Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:37:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333393 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #930 -: януари 16, 2008, 15:55:18 »

 funnytooth goody funnytooth cap banana голям смях ще падне!!!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #931 -: януари 16, 2008, 16:00:17 »

Само да ви кажа някои неща за моята да ви убедя,че е добричка Wink

ден преди Игнаж ден(май тогава беше) ми звъни на gsm-ма да ми каже,че на самия ден(игнаж ден) не трябвало да вършя никаква домакинска работа,защото съм щяла да имам трудно раждане.Някакви бабешки суеверия,но ми се обади специално да ме предупреди!!!Винаги знае в кой ден съм на преглед и ми звъни да ме пита как е минал-интересува се за внука си good
Винаги........ама винаги като им отидем на гости има наготвено от моите любими ястия.Цял ден стои в кухнята и готви нещата които обичам и от в огромни количества така,че да си вземеми за в нас Wink

Това се сещам за сега good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #932 -: януари 16, 2008, 16:03:38 »


Предлагам един от основните критерии да бъде къде живее свеки- с нас, в един град, в същата държава, на същия континент и така. tease Щото едно е да те дразно отдалеч, друго- в дома ти girl_impossible

Друг критерий- тип гадост- смятам, че ако го лицемери, е по-гадно, защото синът остава в неведение! good

Друго- дали тормози само снаха си, или и сина си. Ако тормози двамата-просто си е проклета,ама ако тормози само снахата-е те тогава е чудовище! diablo
« Последна редакция: април 01, 2008, 22:25:22 от gucci » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #933 -: януари 16, 2008, 16:04:50 »

А моята, освен че не може да готви, ами когато за пръв път отидох там и нещо се заговорихме за манджи и т.н и споделих, че не обичам свинско със зеле. И познайте - на следващия ден точно това беше сготвила! И много добре знае, че не ям агнешко, но когато бяха клали прасе, вместо да прати малко свинско, тя пратила агнешко?! И най-тъпото е, че по принцип никога не искам каквото и да било да прави или изпраща и все за това се караме.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #934 -: януари 16, 2008, 16:11:32 »

моята гица хубавица веднъж ревала на "Гришко" по телефона как не съм искала да ни прати ядене веднъж!!знаела че аз не готвя и искала да не стои гладничко момчето и ама аз съм се държала грубо като я ПОМОЛИХ да не дава ядене защото винаги когато прати го изхвърляме синовете и не ядат готвено милото особено а другия яде по заведения гъзарчето а аз най малко ще ям защото съм злояда макар да не ми личи!тя моля ви се ревала и се тръшкала колко била тя добра с мен а аз така да и кажа че няма кой да го яде!аз от добри чуства защото не мисля че сме милионери и можем да си позволим да хвърляме яденне имайки впредвид че толкова хора роввят в кофите за да ядат а аз там намествам Гозбите на свеки!!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #935 -: януари 16, 2008, 16:17:22 »

ух че забавно е станало тука!!!!!!!!!! danceg danceg danceg
Благодаря ти summer_sky, имаше нужда от малко ведрост тук, че като разказвах и вс еповече се настървявах.....
Имам друга идея за подарък за победителката - стол (да си почива), ама електрически!!! diablo funnytooth laugh funnytooth
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #936 -: януари 16, 2008, 16:19:03 »

Чакайте и аз да ви кажа за моята, че скоро не съм се включвала.
Но не мога да се оплача чак толкова като вас, тъй като я виждам 1-2 пъти на 3 месеца. И по тел. само се чуваме и така... ето разказа ...
Та по празниците естестевно се видяхме и събрахме, и имахме малко тържество по повод РД на свекито. И тя реши да си купи къстюм за случая и познайте... купи си като моя, е с малко разлика в сакото. И все пак й казах, че аз имам такъв к-м и от всички възможни тя си купи този, а имаше и 100 други, които също имаха младежка линия и въобще бяха доста хубави. Та както и да е преживях го но мъжа ми като й каза - е на майтап, отваряш ми работа сега на жената ще трябва да й купувам нов костюм, ПОЗНАЙТЕ тя какво рече Wink АМИ КУПИ НА МЕН ... незнам вие как ще реагирате, но аз си замълчах.... но определено ми стана неприятно и то доста.  cray bad
Тя е от типа жени, които ревнуват синовете си и обичат да властват, и са свикнали винаги да е тяхното. И не един път съм казвала че те се чувстват застрашени /незнам по какъв начин/ особеено ако насреща им е жена която знае какво иска.
А за ревността от къде се убедих окончателно вече - брата на мъжа ми стана на танци, поканен от певицата в ресторанта, и тя хоп веднага след него да се направи на съвремемна майка и веднага почна да му говори и да се върти около него, но скока и беше толкова бърз, а преди това нямаше изгледи да й се танцува. Добре че мъжа ми не е от танцувалните, че незнам с него как е било. blum
И всеки път така ги манипулира, че ви е бедна фантазията, обаче не мога да кажа на мъжа си, абе тя ... виж как е.
Та  Offtopic Offtopic за дългото излияние, ама незнам вие ако сте на моя място как ще се почуствате.
« Последна редакция: януари 16, 2008, 16:22:05 от emily » Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #937 -: януари 16, 2008, 16:23:42 »

Кофти е наистина, ама пак не е толкова плашещо...Я виж какви чудовища други има тук!
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #938 -: януари 16, 2008, 16:24:56 »

Кофти е наистина, ама пак не е толкова плашещо...Я виж какви чудовища други има тук!
Определено си права, така си е като ви чета, направо аз съм си добре.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #939 -: януари 16, 2008, 16:39:22 »

какви сте ги завихрили smile

аз си мисля, че ще се разбираме много добре, когато се отделим , сега се разбираме също добре, но поне няма да има от рода на "защо с този черпак сипваш таратора?"

вкъщи ако искам и с вилица ще го сипвам
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #940 -: януари 16, 2008, 16:55:45 »

Оооо,емили, тъкмо мислех да отварям темата за майка на двама сина..малеее,там чудото е пълно, защото тая женица е свикнала дълги години само тя да е жената в къщата! И тя да е 'главната жена" за синовете си. Точно такава е ситуацията ми good Сякаш друга жена-неее,никога не знае по-добре от нея кое е най-добро! И като каже "Амо той еди-кое си го обича еди-как си." и направо- това за нещо, което вече съм правила/готвила-тоест видяла съм, че го е харесал! good По моя начин!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #941 -: януари 16, 2008, 16:58:27 »

"защо с този черпак сипваш таратора?"

вкъщи ако искам и с вилица ще го сипвам
Само да ви кажа , че когато с майка ми сме в кухнята става ужас- защо използваш това а не онова,.....и всякакви такива....така, че с майките е почти същото....Само дето са ни майки и не им обръщаме внимание и не им се съдим....
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #942 -: януари 16, 2008, 17:04:21 »

ама на майка се можеш на спокойствие да й викнеш докато свекито после ще бъде обидена....
А по отношение на готвенето моята само комплименти ми прави колко вкусно готвя и все като влезе в кухнята й мирише на хубаво...А един път пак с тази реплика влиза, а аз очудена:"ама какво ти мирише аз още не готвя, само си приготвям продуктите?", ама тя нали иска да е мила и да направи пресилен комплимент.....Та милото вече я базика, че нещо напоследък много се дъни в готвенето, защото има снаха дето готви хубаво и да остави всичко в мои ръце, че на нея не й се получават манджите и тя затова нарочно готвела буламачи (тя има навика да експериментира и то с много безсмислени и нелогични манджи!) funnytooth laugh funnytooth
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #943 -: януари 16, 2008, 17:04:59 »

Леле момичета от каде ги изровихте тези свекървища  shok. Има един много интересен филм Mother in low - Свекървище (най-добре заедно да го гледате  girl_wink).
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #944 -: януари 16, 2008, 17:59:36 »

Леле момичета от каде ги изровихте тези свекървища  shok. Има един много интересен филм Mother in low - Свекървище (най-добре заедно да го гледате  girl_wink).

Ние сме го гледали заедно. Не помогна никак  nea След филма, моля ви се той ми вика: "Не се ли радваш, че майка ми не е такава?" Щях да падна  Oh my ... Тази ми се стори ангел небесен, в сравнение с майка му, но той просто никога няма да може и не иска да го разбере, защото е негова майка, независимо каква е. тя в неговите очи винаги ще е мила, добра и безгрешна. Просто вече съм се предала... няма смисъл да споря, няма смисъл да се боря, няма смисъл да се опитвам да убеждавам душито в правотата на думите си и в неправилното отношение на родителите му, щом дори не им пука, че са ме наранили цялото им семейство с отношението си. Щом са достатъчно нагли да заявят, че нямам никакво право да се сърдя, защото са безгрешни и не се чувстват за нищо виновни, сами си направете извод дали има смисъл да се боря и дали мога да променя нещо... и най-лошото е, че душито въобще отказва да приеме истината, да осъзнае грешката на родителите си или пък да разбере как се чувствам аз.  SUICIDE

P.S. Класацията е чудесна идея и тук има много сериозни претендентки за първото място начело със свекито на Булечка, Авва, Клео и Диди, пък и на Емили и Голди свекитата големи усойници ми се виждат. Ще падне голяма борба за първото място!  diablo
« Последна редакция: януари 16, 2008, 18:07:19 от prin4ipessa » Активен
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines