Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:42:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333297 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #960 -: януари 18, 2008, 11:42:55 »

Преди всяко ядене най-грижливо си измивам чаша, чиния, вилицица и си ги слагам, където ще стоя. После докато не седнем на масата с ей такива  shok очи гледам, нещо да не се обърка и да отидат при някой друг.
Как се изхилих на това,добре че съм сама funnytooth
Е при мен не е чак толкова отчайващо.А за непокритото ядене и при моята е така
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #961 -: януари 18, 2008, 11:55:39 »

най-кофтито е че жената по-често тя ни готви през седмицата щото си седи в къщи и представяте ли си какви ли ги върши като готви, никога не гледам, че да не се откажа завинаги от яденето..........
а за това че остава така чиниите и аз по-горе съм го споделяла, ама като е види и всичко вдига и измива!!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #962 -: януари 18, 2008, 11:58:02 »

Моята пък е свръх чистофайница!  shok Освен това е страхотна готвачка, безупречна домакиня. А е детска учителка и е свикнала на украски разни и подобни неща! Само ги глези мъжете си! И само гледа на всички да угоди. Това добре,ама мъжа ми очакваше и от мен същото /без директно да го казва,ама се усещаше/-та зор видях,докато си наложа моите си виждания /с леки компромиси към неговите,де,все пак... pardon/.
При нея да няма свещички и покривки и специални салфетки за Коледа, яйчица и зайци и тем подобни за Великден и т.н- абсурд! А празници как се празнуват-то не са традиции,то не е чудо! bad Чак досадно,театрално и неестествено! А милото като вземе да ми разправя кое как се прави и така трябвало-доста разправии сме имали...
Най-ме ядоса,като бяхме в Монтана за Коледа и обясняваше на майка ми,че като се чупела питката първо се давало на най-младия и не знам кво..и майка ми като се сконфузи, и аз като се смръщих и като скръцнах и казах-при нас не се прави така.АМАХАААА, ще ми налагат традиции някакви! diablo beating beating Сякаш ако не е по начина на майка му,не е хубаво!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #963 -: януари 18, 2008, 11:59:20 »

Дааа, много е сладурско (отстрани)  Bravo това с измиването на чинийка, едно друго ... и аз се изхилих и една колежка ме попита на какво (не и казах). А като ги миеш не те ли питат какво правиш?

Аааа Голди това с дивана също си го бива, напомня ми на продавачките в магазините, които още докато си там минават след теб и оправят блузките, които си разглеждала ... много смотано

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #964 -: януари 18, 2008, 12:01:56 »

моята като и идем на гости и все гледа да събере чиниите и да ги намята в мивката в тяхната къща мивката може да е пълна с чинии втасали вече с дни! :girl_impossible:беше удевена като бяха на гости при мама как тя примерно взима пранзата чиния и веднага я измива!!даже и се скара "Росе бе ще измиеш после има време еесъбота неделя" girl_impossible ohmyмайака ми я погледна с невярващи очи!!вярно е че и мен понякога ме мързи да измия чиниите на момент аи ги оставям за сутринта но това е ако съм много уморена или съм полузаспала  blushи пак на сутринта бързам да стана да ги измия!!!това е най-гадния начин да си завъдиш хлебарки според мен но щом "маминка"така си е свикнала  Offtopic
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #965 -: януари 18, 2008, 12:04:01 »

щом "маминка"така си е свикнала  Offtopic

само да не ти е в къщата....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #966 -: януари 18, 2008, 12:06:51 »

ти защо мислиш че бързам да я изгоня всеки път  yahoo гадно е ама особено сега не искам да ми се мярка а като знам че ще ми се натресе bad bad :!и милото доволен!!че майка му щяла да дойде и да помага във всичко ама каква помощ тя само ще ми пречи  girl_impossible
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #967 -: януари 18, 2008, 12:10:16 »

аха ще помага  beating beating beating beating beating Казваш й, че нямаш нужда от помощ, че си се чувстваш много добре (разбира се ако не ти понася зле бременността и не повръщаш много...) и че си само бременна, а не болна и нямаш нужда от специално наблюдение!!!!!!!!!! Ти ако почувстваш нужда от помощ ще си кажеш , не си малка!Аз така направих и горе-долу се разбрахме...
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #968 -: януари 18, 2008, 12:10:31 »

Авичка, това за Бъдни вечер какво ми напомни!  pleasantry Голям смях ...
2006 празнувахме с неговото сем. в Сф и те също много спазват традиции, но не ми беше неприятно, а по-скоро нещо ново. Дотук добре. Всичко постно, молитви, церемонии, това онова и в един момент Ники изтърсва: А пък в Мая на Бъдни вечер ядат пържоли!!! направо ми идеше да го убия  beating, още не се и познавахме добре с хората. Но майка му май само измрънка, че кой както иска празнува, но не беше злобен коментар.
Тази година му казах, че ще ги редуваме и ще сме вкъщи. Той не беше много възхитен, но няма мърдане - трябва да има демокрация!!! И инструктирах майка да сготви постно (за ужас на баща ми), просто да пробваме веднъж и ние да спазим традицията, лошо няма. Но по едно време една именичка (приятелка на майка ми) се обади и ни покани на гости. Сестра ми и баща ми само дето не си счупиха краката да бързат за гостито - там луканка, пържоли ... smile

Наистина, никой на никой не бива да налага своите разбирания. И аз се дразня като волно или неволно се опитва да ме сравнява ... но за щастие се случва рядко.
Активен
kreia
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #969 -: януари 18, 2008, 12:25:19 »

момичета четох, четох и много се забавлявах
искам да кажа на някои от вас само едно - радвайте се, че има кой да ви помага и че свекървите ви проявяват загриженост към вас макар и в тяхната си форма на изразяване
няма по-лошо от това да слушате по цял ден оплаквания за болести, сълзи в очите и почти предсмъртни физиономии на сравнително здрав и млад човек, охкания и пъшкания и никакъв интерес към вашето здраве например когато сте бременна в 16 та г.с. и дори не са ви питали ходили ли сте на лекар и какво ще е бебето
има мнооого по-лоши варианти от вашия - повярвайте ми
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #970 -: януари 18, 2008, 12:27:41 »

твоята история с бременноста малко на Булечка напомня и нейнакат свеки  :!само като се сетя за нея и ми се  bad и тя така беше и още е  girl_impossible мила стискай зъби всеки си знае какво му е на него лично!!!всеки за съжаление си носи кръста-свекървата  bad diablo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #971 -: януари 18, 2008, 13:50:22 »

Честно да ти кажа не ща никаква помощ от нея. Иваива е най-добре че не поддържа контакти с тях, де да можеш и аз така.
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #972 -: януари 18, 2008, 15:23:40 »

Здравейте!

Аз се разбирам чудесно със свекърва ми, наричам я така въпреки че нямаме брак още, но ние живеем  с тях вече 4 години. С нея адски много си приличаме и много си допадаме като личности.Ходим заедно на пазар, по магазините, на екскурции и т.н. За всичките години /9г./ до сега е показала че ме цени и уважава  give_rose както и аз нея.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #973 -: януари 18, 2008, 15:27:47 »

Здравейте!

Аз се разбирам чудесно със свекърва ми, наричам я така въпреки че нямаме брак още, но ние живеем  с тях вече 4 години. С нея адски много си приличаме и много си допадаме като личности.Ходим заедно на пазар, по магазините, на екскурции и т.н. За всичките години /9г./ до сега е показала че ме цени и уважава  give_rose както и аз нея.

Още една свястна свекърва  Bravo Bravo Bravo. Тук има нужда от такива smile.
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #974 -: януари 18, 2008, 15:46:12 »

Благодаря ви от сърце за топлото посрещане give_rose пожелавам на всички да се разбирате със свекървите си както аз със моята. Наистина е много приятно!
Активен
Страници: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines