди години в пубертета, а един мой познат му се появяват от нещо като алергия и като се изпоти, пак беше на лекар и му направиха специален медикамент, от който му минаха като се мажеше, беше комбинация от три съставки.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 20, 2010, 09:23:23 »

Освен посещение при дерматолог... след като знаеш, че се възпаляват от раница, купи си чанта за лап топ и си го носи в ръчичката. По-добре да те боли ръката, от колкото да си се опъпчила точно за сватбата  NO
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 20, 2010, 09:26:04 »

Като се опъпча аз се мажа с силицилов спирт и хлорнотомицин, но когато са пъпки с гнойни връхчета, самички се махат, но след като родих такива пъпки до сега вече 1година и 6месеца са ми излезнали точно 4 пъпки, такива, а когато се опъпча от алергия мажа с фенистил гел!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 20, 2010, 11:21:03 »

Момичета, благодаря за предложенията. За съжаление ми е малко късно за посещение при дерматолог, тъй като тук у Немско трябва да си запишеш час и освен ако случаят не е спешен, ти дават за след 2-3 седмици. Аз все се надявах, че ще утихнат, но те продължават да си излизат.
Чанта за лаптоп точно сега няма да си купувам, че в момента всеки цент ми е скъп, но ще пригодя една друга, може пък да стане. Наистина по-добре да ме боли ръката – трай, бабо, за хубост...  sarcastic

Сега в момента пия цинк като добавка, друг път ми е помагало. Ще взема да потърся и масло от чаено дърво, доколкото знам, като се намаже пъпката и веднага я изсушавало. Някоя от вас има ли впечатления от този метод?
И спирам сладкото, както една мацка ми предложи на лични, бях забравила, че то усилва пъпчасването. Това сигурно ще ми е най-трудно, понеже особено като съм под стрес, просто умирам за сладко.  blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юли 20, 2010, 12:52:19 »

Мажи ги със салицилов спирт тогава, на мен ми помогна
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 20, 2010, 16:00:27 »

asseto, по принцип щях и аз да препоръчам да отидеш на дерматолог или козметик /за почистване на лице и гръб/, но доколкото разбирам, не си в България и може би ще ти е по-сложно. Аз също имам този проблем с пъпчици по раменете - не са много, но все пак ги има и за тази цел, освен мазането със салицилов спирт, няколко седмици преди сватбата ходих на солариум - от тена се позаличиха, а някои направо си изгоряха. Друг вариант може би е автобронзант, ако си сигурна в марката, че няма да станеш на петна. Друго, което си правя и на лицето, и на другите проблемни зони по тялото, е маска за мазна кожа - глинена, в момента ползвам на Freeman, но има и други подобни маски, при мен действат.

В краен случай, ако нищо не помогне, на деня можеш просто да помолиш гримьора да гримира и раменете - щом роклята няма презрамки или ръкави, няма да се изцапа /стига да си облечена с нея преди грима/.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 20, 2010, 16:12:36 »

Ами освен да ги мажа със салицилов спирт тогава. От солариум бягам като дявол от тамян, че си имам разни бенки, дето ги следя и не ми се рискува. Може би ще направя една-две слънчеви бани, дано помогнат.
На козметик тук честно казано никога не съм ходила и малко ме е страх на какво ще попадна – като им знам фризьорките колко са некадърни... Вечно си ходя подстригана накриво, ама на никой не му прави впечатление, щото почти всички са така.  sarcastic
Където и да отидеш, ако не те оплескат от първия път, ще се зарадваш, ще отидеш пак и тогава вече стой и гледай...
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 20, 2010, 18:03:15 »

Помагайте с разни домашни илачи или ако сте намерили чудодейната козметика, че направо не знам какво да правя.

Асе, а Клиник не ти ли помага? За мен това е марка номер едно против пъпки, Клиник ме спаси от депресия и грозно лице неотдавна!  sarcastic
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 20, 2010, 18:57:39 »

Асе, а Клиник не ти ли помага? За мен това е марка номер едно против пъпки, Клиник ме спаси от депресия и грозно лице неотдавна!  sarcastic
3-te stypki?
Аз не съм доволна, колкото и да не ви се вярва pardon.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 20, 2010, 19:11:03 »

3-te stypki?
Аз не съм доволна, колкото и да не ви се вярва pardon.

Да, точно трите стъпки! Това е единственото нещо, което ми помогна, кожата ми се изчисти за няколко седмици и оттогава само него ползвам, много съм доволна.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines