Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:10:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 264316 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #90 -: август 19, 2010, 13:42:57 »

_Roxy_, идеята ти е страхотна и много оригинална  judges Ще чакаме снимчици като са готови Wink
Активен
lorka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #91 -: август 19, 2010, 16:59:21 »

 good Сигурно си права Lionelsa. То винаги има хора на които никога не можеш да угодиш. Аз затова исках да чуя мнения, за да мога да преценя дали е подходящо за подарък.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 19, 2010, 19:11:02 »

Днес докато си ровех из интернет попаднах на този саит и бях очарована от всякаквите измишльотинки, които има като подаръчета за гостите, като например книгоразделителчета, за което никога не бих се сетила.  Wink http://www.myweddingfavors.com/unique-favors.html/pageid=1
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #93 -: август 19, 2010, 20:06:21 »

Госпожица, искам да отправя едно предупреждение за този сайт - преди по малко от месец беше сватбата на едната ми колежка и тя си беше поръчала подаръците за гости от него. Подаръчетата бяха едни камбанки, които нямаха нищо общо със снимката от сайта, изглеждаха много евтино и дори имаше няколко ръждясали. Наложи се да се майстори допълнително, за да добият по-нормален вид. Нека и някой друг, който е поръчвал от там, да сподели мнение, но моите впечатления не са никак добри.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 20, 2010, 11:22:26 »

Съцалявам за  Offtopic .Като се поразрових открих, че наистина сайта горе е оставил много недоволни клиентки  blush Тъй че, по-добре го използвайте само са вдъхновение, но не и за пазаруване.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #95 -: август 20, 2010, 19:33:45 »

Здравейте, нека и аз да се включа в тази тема. Вчера и на мен ми хрумна идеята за книгоразделители, като подаръци за гостите. Смятам, че така се избягва от така досадните вече стандартни сватбени подаръчета, а е и нещо, което всеки после ще може да използва. С едно сватбено оформление и благодарствен текст тези книгоразделители стават идеални подаръци.Аз имам още мн време до сватбата, но за сега сам се насочила към тях. Успех на всички в ибора.
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 20, 2010, 22:19:17 »

Момичета, трябват ми керамични подаръчета - две гълъбчена, срещали ли сте някъде им нета?
Предварително Ви благодаря!
Активен
kikamika
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #97 -: август 22, 2010, 15:27:12 »

hei zdravejte na vsi4ki...moqta svatba e dogodina no otsega gledam da othvarlqm zadachkite.. Mnogo mi haresva tozi sait s podaracite "weddingfavorsunlimited" ...haresah si daje i  imam nqkoi idei no ne moga da razbera kak stava dostavkata v BG. Nqkoi shte mi podskaje li. thanks blum
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #98 -: август 29, 2010, 10:38:11 »

evelina, виж в тези сайтове: http://svatbeni-podaraci.hit.bg/galeria.html   
http://svatba-bg.info/shop-menu.html?category_id=13&page=shop.browse&limit=20&start=60
http://www.ceramictoys.hit.bg/. ако попадна на още някои ще ти пиша good
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 30, 2010, 15:08:33 »

момичета, аз умувах умувах за подаръци за гостите, и стигнах до следното решение.
Тъй като така и не можах да измисля по-оригинални подаръци, които биха се харесали на мъжката и дамската част от гостите, се спрях на варианта, да направя подаръчета на момичетата (пък и момичетата по се трогват от такива нещица). Подаръчетата ще бъдат огледалца, но няма да им ги подаря на самата сватба, а на моминското парти, просто за спомен от самото събитие . И без това милото му се струваше странна работата с тези подаръчета... smile решихме, че всички гости ще имат просто бутониерки, които така или иначе остават за спомен.
Все още ми се върти идеята да има и по една снимка за спомен, но още дообмислям детайлите  crazy
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 30, 2010, 15:12:17 »

vilenceto, бутониерките и подаръчетата са еквивалент едно на друго. Или закичвате всички гости с бутониерки, или им подарявате подаръче. girl_wink

Това с огледалцата за моминското парти ми допада като идея. Много мил жест от твоя страна.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 02, 2010, 14:39:33 »

момичета-кокичета, огледалцата, които поръчах от един бг сайт, дойдоха днес и са невероятно сладки, много са кукленски. момичето с което бях в контакт също е много мило. ако някоя от вас харесва идеята да ми пише на лични (много изгодно ми излезе всичко  Wink )
Активен
anmary
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #102 -: септември 14, 2010, 14:17:48 »

здревейте МОМИЧЕТАААА... днес пристигнаха празните бурканчета за мед, който ще напълня с мед наше производство и ще трябва да украся.......
нямах търпение и едно от бурканчетата напълних с мед но......... сега как да ги украся имах под ръка една розова пандела от стар букет   но...... хич ме няма в тези работи
 МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ИДЕЙКА ЗА УКРАСА...... crazy
 П.С. снимки в галерията
Може ли да ми кажеш откъде си взе бутилките и бурканчетата. Благодаря ти!
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #103 -: септември 14, 2010, 18:24:03 »

Продават се и пълни бурканчета с мед от 30мл. добре изглеждат със една панделка или каквото въображение имаш за тях.
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 14, 2010, 19:11:15 »

Може да погледнеш в моята галерия - имам снимка на 30 мл. бурканче с мед от готовите. Аз само си ги украсих.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines