Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 26, 2024, 23:22:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralej - 18.06.2011  (Прочетена 38362 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: юни 06, 2011, 09:49:04 »

Честита тема и предстояща сватба! Роклята за подписването е страхотна, напомня на старобългарска болярска  good. Тържеството с фолклорни елементи ли ще е /ако не е тайна/? Представям си колко ще ви са хубави хората и останалите танци......
Ти много помогна за нашата сватба, сега само кажи как да ти се отблагодаря give_rose. От сърце ти желая здраве и семейно щастие - да си имате всичко, което и когато поискате!
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 07, 2011, 15:03:51 »

svekarva, благодаря ти за милите думи!
Тържеството няма да бъде с фолклорни елементи (носии и такива неща) smile Освен, че ще има оркестър, който ще свири фолклор.
Иначе сме на 99% готови. Даже тези дни ще си предплатя някои от услугите за сватбения ден, за да не се занимавам с разплащания на 18-ти smile
Купих си и 50 летящи фенери:



Моминското парти мина много добре. Бяхме 40 момичета. Имам цяла торба с подаръци "от първа необходимост" - от паста и четка за зъби до точилка Wink

В четвъртък ще си взема воала и другите дреболийки. Нямам търпениеее smile

Ох, гледам прогнозата за времето в sinoptik.bg и много се плаша.. до 14-ти е излязла и го дават все така дъждовно sad Дано "да ни огрее", както се вика хаха
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 07, 2011, 16:45:30 »

Raleeeej, и аз много искам такива фенери!!  yahoo Моля те, кажи ми каква е твоята идея, да изведеш гостите навън и те да си ги пускат, или някой да ги пусне. Защото аз още не мога да измисля точна концепция и точно как да стане. А половинката е полудял по тия фенери. Постоянно " Ми, не знам дали да има украса, ама фенери да има! Ми не знам дали да има лампички, ама фенери да има!" Викам да не стане "Не знам дали да има булка, ама фенери да има!" Побърка ме с тия фенери. Много ще съм ти благодарна да споделиш идеята ти и как точно се е получило после!  give_rose
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 07, 2011, 16:53:34 »

Ами ние ще сме в Царско село и там има футболно игрище (те са няколко, но едното е доста близко до балната зала). Да, DJ-a ще изкара гостите навън, фенерите се палят много лесно, ще инструктираме 3-4 човека предварително - те ще ги раздадат и ще казват с 2 думи как се палят и така.
Само трябва да се запасим със запалки smile

Подариха ни и 2 във формата на сърце. Тях ще ги пуснем с милото smile Много са красиви.



Само дано не вали или да духа бурен вятър...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 07, 2011, 18:00:08 »

И аз така съм го замислила. smile Даже сега ще ти открадна идеята с двете сърца!  pardon Дано да нямаш против. Иначе, аз от ибей си мислех да ги купя, ти от там ли ги взе или от някъде другаде?(извинявай ако вече си писала)
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 07, 2011, 18:30:08 »

Не, не са от ebay. Изчислих, че цената става същата като отидат на митница и последват разни разправии с мито и ддс (повечето фенери са от Китай). Взех ги от http://www.skylanternsbulgaria.com/  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 07, 2011, 22:28:27 »

И на мен много ми харесват тези фенери, но милото не е особено заинтригуван  Girl_sing vivasvat от идеята и най-вероятно няма да имаме такива на сватбата blush blush

Рали, много се радвам,че си имала хубаво моминско парти,а и че сте на 99% готови с подготовката.  danceg yahoo danceg
Колкото до времето - сигурна съм,че ще бъде хубаво  Sunshine Sunshine Sunshine няма как, лятото идва вече!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: юни 08, 2011, 08:22:39 »

ralej,
И аз мисля, че времето ще е хубаво, бурите и ветровете са тази седмица и то до почивните дни. От известно време все е така - почивните дни са слънчеви и тихи. Ако пък вали, значи е "на берекет", така казват по македонския край. На нашата сватба се изсипа доста дъжд и наистина не мога да се оплача от "немотия" вече 33 години  smile. В "Такъв е животът" преди години показваха сватба в Царско село и там за първи път видях тези светещи фенери. Като приказка са...Тогава също валя дъжд, всички танцуваха мокри, а операторите бяха направили страхотен запис на фона на дъждовните капки. Самото място е фантастично и каквото и да е времето, сватбата ще е прекрасна и уникална.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #38 -: юни 08, 2011, 14:14:55 »

ralej - и аз съм се притеснила затова дали няма да вали, ама то ще е за хубаво ако вали, ще ни върви по вода нали сме си на една дата Wink
радвам се, че сте почти готови, браво и това с фенерите е много готино
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 08, 2011, 22:52:54 »

Днес поръчах тортата. Ето такава http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/prepmbm0604_03.jpg.html?action=gallery - 88 парчета по 2.50 лв.
Останалите 60 парчета ще са във формата на 4 торти по 16 парчета със същия вкус и сметана отгоре - на цена 1.80 лв.
Много съм доволна!
335 лв. излезе всичко - за 150 човека.
А най-важното е, че съм я опитала и знам колко е вкусна. По нищо не отстъпва на "Гаврош".  Girl_hide
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 09, 2011, 10:51:19 »

Страхотна цена!Може ли да ми изпратиш координати на лични smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #41 -: юни 09, 2011, 11:19:17 »

ralej- тортата е прекрасна, цената също и ние може да идем до тази сладкарница, то направо си заслужава парите а не като по другите 4 лева на парче  shok и малките тортички са страхотна идея  Bravo
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 10, 2011, 11:25:48 »

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100727011#d18.06.2011  Sunshine
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 10, 2011, 14:34:41 »

Взех си късметчетата, книгата за гости, шампанското, чашите и свещите. Ванчето от "Палома" се е справила прекрасно. Много съм доволна. Снимки в галерията. От тук... http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/18062011/New__MG_8764.jpg.html?action=gallery  girl_wink girl_wink

И воала вече е при мен - пак сътворен от "Палома", страхотен е smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: юни 10, 2011, 15:00:49 »

Браво на Ванчето, браво и на синоптика! Рдвам се от сърце, заслужаваш си го!!!! Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines