Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:20:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без чалга...!  (Прочетена 100231 пъти)
 
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« -: август 08, 2006, 10:03:40 »

Да ви се похваля ходих на сватба - много хубава, но музиката   bad - чалга
Интелигентни хора, но след като взеха да се мятат гюбеци  shok.
Струва ми се определено, че тази музика не е за сватба!!! Една две песни- да, но повече ....
Някакси много ми развалиха настроението и се прибрах boredom
Супер спомен ми остана от тази сватба  mega_chok
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 08, 2006, 10:57:19 »

Ми, и аз така мисля!!!  stop
Но нали казват, че "това с апесни за маса", та може би затова...

На моята/нашата сватба няма да има такава музика!!! Не за друго ми просто защото никой от нас, а и гостите ни (или поне по-голямата част  Wink) не слуша такава музика!!! Dance

И така! Все пак все си слуша музиката,която харесва и смята за подходяща!!!
Активен
cvetij
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #2 -: август 10, 2006, 12:37:25 »

Сватба без чалга...ама разбира сеее!!! Твърдо НЕ на чалгата!!! Ние много я мразим и казахме на DJ-я да си ги остави вкъщи тези музинки, никакви там пожелания на гостите, няма да стане. А да си призная, моят бъдещ съпруг е футболист - казвам го, защото нали ги знаете какви са прости чалгаджии тази дружинка (моят не е от тези, затова и се съгласих да го взема Wink) Е, не само затова де, но е важно....за мен!
Радвам се, че тук има и други с непоносимост към чалгата
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #3 -: август 10, 2006, 12:40:44 »

ААА твърдо против  nea
При нас се допусна само 1 компромис и толкова.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #4 -: август 15, 2006, 13:57:37 »

Ние бяхме казали на DJ само лека чалга ако има, а той изобщо не пусна. Наложи ми се сама да си поискам "Шампанско и сълзи" и с това се изчерпа всичко.  pardon
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 05, 2006, 11:59:23 »

При нас също нямаше но тов си го реши диджеят изпробва първо гостите на какво ствт повече  и така се получи супер весела сватба и всички бяха доволни. И чалга така и нямаше  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 02, 2006, 13:49:55 »

И при нас нямаше чалга, някои искаха, но DJ беше много коректен и не пусна, защото така се бяхме уговорили!!! И всичко се получи чудесно! Имаше много  CHEERS и  Dance любов заедно Dance2 Party time Party time Party time любов заедно
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #7 -: октомври 20, 2006, 09:39:15 »

Не бих казала, че това са песни за маса... По-скоро за просташки поряви под или над масата. Разбира се позволете ми да имам лично мнение. Вярно е че последните няколко годинки започнаха да се появяват по-цивилизовани песнички, че и качествени текстве, но не мисля, че трябва да е основно чалга. Напр. да пуснат няк`во парче на Ивана 6 пъти за вечерта?!!? diablo stop

На последната сватба, на която бяхме имаше яко сръбско и чалга. Половината гости се бяхме се засилили да си ходим преждевременно, когато се опитах да помоля ДиДжея да пусне нещо друго. Човека се оказа доста печен, сприятелихме се даже, веднага смени с диско. Така оцеляхме.... После разбрах, че младоженека искал само чалга. Булката се беше заканила да го убие blum
 
Та този ДиДжей се оказа, че свири по сватби от около 10 години, заприказвахме са на тема Чалгата по сватби, питах го дали често хората искат да пуска чалга... Той ми каза нещо доста умно: "-Има т.нар. стандартни песни за сватби, но трябва да се прави разлика между българския фолклор и чалгата. Трябва да ви кажа, че никога не бях чувала някой да миксира така добре чалги и хора от него. Музиката просто не спря дори за миг. Ето, хората напр. са нещо задължително, чалгата.....  stop Значи за 10 години той е правил само 6 сватби без чалга. Той ги помнеше доста добре!

Не се засягайте мили момичета и момчета от това, но според него хората, които са забранили чалгата на сватбения си ден са били доста интелигентни и възпитани хора. И не е имало човек, който да не танцува....

Може да кажете даже, че имам ограничено мислене, но съм напълно съгласна с мнението на това момче. Просто култура.....Иначе всеки от нас трябва да направи сватбения си ден така, че да го помни доживот и да казва след това: На сватбения си ден не робувахме на предрасъдъци. Бяхме свободни да направим това, за което мечтаехме! Все пак това си е нашия ден. Без да обръщате внимание на никого! give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 20, 2006, 10:16:04 »

 hiphip
Не се засягайте мили момичета и момчета от това, но според него хората, които са забранили чалгата на сватбения си ден са били доста интелигентни и възпитани хора. И не е имало човек, който да не танцува....
give_rose

 hiphip
нашия DJ каза, че е правил малко сватби с чалга!!! А също и че нашата сватба е била невероятна и че отдавна не е имал такава прекрасна сватба   blush, малко не скромно, но това с анегови думи, които много ни лъскаят!!!

Наистина при нас беше точно така!!!
И не е имало човек, който да не танцува....
give_rose


Имаше много  kiss2  и  Dance и  kiss  CHEERS  любов заедно и после  kiss2 Dance Dance kiss CHEERS любов заедно hiphip Party time Party time Party time Dance2 Dance2 Dance2 Dance kiss CHEERS CHEERS любов заедно и още, и още....  CHEERS
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #9 -: октомври 20, 2006, 10:45:06 »

И при нас нямаше грам чалга....
разбира се при предварително уговорен DJ, че иначе  boxing
Стана супер купон и всички бяха  biggrin yahoo danceg music Party time infatuated
« Последна редакция: октомври 20, 2006, 10:48:21 от DIVA » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 20, 2006, 10:47:34 »

И ние се бяхме разбрали предварително с DJ-я, много коректен излезе, евала (отива при него един от гостите и му подава банкнота, плирична, за да пусне чалга, обаче  stop), както се бяхме разбрали така си беше всичко с музиката!!! hiphip good!!! С удоволствие бих го препоръчала!!!! secret
« Последна редакция: октомври 20, 2006, 10:53:13 от Bulechka_TS » Активен
Ekaterina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #11 -: октомври 23, 2006, 01:47:35 »

Бях кума на сватба без чалга и направо умряхме от кеф! Такъв купон стана, направо неповторим!!! Дори и някои от гостите, които не слушат метал станаха да избухват! Понеже около 95% бяхме почитатели на рок музиката това и се наложи като атмосфера. Разбира се, имаше хора и денс музика, но само за отмора  biggrin Изкарахме си великолепно! След ,месец и 18 дни е и моята сватба! Ще има дори повече рок!

Вярно е, че зависи и от гостите, но аз все си мисля, че ако са ти приятели ще уважат избора ти за музика и ще те почетат като станат да потанцуват, а не да се цупят и да чупят стойки  Wink
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #12 -: октомври 23, 2006, 07:19:36 »

E, сега е момента да кажем на Екатерина "Честито!" Да сте живи и здрави, и да прекарате един вълшебен ден и нощ по начина, по който си представяте най-якия купон и веселие.  kiss
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 23, 2006, 16:31:50 »

О не и чалга!Хора да , но чалга :!Даже започвам уроци на любимия по хора.Много е зле горкия.........
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 24, 2006, 09:47:32 »

...Даже започвам уроци на любимия по хора.Много е зле горкия.........
Като стане дума за хора и се изприщвам  shok Мога да изтанцувам две три хора, но моят любим е тренирал народни танци 15 години  hiphip Меко казано ме засенчва като затанцува  LOVING
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines